NSU CUP 2018

Spilledatoer: 

  • Fredag den 23. februar 2018: U13 piger og drenge, U14 piger og drenge
  • Lørdag den 3. marts 2018: U10 piger og drenge, U11 piger og drenge, U12 piger og drenge
     
  • Lørdag den 17. marts 2018: U6 piger og drenge, U7 piger og drenge, U8 piger og drenge, U9 piger og drenge

 

Tilmelding:
Tilmeldingsfristen er den 11. februar 2018.

 

Præmier:
Der er max. 7 præmier til de to bedst placerede hold.
I U6 og U7 og U8 er der præmier til alle.

 

Regler:
Der spilles efter JBU’s regler og aldersgrænser.
Vi forbeholder os ret til at a yse eller ændre en række såfremt der er for få tilmeldinger.

 

Tilmeldingsgebyr:

  • U9 - U14 piger og drenge .................................... 300,- kr.
  • U6 - U7 - U8 ........................................................ 200,- kr.

Gebyret indbetales på Mobilepay 79681(Notmark Sogns Ungdomsforening).
Gebyret skal indbetales samtidig med tilmeldingen. HUSK at angive holdnavn og række ved betaling.

 

Store mål:
BEMÆRK
Alle rækker fra U13 m/k spiller igen i år mod store mål.
(Regler: 1 målmand + 3 spillere, ingen over midten.)

 

Udeblivelse:
Afbud senere end 3 dage før = almindeligt gebyr. Udeblivelse uden afbud = dobbelt gebyr. TILMELDINGEN ER BINDENDE..!

 

Tilmelding:
Lars Thomsen
Gyden 84, 6440 Augustenborg tlf.: 51 22 69 20
e-mail: nsufodbold@gmail.com
HUSK: Anfør jeres e-mailadresse ved tilmelding..!

 

Med sportslig hilsen

NSU Fodbold

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U-14 Mixed 4 300 Fredag d. 23. februar 0 0
U-14 Mixed 4 300 Fredag d. 23. februar 2 0
U-14 Mixed 4 300 Fredag d. 23. februar 0 0
U-14 Mixed 4 300 Fredag d. 23. februar 0 0
U-14 Mixed 4 300 Fredag d. 23. februar 0 0
U-13 Mixed 4 300 Fredag d. 23. februar 0 0
U-13 Mixed 4 300 Fredag d. 23. februar 0 0
U-13 Mixed 4 300 Fredag d. 23. februar 0 0
U-13 Mixed 4 300 Fredag d. 23. februar 1 0
U-13 Mixed 4 300 Fredag d. 23. februar 2 0
U-12 Mixed 4 300 Lørdag d. 3. marts 0 0
U-12 Mixed 4 300 Lørdag d. 3. marts 0 0
U-12 Mixed 4 300 Lørdag d. 3. marts 0 0
U-12 Mixed 4 300 Lørdag d. 3. marts 0 0
U-12 Mixed 4 300 Lørdag d. 3. marts 1 0
U-11 Mixed 4 300 Lørdag d. 3. marts 0 0
U-11 Mixed 4 300 Lørdag d. 3. marts 0 0
U-11 Mixed 4 300 Lørdag d. 3. marts 0 0
U-11 Mixed 4 300 Lørdag d. 3. marts 1 0
U-10 Mixed 4 300 Lørdag d. 3. marts 0 0
U-10 Mixed 4 300 Lørdag d. 3. marts 3 0
U-10 Mixed 4 300 Lørdag d. 3. marts 1 0
U-10 Mixed 4 300 Lørdag d. 3. marts 1 0
U-9 Mixed 4 300 Lørdag d. 17. marts 0 0
U-9 Mixed 4 300 Lørdag d. 17. marts 1 0
U-9 Mixed 4 300 Lørdag d. 17. marts 0 0
U-9 Mixed 4 300 Lørdag d. 17. marts 3 0
U-8 Mixed 4 200 Lørdag d. 17. marts 8 0
U-8 Mixed 4 200 Lørdag d. 17. marts 0 0
U-7 Mixed 3 200 Lørdag d. 17. marts 7 0
U-7 Mixed 3 200 Lørdag d. 17. marts 0 0
U-6 Mixed 3 200 Lørdag d. 17. marts 4 0
U-6 Mixed 3 200 Lørdag d. 17. marts 0 0

Signetud teams

U-14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 23. februar

Teamname LVL Logo Club

U-14 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 23. februar

Teamname LVL Logo Club
BNS 2 Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS
BNS 1 B Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS

U-14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 23. februar

Teamname LVL Logo Club

U-14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 23. februar

Teamname LVL Logo Club

U-14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 23. februar

Teamname LVL Logo Club

U-13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 23. februar

Teamname LVL Logo Club

U-13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 23. februar

Teamname LVL Logo Club

U-13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 23. februar

Teamname LVL Logo Club

U-13 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 23. februar

Teamname LVL Logo Club
Hørup UI B Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening

U-13 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 23. februar

Teamname LVL Logo Club
U13 pigerne- EUI B Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
U13 pigerne-EUI Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening

U-12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club

U-12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club

U-12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club

U-12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club

U-12 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club
Hørup UI B Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening

U-11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club

U-11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club

U-11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club

U-11 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club
BUI C Broager UI Logo Broager UI

U-10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club

U-10 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club
SUB1 B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB 2 B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
BUI B Broager UI Logo Broager UI

U-10 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club
BUI C Broager UI Logo Broager UI

U-10 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club
BUI C Broager UI Logo Broager UI

U-9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 17. marts

Teamname LVL Logo Club

U-9 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 17. marts

Teamname LVL Logo Club
Sønderborg Fremad C Sønderborg Fremad Logo Sønderborg Fremad

U-9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 17. marts

Teamname LVL Logo Club

U-9 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 17. marts

Teamname LVL Logo Club
BNS C Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS
Hørup UI B Hørup Ungdoms- & Idrætsforening Logo Hørup Ungdoms- & Idrætsforening

U-8 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 17. marts

Teamname LVL Logo Club
SUB 2 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB 1 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB 3 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Starup 2 B Starup UIF Logo Starup UIF
Starup 1 B Starup UIF Logo Starup UIF
Dybbøl 1 A Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
EUI A Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening

U-8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 17. marts

Teamname LVL Logo Club

U-7 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 17. marts

Teamname LVL Logo Club
SUB 1 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB 2 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB 3 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB 4 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Broager UI 1 C Broager UI Logo Broager UI
Broager UI 2 C Broager UI Logo Broager UI
EUI B Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening

U-7 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 17. marts

Teamname LVL Logo Club

U-6 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 17. marts

Teamname LVL Logo Club
SUB Sønderborg Inter SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Broager UI C Broager UI Logo Broager UI
EUI Grøn B Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
EUI Gul B Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening

U-6 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 17. marts

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
February 23 - March 17 2018

Organisation
Notmark SU
Place
Diamanten Fynshav
Address
Gyden 100
Postalcode
6440
City
Augustenborg
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview