Tresu CUP

 

Bjert IF og Tresu Group inviterer igen til det traditionsrige indendørs fodboldstævne Tresu Cup. Stævnet er som altid kendetegnet ved flotte præmier, finaleindløb og speak. Vi glæder os til at tage imod jer på Stenderuphalvøen ved Kolding.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Mix U5 Mixed 4 350 28 Januar 1 0
Piger U 9 Mixed 6 550 27 Januar 2 0
Piger U 10 Mixed 6 550 27 Januar 2 0
Piger U 12 Mixed 6 550 3 Februar 0 0
Drenge U13 Mixed 6 550 4 Februar 1 0
Drenge U14 Mixed 6 550 4 Februar 2 0
Piger U11 Mixed 6 550 3 Februar 0 0
Piger U13 Mixed 6 550 4 Februar 1 0
Mix U6 Mixed 4 350 28 Januar 3 0
Mix U7 Mixed 4 350 28 Januar 7 0
Drenge U8 Mixed 6 550 27 Januar 8 0
Drenge U9 Mixed 6 550 27 Januar 13 0
Drenge U10 Mixed 6 550 28 Januar 26 0
Drenge U11 Mixed 6 550 3 Februar 7 1
Drenge U12 Mixed 6 550 3 Februar 13 0
Piger U14 Mixed 6 550 4 Februar 1 0

Signetud teams

Mix U5 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28 Januar

Teamname LVL Logo Club
Hover 1 Hover if Logo Hover if

Piger U 9 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27 Januar

Teamname LVL Logo Club
Vonsild FK Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub

Piger U 10 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27 Januar

Teamname LVL Logo Club
Bjert IF B Bjert IF Logo Bjert IF
Vonsild FK Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub

Piger U 12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 3 Februar

Teamname LVL Logo Club

Drenge U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 Februar

Teamname LVL Logo Club

Drenge U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 Februar

Teamname LVL Logo Club

Piger U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 3 Februar

Teamname LVL Logo Club

Piger U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 Februar

Teamname LVL Logo Club

Mix U6 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28 Januar

Teamname LVL Logo Club
Bjert piger B Bjert IF Logo Bjert IF
Ødsted Tømrer og Snedkerforretning B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
BGIF Piger Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

Mix U7 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28 Januar

Teamname LVL Logo Club
Lunderskov Boldklub 1 C Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 2 C Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Bjert 1 B Bjert IF Logo Bjert IF
Bjert 2 B Bjert IF Logo Bjert IF
Seest C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub

Drenge U8 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27 Januar

Teamname LVL Logo Club
Vonsild FK C Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
SUPER C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Bjert IF C Bjert IF Logo Bjert IF
NBSIF 1 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF 2 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Vonsild FK 2 Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
HFK 1 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub

Drenge U9 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 27 Januar

Teamname LVL Logo Club
Vonsild FK 1 B Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 2 C Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Bjert IF B Bjert IF Logo Bjert IF
NBSIF B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
BGIF C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

Drenge U10 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28 Januar

Teamname LVL Logo Club
Strib 1 B Strib IF Logo Strib IF
Strib 2 C Strib IF Logo Strib IF
Vonsild FK 1 Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 2 Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Lunderskov Boldklub 1 Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 2 Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Lunderskov Boldklub 3 Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
KB-U11 Piger B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
nbsif 2 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
nbsif 3 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
nbsif 4 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Den lille salon B
Seest2 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Seest3 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Seest1 B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Årslev B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Strib 3 B Strib IF Logo Strib IF
Dalby GF B Dalby Gymnastik & Idrætsforening Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Dalby GF C Dalby Gymnastik & Idrætsforening Logo Dalby Gymnastik & Idrætsforening
Starup U10 B Starup UIF Logo Starup UIF

Drenge U11 6 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 3 Februar

Teamname LVL Logo Club
Ødis if 2 C Ødis IF
Ødis if 1 C Ødis IF
Hotdogs 1 B Bjert IF Logo Bjert IF
Hotdogs 2 C Bjert IF Logo Bjert IF
VIF C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
NBSIF

Drenge U12 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 3 Februar

Teamname LVL Logo Club
EGIF 1 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
EGIF 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
EGIF 3 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
EGIF 4 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Håndværkerne B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
Vennerne B
Hatting-Torsted 1 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
HKUF C Harreslev-Kobbermølle UF
VIF C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF

Piger U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 Februar

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
January 27 - February 4 2018

Organisation
Bjert IF
Place
Bjert Hallen
Address
Engløkke 7
Postalcode
6091
City
Bjert
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview