Munkebo BK/INTERSPORT CUP

Der spilles efter DBU/Fyn regler for indefodbold. Hvis der i en årgang ikke er nok tilmeldte forholder vi os retten til at slå to årgange sammen. Fra U12 af vil der være udvisning ved spark over bander og i loftet.  Tilmelding er først gældende når pengene er overført til konto nr.3596-3600017861 eller Mobil Pay 26226102 Husk at skrive Holdnavn,årgang og mail adresse på betalingen. Spørgsmål til stævnet kontakt Rene Mogensen. Tlf.29163252

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 Mixed 5 300 Lørdag morgen 9 0
U6 Mixed 5 300 Lørdag morgen 2 0
U8 Mixed 7 350 Lørdag morgen 3 0
U7-8 Piger Mixed 7 350 Forventet Lørdag 1 0
U8 Mixed 7 350 Lørdag middag 10 0
U9 Mixed 7 350 Søndag morgen 10 0
U9-10 Piger Mixed 6 350 Søndag formiddag 7 0
U10 Mixed 6 350 Lørdag formiddag 11 0
U11 Mixed 6 350 Søndag eftermiddag 4 0
U11 Mixed 6 350 Søndag eftermiddag/aften 17 0
U12 Mixed 6 350 Lørdag eftermiddag 8 0
U12-U13 piger Mixed 6 350 Søndag middag 10 0
U13 Mixed 6 350 Lørdag eftermiddag 6 0
U14 Mixed 6 350 Lørdag aften 4 0
U14 Mixed 6 350 Lørdag eftermiddag/aften 5 0
U14-U15 Piger Mixed 4 350 Forventet Fredag 0 0
U14-U15 piger Mixed 6 350 Fredag eftermiddag 13 0
U15 Mixed 6 350 Fredag aften 7 0
U16 Mixed 6 350 Lørdag aften 15 0
U19 Mixed 6 500 Fredag 20:30-23:00 6 0
Ny række - Ret Navnet Mixed 0 0
U17 Mixed 6 350 Forventet Søndag 0 0

Signetud teams

U7 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen

Teamname LVL Logo Club
Munkebo 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
SUB Ullerslev B SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev
Kerteminde 2 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde 3 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde 1 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Munkebo 1 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Dalum 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF

U6 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen

Teamname LVL Logo Club
SUB Ullerslev B SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev
Munkebo 1 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U8 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen

Teamname LVL Logo Club
Kerteminde 2 C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Dalum IF 5 C Dalum IF Logo Dalum IF
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U7-8 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U8 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Tved
Næsby 2 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 1 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Dalum IF 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
Kerteminde 1 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U9 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen

Teamname LVL Logo Club
SFB B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Fraugde 2 B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 1 B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
OKS 2 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Højby 1 B Højby S&G Logo Højby S&G
Højby 2 C Højby S&G Logo Højby S&G
Munkebo 1 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 1 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U9-10 Piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
F16 C Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
Søhus Stige BK C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Marienlyst 1 Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 3 Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Munkebo 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U10 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Dalum 3 C Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalby IF C Dalby IF Logo Dalby IF
Munkebo 2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 1 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Danpal B
Kerteminde U10 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde U10 2 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U11 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
B1909 1 A Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Næsby 3 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U11 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Sct.Albani skole. C
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
B1909 4 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B1909 3 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B1909 2 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
OKS Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
KB/KR70 2 C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KB/KR70 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Næsby 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U12 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
U12-2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
SMD.dk B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
KB/KR70 1 C Kerteminde/KR70
KB/KR70 2 C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Sub 2 C SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev
Sub 1 C SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev
CocioBoys B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub

U12-U13 piger 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
F16 2 B Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
F16 1 B Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
FJ Pigerne B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
nr.lyn B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
KRFK B KRFK Logo KRFK
TPI B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Munkebo 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KB 1 C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KB 2 C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U13 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo 2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Dalby IF 1 C Dalby IF Logo Dalby IF
Dalby IF 2 C Dalby IF Logo Dalby IF

U14 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
KMD1 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KMD2 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KMD1 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
TPI A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U14 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Fjordager IF B Fjordager IF Logo Fjordager IF
KMD3 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KMD4 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
TPI B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Fjordager IF II B Fjordager IF Logo Fjordager IF

U14-U15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet Fredag

Teamname LVL Logo Club

U14-U15 piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
KRFK 1 C KRFK Logo KRFK
Allesø 1 B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
KMB 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KMB 1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KMB 3 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KRFK 2 C KRFK Logo KRFK
KMB 4 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KMB 5 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U15 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
OB1 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB2 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
KRFK B KRFK Logo KRFK
Munkebo Boldklub B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Bulderbasserne B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Drengerøvene B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening

U16 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
OB&IK C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
EZE
Munkebo II C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo I C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Skibhusdrengene B Marienlyst Logo Marienlyst
Gentlemen´s B
TPI 10 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U19 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 20:30-23:00

Teamname LVL Logo Club
Boldmongolerne B
Munkebo 1 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KGI 1 Klinte Grindløse IF Logo Klinte Grindløse IF
KGI 2 Klinte Grindløse IF Logo Klinte Grindløse IF

Ny række - Ret Navnet 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U17 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet Søndag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
26. - January 28 2018

Organisation
Munkebo Boldklub
Place
Munkebo Hallen
Address
Mosevangen 2
Postalcode
5330
City
Munkebo
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview