Halsnæsmesterskabet 2017

Som de 38 foregående år er der liv og glade dage i Hundested-hallen når fodboldspillere ra nær og fjern sætter hinanden stævne til den årlige dyst i indefodbold.

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 (2012) Mixed 4 450 Lørdag 0 0
U7 (2011) Mixed 4 450 Lørdag 3 0
U8 (2010) Mixed 4 450 Lørdag 2 0
U9 (2009) Mixed 4 450 Lørdag 0 0
U10 (2008) Mixed 4 450 Onsdag formiddag 4 0
U11 (2007) Mixed 4 450 Fredag formiddag 0 0
U12 (2006) Mixed 4 450 Fredag eftermiddag 0 0
U13 (2005) Mixed 4 450 Torsdag formiddag 9 0
U14 (2004) Mixed 4 450 Fredag aften 1 0
U15 (2003) Mixed 4 450 Torsdag aften 2 0
U16 (2002) Mixed 4 450 Onsdag eftermiddag 4 0
U19 (1999) Mixed 4 450 Onsdag aften 1 0
Piger U12 Mixed 4 450 Torsdag 1 0
Piger U14 Mixed 4 450 Torsdag 0 0
Piger U16 Mixed 4 450 Torsdag 2 0

Signetud teams

U6 (2012) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U7 (2011) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U8 (2010) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Gilleleje FK - Hold 1 B Gilleleje Fodboldklub Logo Gilleleje Fodboldklub
Gilleleje FK - Hold 2 B Gilleleje Fodboldklub Logo Gilleleje Fodboldklub

U9 (2009) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U10 (2008) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
FFK1 Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
FFK2 Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
Melby-Liseleje IF (1) C Melby-Liseleje IF Logo Melby-Liseleje IF
Melby-Liseleje IF (2) C Melby-Liseleje IF Logo Melby-Liseleje IF

U11 (2007) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U12 (2006) 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U13 (2005) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Torsdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
FFK1 Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
FFK2 Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
FFK3 Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub

U14 (2004) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Helsingør Helsingør IF Logo Helsingør IF

U15 (2003) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Torsdag aften

Teamname LVL Logo Club
Allroots Allstar A

U16 (2002) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Team Street C IS Skævinge Logo IS Skævinge
Listorps IF B Listorps IF
Allroots Allstar

U19 (1999) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Onsdag aften

Teamname LVL Logo Club
Ganløse Gang A Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

Piger U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Torsdag

Teamname LVL Logo Club

Piger U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Torsdag

Teamname LVL Logo Club

Piger U16 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Torsdag

Teamname LVL Logo Club
Melby-Liselej IF (1) C Melby-Liseleje IF Logo Melby-Liseleje IF
Melby-Liseleje IF (2) C Melby-Liseleje IF Logo Melby-Liseleje IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
27. - December 30 2017

Organisation
Hundested Idrætsklub
Place
Hundested Hallen
Address
Stadionvej 38
Postalcode
3390
City
Hundested
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Halsnæsmesterskabet 2017 map

Tournament overview