Hinnerup Mini Cup 2018 - med pokaler

Velkommen til Hinnerup Mini Cup - pokalstævnet for de små fødder!

HOG Hinnerup og stævnets sponsor Djurslands Bank inviterer til Danmarks hyggeligste pokalfodboldstævne for drenge og piger fra U5-U10.

Hinnerup Mini Cup bliver igen i 2018 afviklet på en spændende og dynamisk måde:

  • Kampene afvikles med kortest mulige ventetid mellem kampene
  • Der er mindst 4 kampe pr. hold
  • Vi spiller efter DBU Jyllands regler for 3- og 5- hold.
  • Lokale dommere i 5-mands-rækkerne

Derudover byder Hinnerup Mini Cup på:

  • Pokaler til alle
  • Aktiviteter mellem kampene
  • Mulighed for at købe mad og drikke mellem kampene

Tilmeld her på www.staevner.dk og indbetal deltagergebyret på konto 3627-3648507801 eller Mobilepay 50205495. Husk at angive årgang, klub og ID-nummer.

Vi forbeholder os ret til at slå rækker sammen eller aflyse rækker med baggrund i antal tilmeldte hold. Spørgsmål kan rettes til hinnerupminicup2018@gmail.com.

Vi glæder os til at se jer til Hinnerup Mini Cup 2018!

 

 

 

 

 

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 Mixed 3 350 Formiddag 2 0
U6 Piger Mixed 3 350 Formiddag 1 0
U10 Piger Mixed 5 500 12 0
U6 Drenge Mixed 3 350 Formiddag 13 0
U7 Drenge Mixed 3 350 Formiddag 22 0
U7 Piger Mixed 3 350 Formiddag 4 0
U8 Drenge Mixed 5 500 18 0
U9 Drenge Mixed 5 500 25 0
U10 Drenge Mixed 5 500 20 0
U8 Piger 3-mands Mixed 3 350 Formiddag 2 0
U8 Piger 5-mands Mixed 5 500 5 0
U9 Piger Mixed 5 500 4 0

Signetud teams

U5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Formiddag

Teamname LVL Logo Club

U6 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Formiddag

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
KB ( Kolding boldklub) B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
VB A VB
HOG U10P B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HIF B Hovedgård IF Logo Hovedgård IF
TRIF C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
IFA B IF Alliancen Logo IF Alliancen

U6 Drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Formiddag

Teamname LVL Logo Club
HSK 1 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Hørning IF 4. B Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
GUI 2 Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
GUI 1 Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
Hørning IF 1. B Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Hørning IF 2. B Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Hørning IF 3. B Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening

U7 Drenge 21 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Formiddag

Teamname LVL Logo Club
HSK 1 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK 2 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Lyseng 1 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
HSK 3 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
VRI - Drenge - Hold 1 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI - Drenge - Hold 3 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI - Drenge - Hold 2 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HEI 3 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Galten champs A Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
Galten players B Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
Østbirk IF B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
AGF A
Lyseng 1 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
The boys C Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
HOG 1 Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 3 Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Vivild IF B Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
GUI Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening

U7 Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Formiddag

Teamname LVL Logo Club
VRI - Piger Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
IFA 2 B IF Alliancen Logo IF Alliancen
IFA 1 B IF Alliancen Logo IF Alliancen
HOG Seje tøser A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U8 Drenge 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
MIF 2 B Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
MIF 1 B Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
HSK 2 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HSK 1 A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
OMMERSYSSEL IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
TRIF 1 B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
TRIF A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Randers Freja B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
HOG 1 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
AGF
Gammelgårdsskolen 2 B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Gammelgårdsskolen 1 B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Lystrup IF 2 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup IF 1 A Lystrup IF Logo Lystrup IF
IF Ådalen C IF Ådalen

U9 Drenge 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hørning IF 2 C Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Bagterp 1 B Bagterp IF Logo Bagterp IF
Galten FS C Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber
Hasle B A Hasle Boldklub Logo Hasle Boldklub
Lystrup 2 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 1 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
Hørning IF 1 B Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Helsted Fremad B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
HOG 2 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hedensted IF 2 C Hedensted IF Logo Hedensted IF
HOG 3 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hedensted IF 1 A Hedensted IF Logo Hedensted IF
Vinding A A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Vinding B B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Vinding C C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Hadsten C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Hadsten A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HOG 4 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Kolding IF B Kolding IF Logo Kolding IF
HOG A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Brande IF C Brande IF Logo Brande IF
Helsted fremad B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
De Kongeblå A Løsning IF Logo Løsning IF

U10 Drenge 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TRIF 1 B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
FC Horsens 4 C FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 3 C FC Horsens Logo FC Horsens
TRIF 2 C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
FC Horsens 2 B FC Horsens Logo FC Horsens
FC Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
Skødstrup 1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 3 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 2 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Høst If C Høst IF Logo Høst IF
AIA Tranbjerg C IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
Hog/gui 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
GIF1 B Grenaa IF Logo Grenaa IF
GIF2 C Grenaa IF Logo Grenaa IF
KHIF B Kolt-Hasselager Idrætsforening Logo Kolt-Hasselager Idrætsforening
VB A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Brande IF Ulriks Drenge B Brande IF Logo Brande IF
Brande IF Allans Drenge C Brande IF Logo Brande IF
Hog / gui c C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

U8 Piger 3-mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Formiddag

Teamname LVL Logo Club
HOG Seje tøser A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HSK Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub

U8 Piger 5-mands 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HOG Seje tøser 2 Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG Seje tøser Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
IF Alliancen B IF Alliancen Logo IF Alliancen
Lystrup IF B
Lystrup IF 2 B

U9 Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Aabyhøj IF B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
U9 piger B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hadsten pigerne B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
HOG U9P B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
June 10 2018

Organisation
Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Place
Rønbækhallens Idrætsanlæg
Address
Ådalsvej 100
Postalcode
8382
City
Hinnerup
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview