SGIF Februar-stævne 2018

Fodboldstævne med Konfetti og Pokaler! SGIF inviterer til breddestævne i Ganløse med fokus på at spillerene har det sjovt og at alle bliver fejret og hyldet. Lø form: U6&U7. Lø eftm: U8. Sø. form: U9. Sø. eftm: U10D & U11/12P Betaling til: 3434-3434623103. HUSK AT ANGIVE BOOKING ID
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U11-U12 ('08-07) 5:5 Mixed 7 500 Søndag eftermiddag 2 0
U-6 ½-bane(2012) 3:3 Mixed 6 350 Lørdag formiddag 22 1
U-7 ½-bane(2011) 3:3 Mixed 6 350 Lørdag formiddag 15 0
U-8 (2010) 5:5 Mixed 7 500 Lørdag eftermiddag 11 0
U-9 (2009) 5:5 Mixed 7 500 Søndag formiddag 13 0
U-10 (2008) 4:4 Mixed 6 500 Søndag eftermiddag 1 0
U13 (2005) 4:4 Mixed 6 500 Søndag eftermiddag 4 0
U5 (2013) 3:3 Mixed 6 350 Lørdag formiddag 5 0

Signetud teams

U11-U12 ('08-07) 5:5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U-6 ½-bane(2012) 3:3 16 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Hekla U6 Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
Gult hold C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Blåt hold C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Rødt hold C Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Dragør 1 A Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør 2 Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør 3 Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
VB1 C Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
VB2 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Allerød FK 1 Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 3 Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
SGIF U6 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Allerød FK 4 Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Hold 1 C FC Lejre Logo FC Lejre
Hold 2 C FC Lejre Logo FC Lejre

U-7 ½-bane(2011) 3:3 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Rosenhøj BK Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
ÅLHOLM IF B Ålholm If Logo Ålholm If
B82 Virum B B82 Virum Logo B82 Virum
Rosenhøj BK Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
RB1906 - 1 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB1906 - 2 Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Værløse BK 1 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Værløse BK 2 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Golazo
SGIF U7 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
B82 New stars Virum B82 Virum Logo B82 Virum
KIF C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Ålholm IF - 2 C Ålholm If Logo Ålholm If

U-8 (2010) 5:5 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
LSF 1 C Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF2 C Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF3 C Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
FC Lejre 1 C FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre 2 C FC Lejre Logo FC Lejre
SGIF U8 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
G77 drengene B Idrætsforeningen Gundsømagle 1977 Logo Idrætsforeningen Gundsømagle 1977
Helsinge C Helsinge Fodbold Logo Helsinge Fodbold

U-9 (2009) 5:5 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Stenløse Boldklub - U9 1 B Stenløse BK Logo Stenløse BK
Stenløse Boldklub - U9 2 C Stenløse BK Logo Stenløse BK
Måløv C Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Gilleleje U9 C Gilleleje Fodboldklub Logo Gilleleje Fodboldklub
SGIF 1 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Slangerup B B Slangerup og Omegns IF Logo Slangerup og Omegns IF
Slangerup C C Slangerup og Omegns IF Logo Slangerup og Omegns IF
Holbæk B&I - B B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I - C C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Gundsølille C Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Holbæk B&I - C2 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Nødebo IF C Nødebo IF Logo Nødebo IF

U-10 (2008) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U13 (2005) 4:4 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
J.A AUTO B BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
KVIF B Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
SGIF 111 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 222 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U5 (2013) 3:3 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse tumlinger Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
BSF 2 C Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
SGIF Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Veksø U5 C Veksø IF Logo Veksø IF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
24. - February 25 2018

Organisation
Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Place
Ganløsehallen
Address
Vestergade 5, Ganløse
Postalcode
3660
City
Stenløse
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview