Sparkron Ulvehøj Cup 2019

Vorup FB og Sparekassen Kronjylland Vorup,

byder velkommen til 10års Jubilæums indendørs stævne:

Sparkron Ulvehøj Cup 2019.

Stævne afvikles 4., 5. & 6.januar samt  12. & 13 .januar 2019

Store præmier i U10 A - U17 A-rækker - op til  2000 / 4000 kr til vindere af disse rækker..

Klik på indbydelse til højre for at se spilledage for de enkelte årgange.

Indledende runder afvikles Ulvehøj Hallen + nærliggende haller.

  • drenge fra U7 - U17 i A,B & C niveau (U16-17 kun A & B)
  • pigerækker U10-U14 i A & B niveau, derudover kan pigehold tilmeldes i en årgang yngre i drengerækken.
  • Forskellige aktiviteter med præmier - fx. Hastighedsskud
  • Se http://www.ulvehojcup.dk for mere information

Indledende kampe vil blive afviklet i Ulvehøj Hallen samt Arena Randers Hal (4-6.januar) og Tirsdalens Idrætshal (12-13.januar)

Finaler/slutspil i Ulvehøj Hallen

HUSK holdliste på staevner.dk er ikke komplet - antal tilmeldte hold fremfår af tæller herunder

 Tilmeld dig her!!

Velkommen til jer alle...

 

Team Ulvehøj

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U07 - drenge ABC Mixed 7 400 15 0
U08 - drenge Mixed 7 400 23 0
U09 - drenge Mixed 7 400 29 0
U10 - drenge Mixed 7 400 30 1
U11 - drenge Mixed 7 400 31 0
U12 - drenge Mixed 7 450 26 0
U12 - drenge Mixed 7 550 9 0
U13 - drenge Mixed 7 450 17 0
U13 - drenge Mixed 7 550 9 0
U14 - drenge Mixed 7 450 25 0
U14 - drenge Mixed 7 550 10 0
U15 - drenge Mixed 7 450 17 0
U15 - drenge Mixed 7 800 5 0
U16 - drenge Mixed 7 450 10 0
U16 - drenge Mixed 7 800 14 0
U17 - drenge Mixed 7 450 0 0
U17 - drenge Mixed 7 800 0 0
U19 - drenge Mixed 7 450 0 0
U19 - drenge Mixed 7 800 0 0
U10 - drenge Mixed 7 500 5 0
U11 - drenge Mixed 7 500 7 0
U14 - piger Mixed 7 450 4 0
U13 - piger Mixed 7 450 0 0
U12 - piger Mixed 7 450 9 0
U11 - piger Mixed 7 400 7 0
U10 - piger Mixed 7 400 7 0

Signetud teams

U07 - drenge ABC 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hornbæks Stjerner 1 C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Hornbæks Stjerner 2 C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Vivild IF B Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
SMIFF U7 C SMIFF Logo SMIFF
Helsted Fremad 2 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 1 A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
TMIF's Gulddrenge C Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening
PFU05-U7 C PFU05 Logo PFU05
Lemvig GF A Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
Rougsø FF C Rougsø FF Logo Rougsø FF

U08 - drenge 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Åbyhøj 2 C Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
SMIFF U8 C SMIFF Logo SMIFF
HSK B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Helsted Fremad 1 A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Romalt IF B Romalt IF Logo Romalt IF
Oif C IF Fjorden Logo IF Fjorden
Bov IF A BOV IF Logo BOV IF
VIF/AIF B Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
IK Rosendal 1 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Åbyhøj 1 B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Rougsø FF C Rougsø FF Logo Rougsø FF
NVUI U8 C Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening Logo Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening
Hobro IK C Hobro IK Logo Hobro IK
KFUM Fodbold Randers C Randers KFUM Logo Randers KFUM
Hobro IK A Hobro IK Logo Hobro IK

U09 - drenge 29 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
OMMERSYSSEL IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Virup 2 C Virup IF Logo Virup IF
Virup 1 B Virup IF Logo Virup IF
IK Rosendal 1 C IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
PFU05-U9 C PFU05 Logo PFU05
Rougsø FF 2 B Rougsø FF Logo Rougsø FF
HSF B Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
AaB B Aalborg Boldspilklub Logo Aalborg Boldspilklub
DB Fodbold A Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
DB Fodbold A Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Helsted Fremad B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
DB Fodbold B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
DB Fodbold B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Egebjerg IF C Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
Hornslet IF 1 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornslet IF 2 C Hornslet IF Logo Hornslet IF
HSK 2 C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Mariager C Mariager Idræts Klub Logo Mariager Idræts Klub
Spentrup 2 C Spentrup IF Logo Spentrup IF
Spentrup B Spentrup IF Logo Spentrup IF
HSF B Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
HSK 1 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Rougsø FF B Rougsø FF Logo Rougsø FF
DB Fodbold C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Allingåbro if/Vivild if C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Allingåbro if/Vivild if 2 C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Helsted Fremad A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
TRIF A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening

U10 - drenge 27 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
De Kongeblå 1 B Løsning IF Logo Løsning IF
De Kongeblå 2 B Løsning IF Logo Løsning IF
IK Rosendal 1 B IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
IK Rosendal 2 C IK Rosendal Fodbold Logo IK Rosendal Fodbold
Voerladegård IF C Voerladegård IF Logo Voerladegård IF
IFA 2 C IF Alliancen Logo IF Alliancen
Ikast FC 3 C Ikast FC Logo Ikast FC
Ikast FC 2 B Ikast FC Logo Ikast FC
Skødstrup SF B1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Virup 1 B Virup IF Logo Virup IF
Virup 2 B Virup IF Logo Virup IF
OGF B Overlund GF Logo Overlund GF
Ebeltoft Fighters B Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
Ebeltoft Vikings C Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
Helsted Fremad 2 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 1 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad IF A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
OGF2 C Overlund GF Logo Overlund GF
Gammelgården 1 B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Gammelgården 2 C Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Skødstrup SF C1 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
NVUI 10 C Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening Logo Nielstrup-Voldum Ungdoms og Idrætsforening
Rougsø FF C Rougsø FF Logo Rougsø FF
Ebbe Sand - han kan! C SMIFF09
Spentrup IF 1 B Spentrup IF Logo Spentrup IF
Spentrup IF 2 B Spentrup IF Logo Spentrup IF

U11 - drenge 27 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lystrup 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
VRI U11C C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U11 B B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
AIA Tranbjerg hold 2 C IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
Vff B Viborg FF Logo Viborg FF
Kristrup C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Kristrup B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Helsted Fremad IF C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Team Fortnite floss C IF Alliancen Logo IF Alliancen
Team Fortnite Loser Dance C IF Alliancen Logo IF Alliancen
PFU05-U11 C PFU05 Logo PFU05
Åbyhøj if 1 B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Åbyhøj 2 B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Åbyhøj if 3 B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Åbyhøj if 4 A Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Helsted Fremad IF B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Lystrup 2 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
Spentrup B Spentrup IF Logo Spentrup IF
Spentrup 2 C Spentrup IF Logo Spentrup IF
HA85 1 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85 2 C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Randers Freja B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Randers Freja C Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
IF Trojka C IF Trojka Logo IF Trojka
HOG/GUI1 B Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
HOG/GUI2 C Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
GUI/HOG B Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening

U12 - drenge 21 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Vff B Viborg FF Logo Viborg FF
RK07 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
RK07 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Overlund GF 2 B Overlund GF Logo Overlund GF
Hobro IK 2 B Hobro IK Logo Hobro IK
Team Winner Burger Langå B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Viborg drengene B
De blå og sorte C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
VB1 B Vejgaard Boldspilklub Logo Vejgaard Boldspilklub
VB 2 B Vejgaard Boldspilklub Logo Vejgaard Boldspilklub
AIF/NBK C AIF/NBK
Gl. Estrup Gartneri 2 C Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Gl. Estrup Gartneri 1 B Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Helsted Fremad 2 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 1 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Hobro IK C Hobro IK Logo Hobro IK
KFUM Fodbold Randers C Randers KFUM Logo Randers KFUM
IF Alliancen 1 B IF Alliancen Logo IF Alliancen
IF Alliancen 2 B IF Alliancen Logo IF Alliancen

U12 - drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
RK07 A Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
TRÆ & STÅLDESIGN A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Stensballe IK A Stensballe IK Logo Stensballe IK
Overlund GF 1 A Overlund GF Logo Overlund GF
MadXpressen A
Glenn’s drenge A Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
Hobro IK A Hobro IK Logo Hobro IK
Hjallerup A Hjallerup Idrætsforening Logo Hjallerup Idrætsforening

U13 - drenge 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HOG 2 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 3 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
De Blå fra HSK C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
The Blues C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
LIK B Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
Freja 1 B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Rocket Boys C Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Infinity fighters C PFU05
Freja 3 C Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Freja 2 B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
IF Trojka C IF Trojka Logo IF Trojka
Aabyhøj IF B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Aabyhøjdespringerne B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Aabyhøjrebenet B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Søften Gf 1 B Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening

U13 - drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Smølferne B
Team Hübsch A
TrendyLiving A
HOG 1 A Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
De Blå Lyn A Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Møgungerne A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Hornslet IF B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornslet IF C Hornslet IF Logo Hornslet IF
Aabyhøj IF A Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF

U14 - drenge 23 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
nørager bk 1 B Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
Nim IF B Nim Idrætsforening Logo Nim Idrætsforening
IF Alliancen 2 C IF Alliancen Logo IF Alliancen
IF Alliancen 1 C IF Alliancen Logo IF Alliancen
Helsted Fremad 1 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
hornslet if 3 C Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornslet if 2 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Høst If 1 C Høst IF Logo Høst IF
Høst 2 B Høst IF Logo Høst IF
AC Norddjurs B AC Norddjur
PFU - U14 C PFU (FSI & Purhus)
SMIFF 1 B SMIFF Logo SMIFF
SMIFF 3 C SMIFF Logo SMIFF
SMIFF 2 B SMIFF Logo SMIFF
Assens if C Assens IF Logo Assens IF
Assens if C Assens IF Logo Assens IF
Ebeltoft 1 B Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
Ebeltoft 2 B Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
KFUM Fodbold Randers C Randers KFUM Logo Randers KFUM
MC´s Banditter C Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Hammels drenge 1 C
Hammels drenge 2 C

U14 - drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Elite FC A
Helleskøkken Hadsund A Spentrup IF Logo Spentrup IF
Randers Freja A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Hobro IK A Hobro IK Logo Hobro IK
Hornslet if 1 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Fiskemanden fra Hals B
Team Easy On A Herning Fremad Logo Herning Fremad

U15 - drenge 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bondehæren B
Hammels drenge C
Viborg FF C Viborg FF Logo Viborg FF
Helsted Fremad 1 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 2 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Høst if 1 C Høst IF Logo Høst IF
Dronningborg Boldklub 1 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Dronningborg Boldklub 2 B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Dronningborg Boldklub 3 C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Team Jesper Andersen B Thisted FC Logo Thisted FC
PFU - U15 C PFU (FSI & Purhus)
Randers Freja 2 B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Randers freja 3 B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
HSF B Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening

U15 - drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Randers Freja 4 B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Randers freja 1 B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja

U16 - drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hornslet 2 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornslet 1 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Grenaa IF 2 B Grenaa IF Logo Grenaa IF
Team Cruyff B
Kragelundskolen 9.D B IF Lyseng Logo IF Lyseng
De gamle Hunde B De gamle Hunde
Spentrup IF B Spentrup IF Logo Spentrup IF

U16 - drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Nørager Tømrer/snedker A
DigiTach A
Sejs 2003 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Grenaa IF 1 A Grenaa IF Logo Grenaa IF
Chinos A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Hanstholm køkken A Frøstrup/Hannæs IF Logo Frøstrup/Hannæs IF
Shabab A Hobro IK Logo Hobro IK
Bj Bilsyn A Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Young guns FC A

U17 - drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U17 - drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U19 - drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U19 - drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 - drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup SF A A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
IFA 1 A IF Alliancen Logo IF Alliancen
Ikast FC 1 A Ikast FC Logo Ikast FC
TSA Midtjylland A TSA Midtjylland
Team Sct. Jørgen A Overlund GF Logo Overlund GF

U11 - drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Aalborg Freja A IF Aalborg Freja Logo IF Aalborg Freja
VRI U11 A A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Nord vest Djurs A Rougsø FF Logo Rougsø FF
Mejrup GU A Mejrup GU Logo Mejrup GU
Scanstore A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Randers Freja A Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Hornbæk SF Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening

U14 - piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 - piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 - piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
ØBG Tøserne A ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
SIF assentoft A SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Helsted Fremad 2 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 1 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
IFA-pigerne gul B IF Alliancen Logo IF Alliancen
Helsted Fremad 3 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
IFA pigerne sort B IF Alliancen Logo IF Alliancen

U11 - piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Helsted Fremad IF B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Ommersyssel IF A Ommersyssel IF 1
Overlund GF B Overlund GF Logo Overlund GF
Ommersyssel IF C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Overlund GF A Overlund GF Logo Overlund GF
Overlund GF B Overlund GF Logo Overlund GF

U10 - piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Aabyhøj IF B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Helsted pigerne B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
HSK Pigerne B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Helsted tøserne B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
TRIF B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Hadsund Boldklub, HB A Hadsund Boldklub Logo Hadsund Boldklub
TRIF 2 B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
4. - January 13

Organisation
Vorup Frederiksberg Boldklub
Place
Ulvehøj Hallen
Address
Møllevangsvej 7, Haslund
Postalcode
8940
City
Randers SV
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
info@ulvehojcup.dk

Tournament overview