B1938s Lagkagestævne

B1938s Forældreforenings Lagkagestævne afholdes fredag den 5., lørdag den 6. og søndag den 7. januar 2018 I Idestrup Hallen, Kirkevej 19, 4872 Idestrup (v/Nyk.F.)Der er lagkager til alle hold, samt medaljer til de bedste 3 I hver række. I rækker hvor der spilles 3:3 på halv bane, er der medaljer til alle hold. Tilmeldingsgebyret er pr hold kr. 350 der indsættes på konto 6520-4063359. Der spilles med bander og store mål, max 7 deltagere pr hold. Der vil være tombola med store præmier under stævnet. Tilmelding sker senest fredag den 15. December via stævner.dk
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Dr/Pi - årg. 12 Mixed 7 350 3:3 - SØNDAG 5 0
U7 Dr. - årg. 11 Mixed 7 350 3:3 - SØNDAG 14 0
U8 Dr. - årg. 10 Mixed 7 350 5:5 - LØRDAG 9 0
U9 Dr. - årg. 09 Mixed 7 350 5:5 - LØRDAG 7 0
U10 Dr. - årg. 08 Mixed 7 350 4:4 - SØNDAG 10 0
U11 Dr. - årg. 07 Mixed 7 350 4:4 - LØRDAG 6 0
U12 Dr. - årg. 06 Mixed 7 350 4:4 - LØRDAG 8 3
U13 Dr. - årg. 05 Mixed 7 350 4:4 - SØNDAG 8 0
U14 Dr. - årg. 04 Mixed 7 350 4:4 - SØNDAG 7 0
U15 Dr. - årg. 03 Mixed 7 350 4:4 - FREDAG 5 0
U7 Piger - årg. 11 Mixed 7 350 3:3 - SØNDAG 0 0
U8 Piger - årg. 10 Mixed 7 350 3:3 - SØNDAG 0 0
U9 Piger - årg. 09 Mixed 7 350 3:3 - SØNDAG 4 0
U10 Piger - årg. 08 Mixed 7 350 4:4 - LØRDAG 0 0
U11 Piger - årg. 07 Mixed 7 350 4:4 - LØRDAG 7 0
U12 Piger - årg. 06 Mixed 7 350 4:4 - LØRDAG 2 0
U13 Piger - årg. 05 Mixed 7 350 4:4 - LØRDAG 2 0
U14 Piger - årg. 04 Mixed 7 350 4:4 - LØRDAG 0 0
U15/16 P - årg. 02 Mixed 7 350 4:4 - FREDAG 5 0

Signetud teams

U6 Dr/Pi - årg. 12 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 3:3 - SØNDAG

Teamname LVL Logo Club
NAB B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
NFC 1 Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC 2 Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
TGB TGB
VB B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub

U7 Dr. - årg. 11 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 3:3 - SØNDAG

Teamname LVL Logo Club
NAB1 B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
NAB2 C Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
LUIF B Listrup Ungdoms & Idrætsforening Logo Listrup Ungdoms & Idrætsforening
NFC 1 Lolland-Falster Alliancen Logo Lolland-Falster Alliancen
NFC 2 Lolland-Falster Alliancen Logo Lolland-Falster Alliancen
NB U7 A Nakskov Boldklub Logo Nakskov Boldklub
Eskilstrup 1 C Eskilstrup Boldklub
Eskilstrup 2 C Eskilstrup Boldklub
TGB 1 TGB
TGB 2 TGB
Tingsted B Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub
B1938 1 C B1938 Logo B1938
B1938 2 C B1938 Logo B1938

U8 Dr. - årg. 10 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 5:5 - LØRDAG

Teamname LVL Logo Club
NAB/NFB-A B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
NAB/NFB-B B NAB
B. Frem 1 A Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
B. Frem 2 B Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
TGB TGB
VB B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
Tingsted C Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub
Horbelev B

U9 Dr. - årg. 09 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 5:5 - LØRDAG

Teamname LVL Logo Club
TGB B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
B.Frem 1 B Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
B.Frem 2 B Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
NAB 1 B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
NAB 2 B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
NFC Rød B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC Blå B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC

U10 Dr. - årg. 08 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4:4 - SØNDAG

Teamname LVL Logo Club
De hvide talenter Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
Tingsted FC B Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub
Tingsted United B Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub
TGB United B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
FC TGB B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
HIF/LUIF/B1938 B1938 Logo B1938
NFC B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC Blå B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Eskilstrup B Eskilstrup Boldklub
HG Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF

U11 Dr. - årg. 07 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4:4 - LØRDAG

Teamname LVL Logo Club
HIF/LUIF/B1938 - Orange B1938 Logo B1938
HIF/LUIF/B1938 - Blå B1938 Logo B1938
NFC BLÅ B Lolland-Falster Alliancen Logo Lolland-Falster Alliancen
NFC RØD B Lolland-Falster Alliancen Logo Lolland-Falster Alliancen
NFC GUL C Lolland-Falster Alliancen Logo Lolland-Falster Alliancen
NFC GRØN B Lolland-Falster Alliancen Logo Lolland-Falster Alliancen

U12 Dr. - årg. 06 5 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: 4:4 - LØRDAG

Teamname LVL Logo Club
HIF/LUIF/38 B B1938 Logo B1938
TGB B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
VB 1 B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
VB 2 B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
Nytårs raketterne

U13 Dr. - årg. 05 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4:4 - SØNDAG

Teamname LVL Logo Club
HIF/LUIF/38 Blå B B1938 Logo B1938
HIF/LUIF/38 Orange B B1938 Logo B1938
TGB 1 TGB
TGB 2 TGB
Eskilstrup B Eskilstrup Boldklub
NAB NAB
NFB NFB

U14 Dr. - årg. 04 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4:4 - SØNDAG

Teamname LVL Logo Club
HIF/LUIF/38 B B1938 Logo B1938
VB B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
Eskilstrup B Eskilstrup Boldklub
Tingsted Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub
TGB TGB

U15 Dr. - årg. 03 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4:4 - FREDAG

Teamname LVL Logo Club
Team Sportigan A
Team Trucker 1 B B1938 Logo B1938
Team Trucker 2 B B1938 Logo B1938
VB B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
Tingsted-drengene Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub

U7 Piger - årg. 11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 3:3 - SØNDAG

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger - årg. 10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 3:3 - SØNDAG

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger - årg. 09 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 3:3 - SØNDAG

Teamname LVL Logo Club
NFC Power Girls 1 C Nykøbing Falster FC
NAB 1 B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
NAB 2 B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
NFC Power Girls 2 C Nykøbing Falster FC

U10 Piger - årg. 08 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4:4 - LØRDAG

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger - årg. 07 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4:4 - LØRDAG

Teamname LVL Logo Club
B1938 Blå B B1938 Logo B1938
NFC 1 B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC 2 B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
TGB 2 C Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
TGB 1 C Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
Vordingborg IF Vordingborg IF Logo Vordingborg IF

U12 Piger - årg. 06 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4:4 - LØRDAG

Teamname LVL Logo Club

U13 Piger - årg. 05 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4:4 - LØRDAG

Teamname LVL Logo Club

U14 Piger - årg. 04 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4:4 - LØRDAG

Teamname LVL Logo Club

U15/16 P - årg. 02 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4:4 - FREDAG

Teamname LVL Logo Club
DMI DMI
TGB Piger 1 Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
TGB Piger 2 Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
VB B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
TGB 3 TGB

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
5. - January 7 2018

Organisation
B1938
Place
Idestrup Hallen
Address
Kirkevej 19
Postalcode
4872
City
Idestrup
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview