eniig Cup 2018 i Lemming

eniig Cup lørdag d. 9. juni 2018. Lemming IF indbyder for 32. gang til stort fodboldstævne. Der er statuetter til alle spillere.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 Piger Mixed 5 350 0 0
U7 Piger Mixed 5 350 0 0
U8 Piger Mixed 5 350 6 0
U8 Piger Mixed 5 350 3 0
U9 Piger Mixed 5 350 6 0
U9 Piger Mixed 5 350 5 0
U10 Piger Mixed 5 350 0 0
U10 Piger Mixed 5 350 0 0
U11 Piger Mixed 8 350 5 0
U11 Piger Mixed 8 350 5 0
U12 Piger Mixed 8 350 2 0
U12 Piger Mixed 8 350 2 0
U13 Piger Mixed 8 350 3 0
U13 Piger Mixed 8 350 0 0
U5 Mix Mixed 5 350 Multibane 1 0
U6 Mix Mixed 5 350 5 0
U6 Mix Mixed 5 350 10 0
U7 Drenge Mixed 5 350 6 0
U7 Drenge Mixed 5 350 11 0
U8 Drenge Mixed 5 350 6 0
U8 Drenge Mixed 5 350 5 0
U9 Drenge Mixed 5 350 10 0
U9 Drenge Mixed 5 350 12 0
U12 Drenge Mixed 8 350 0 0
U10 Drenge Mixed 8 350 6 0
U10 Drenge Mixed 8 350 5 0
U11 Drenge Mixed 8 350 4 0
U11 Drenge Mixed 8 350 6 0
U12 Drenge Mixed 8 350 0 0
U13 Drenge Mixed 8 350 5 0
U13 Drenge Mixed 8 350 1 0

Signetud teams

U7 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U7 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ha85 U8 piger C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Ha85 U8 piger 1 C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Mariehøj IF C Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
Sejs U8 Piger C Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
ØBG C ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
GIF2 C Gødvad GIF Logo Gødvad GIF

U8 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Thorning Pigerne B Thorning IF Logo Thorning IF
ØBG B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
GIF1 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF

U9 Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lemming IF U9 piger C Lemming IF Logo Lemming IF
IF Centrum C IF Centrum
Mariehøj IF C Mariehøj IF Logo Mariehøj IF
ØBG Silkeborg C ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg

U9 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lemming IF U10 piger B Lemming IF Logo Lemming IF
Gødvad pigerne B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Sejs-Svejbæk IF 1 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Sejs-Svejbæk IF 2 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
ØBG Silkeborg B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg

U10 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HELT_ENIIG C Ry fodbold Logo Ry fodbold
Jens's piger C Gjessø Ungdomsforening
IF Centrum C IF Centrum

U11 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Team Gødvad B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
ØBG Tøserne B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Strib IF B Strib IF Logo Strib IF
Ans IF B Ans IF Logo Ans IF
HA85 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

U12 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
IF Centrum 2 C IF Centrum
U12 Piger C Grauballe UGF Logo Grauballe UGF

U12 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
IF Centrum 1 B IF Centrum
Lystrup B Lystrup IF Logo Lystrup IF

U13 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gødvad GIF C Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Ans IF C Ans IF Logo Ans IF
SSIF C Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF

U13 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U5 Mix 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Multibane

Teamname LVL Logo Club

U6 Mix 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lemming IF U5 mix C Lemming IF Logo Lemming IF
ØBG Buskelund 3 C ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
U5 GFG Voel C GFG Voel
Sorring Toustrup U6 Mix C Sorring Toustrup IF Logo Sorring Toustrup IF
Virklund 2 C Virklund Boldklub Logo Virklund Boldklub

U6 Mix 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Virklund B Virklund Boldklub Logo Virklund Boldklub
ØBG Buskelund 1 B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
ØBG Buskelund 2 B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Sejs-Svejbæk IF 1 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Sejs-Svejbæk IF 2 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
ØBG Buskelund 4 B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
HA85 U7 Piger C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
ØBG U7 piger C ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg

U7 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
De seje Voel drenge C Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM
IF Centrum 2 C IF Centrum
Silkeborg KFUM C Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM

U7 Drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sejs-Svejbæk IF U7-1 B Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
Gødvad GIF 1 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
Gødvad GIF 2 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
ØBG 1 B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
ØBG 2 B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
ØBG 3 B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
HA85, 2 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
HA85, 2 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
IF Centrum 1 B IF Centrum
Funder GF U7 B Funder GF Logo Funder GF

U8 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lemming IF U8 drenge C Lemming IF Logo Lemming IF
TIF tonserne C Thorning IF Logo Thorning IF
IF Centrum C IF Centrum
U8 Drenge C Grauballe UGF Logo Grauballe UGF
Gjern IF C Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening
Resenbronx C Resenbro UIF

U8 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AGF B
Virklund bolddrenge B Virklund Boldklub Logo Virklund Boldklub
ØBG U8 drenge B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg

U9 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SSIF U9 3 C Sejs Svejbæk IF Logo Sejs Svejbæk IF
AGF C
AGF C Århus GF Logo Århus GF
HA85-2 C Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Voel 1 C Gfg voel
Voel 2 C Gfg voel

U9 Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
ØBG Buskelund B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Virklund 2 B Virklund Boldklub Logo Virklund Boldklub
Silkeborg KFUM hold 1 B Silkeborg-Voel KFUM Logo Silkeborg-Voel KFUM
Engesvang Boldklub B Engesvang Boldklub Logo Engesvang Boldklub
AGF B Århus GF Logo Århus GF
ØBG Balle B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
ØBG Balle B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
IF Centrum B IF Centrum
HA85-1 B Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985

U12 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lemming IF U10 drenge C Lemming IF Logo Lemming IF
U10 Drenge C Grauballe UGF Logo Grauballe UGF
ØBG C ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
Tjørring 2 C Tjørring IF Logo Tjørring IF
Gjern C Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening

U10 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AIA Tranbjerg B IF AIA Tranbjerg Logo IF AIA Tranbjerg
Gødvad 1 B Gødvad GIF Logo Gødvad GIF
IF Centrum B IF Centrum
Tjørring 1 B Tjørring IF Logo Tjørring IF

U11 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ans champs C Ans IF Logo Ans IF
Herning Fremad C C Herning Fremad Logo Herning Fremad
Horn-Fårvang IF U11 C Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Sorring Voel 2018 C Sorring Voel 2018

U11 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Nykøbing IF B Nykøbing IF Logo Nykøbing IF
Herning Fremad U11 B B Herning Fremad Logo Herning Fremad
ØBG B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
IF Centrum U12 C C IF Centrum

U12 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Lemming IF U13 drenge C Lemming IF Logo Lemming IF
IF Centrum C IF Centrum
Horn-Fårvang IF C Horn-Fårvang Idrætsforening Logo Horn-Fårvang Idrætsforening
Grauballe - Lemming FC C Grauballe UGF Logo Grauballe UGF

U13 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
June 9 2018

Organisation
Lemming IF
Place
RAVN alu PARK
Address
Lemming Skolevej 10
Postalcode
8632
City
Lemming
Sport
Soccer
Type
Unknown
eniig Cup 2018 i Lemming map

Tournament overview