Sportigan Kolind Cup

 

Kolind/Perstrup IF inviterer til indendørs fodboldstævne i Kolind i weekenderne omkring uge 7 (vinterferien).

Sportigan Kolind er navnesponsor på stævnet og Djurslands Bank er præmiesponsor.

Holdgebyr skal betales/overføres til stævnets konto 7300 1109914 senest ved tilmeldingsfristens udløb
***

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Oldboys o/40 år-18/2 Mixed 7 500 0 0
Oldboys o/32 år-18/2 Mixed 7 500 0 0
Herresenior - 16/2 Mixed 7 500 4 0
Damesenior - 17/2 Mixed 7 500 1 0
U14 Piger - 17/2 Mixed 7 400 0 0
U13 Piger - 17/2 Mixed 7 400 0 0
U12 Piger - 17/2 Mixed 7 350 2 0
U11 Piger - 17/2 Mixed 7 350 0 0
U10 Piger - 17/2 Mixed 7 350 0 0
U17 Drenge - 18/2 Mixed 7 400 0 0
U16 Drenge - 10/2 Mixed 7 400 1 1
U15 Drenge - 10/2 Mixed 7 400 4 0
U14 Drenge - 10/2 Mixed 7 400 0 0
U14 Drenge - 10/2 Mixed 7 400 0 0
U13 Drenge - 9/2 Mixed 7 400 2 0
U13 Drenge - 9/2 Mixed 7 400 0 0
U12 Drenge - 9/2 Mixed 7 350 0 0
U12 Drenge - 9/2 Mixed 7 350 0 0
U11 Drenge - 10/2 Mixed 7 350 3 0
U11 Drenge - 10/2 Mixed 7 350 0 0
U10 Drenge - 10/2 Mixed 7 350 4 0
U10 Drenge - 10/2 Mixed 7 350 1 0
U9 Drenge - 11/2 Mixed 7 350 3 0
U9 Drenge - 11/2 Mixed 7 350 1 0
U8 Drenge/Piger-11/2 Mixed 7 350 6 0
U8 Drenge/Piger-11/2 Mixed 7 350 4 0
U7 Drenge/Piger-11/2 Mixed 5 250 7 0
U6 Drenge/Piger-11/2 Mixed 5 250 4 2
U9 Piger - 17/2 Mixed 7 350 0 0
U15 Piger - 17/2 Mixed 7 400 0 0

Signetud teams

Oldboys o/40 år-18/2 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Oldboys o/32 år-18/2 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Herresenior - 16/2 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team Has-Been C
A.C. Mantova B
En anden del af Danmark A

Damesenior - 17/2 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Rand’ers i røven B Romalt IF Logo Romalt IF

U14 Piger - 17/2 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 Piger - 17/2 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger - 17/2 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
PFU051 C PFU05 Logo PFU05
PFU05 C PFU05 Logo PFU05

U11 Piger - 17/2 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger - 17/2 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U17 Drenge - 18/2 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U16 Drenge - 10/2 0 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U15 Drenge - 10/2 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Mørke IF 1 Mørke IF Logo Mørke IF
Mørke IF 2 Mørke IF Logo Mørke IF

U14 Drenge - 10/2 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14 Drenge - 10/2 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 Drenge - 9/2 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AC Norddjurs B AC Norddjur
Skørping young boys C skørping

U13 Drenge - 9/2 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge - 9/2 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge - 9/2 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge - 10/2 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gl. Estrup Gartneri 1 B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Gl. Estrup Gartneri 2 B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Ebeltoft B Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF

U11 Drenge - 10/2 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge - 10/2 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fc Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
Vivild if B Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
Allingåbro if C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Allingåbro if C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF

U10 Drenge - 10/2 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fc Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens

U9 Drenge - 11/2 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
gl.estrup gartneri B
Gl Estrup gartneri 2 B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Vivild if B Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening

U9 Drenge - 11/2 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup SF 1 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U8 Drenge/Piger-11/2 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
DB Fodbold C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
TRIF 2 C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
SSF2 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Grenaa if 1 B Grenaa IF Logo Grenaa IF
Grenaa if 2 B Grenaa IF Logo Grenaa IF

U8 Drenge/Piger-11/2 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
DB Fodbold A Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
TRIF1 A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
SSF1 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
AGF A Århus GF Logo Århus GF

U7 Drenge/Piger-11/2 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VRI U7 - Hold 1 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U7 - Hold 2 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
AGF A Århus GF Logo Århus GF
SSF1 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SSF2 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Allingåbro if B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF

U6 Drenge/Piger-11/2 2 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vivild IF B Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
Vivild IF 2 C Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening

U9 Piger - 17/2 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U15 Piger - 17/2 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
9. - February 18 2018

Organisation
Kolind Pederstrup Idrætsforening
Place
Kolind+ / Kolind Hallen
Address
Bugtrupvej 33
Postalcode
8560
City
Kolind
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview