Djurslands Bank Cup i VRI 2018

Djurslands Bank-CUP i VRI

16. juni 2018

U5 - U12 (drenge og piger)
Stævnet med gode præmier og flot VM pokal til alle!
Forplejnings zone ude på banerne med stort udvalg!


Vejlby-Risskov Idrætsforening (VRI) har sammen med hovedsponsor Djurslands Bank fornøjelsen af at indbyde til udendørs fodboldstævne for årgangene U5 - U12 (drenge og piger). Alle kampe spilles på baneanlægget ved Bellevuehallerne, Nordre Strandvej i Risskov nabo til én af Østjyllands bedste badestrande.

OBS! - U7 kan også tilmeldes som 5-mandshold mix (ikke niveauopdelt række), og U10 drenge og piger kan også tilmeldes som 8-mandshold (A-, B- og C-række).


Tidspunkt:
Stævnet afvikles lørdag den 16.juni 2018. Puljerne spilles færdig inden for kortest mulig tidsramme samme dag. Program fremsendes på mail ca. 1 uge før stævnet. Stævneadministrationen forbeholder sig ret til at lægge rækker sammen såfremt antal tilmeldinger taler herfor.

 

Præmier:
- Flot VM-pokal til alle deltagende spillere (Det er vel et VM år!)
- Djursland Bank giver kaffe ude på banerne på dagen
- Muleposer med mange gaver i til alle deltagende spillere
- Stor holdpokal til nr. 1 og 2 i U8 – U12 rækkerne

Aktiviteter og forplejningsmuligheder:
Vi gentager succesen med KÆMPE TOMBOLA, og spillerne kan i pauserne dyste på PANNABANEN eller prøve FARTMÅLEREN. Fodboldbanerne ligger direkte op til én af Østjyllands bedste badestrande. Så husk evt. håndklæde og badetøj til en dukkert efter kampene.

Der er mulighed for at købe mad og drikkevarer i boderne under hele stævnet. Udvalget består blandt andet af diverse sandwichs, pølser med brød, kage, is, slik, sodavand og juice. Fra morgenstunden sælges der endvidere rundstykker, kaffe og te.


Stævneafvikling:                                                                                                       

3-mandshold U5, U6 og U7 mix (ikke niveauopdelte rækker) - max. 5 spillere på holdet. Garanteret 4 kampe.
5-mandshold U7 mix, U8, U9 og U10 drenge og piger (A-, B- og C-rækker) - max. 8 spillere på holdet. Garanteret 4 kampe.
8-mandshold U10, U11 og U12 drenge og piger (A-, B- og C-rækker) - max. 11 spillere på holdet. Garanteret 4 kampe.


Holdgebyr: 3-mandshold 400kr., 5-mandshold 600kr., 8-mandshold 800kr.


Tilmelding:

www.staevner.dk senest den 27.maj 2018. Tilmelding og rabatten er først gældende, når deltagergebyr er indbetalt på konto: 3627-11254691

HUSK at påføre flg. ved indbetaling: ID-nummer fra staevner.dk, klub samt række(r).

Ved afbud efter udsendelse af kampprogram refunderes stævnegebyret ikke.

Regler/Dommere:

Stævnet afvikles efter DBU’s Fair Play-principper. U5-U10 (3- og 5-mands hold) dømmes af lokale dommere og U10-U12 (8-mands) hold dømmes af DBU-dommere.


Kontakter i forbindelse med spørgsmål:

Tilmelding og betaling -  Julie Stokholm Dahl,  e-mail:  juliesdahl@gmail.com

Stævne og program -  stævneledere Anders Gehlert Schmidt, e-mail: andersgschmidt@gmail.com

eller Kenneth Bøtkjær, e-mail: k_botte@hotmail.com

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U12KB Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 5 0
U12KC Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 0 0
U12MA Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 5 0
U12MB Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 5 0
U12MC Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 4 0
U5 Mixed 3 400 lørdag den 16. juni 17 0
U6 Mixed 3 400 lørdag den 16. juni 29 0
U7 tremands Mixed 3 400 lørdag den 16. juni 30 0
U7 femmands Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 15 0
U8KA Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 0 0
U8KB Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 4 0
U8KC Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 0 0
U8MA Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 10 0
U8MB Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 22 0
U8MC Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 11 0
U9KA Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 0 0
U10MB femmands Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 2 0
U9KB Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 5 0
U9KC Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 1 0
U9MA Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 9 1
U10MC femmnads Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 5 0
U10KA ottemands Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 4 0
U9MB Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 17 0
U9MC Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 14 0
U10KA femmands Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 0 0
U10KB femmands Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 6 0
U10KC femmands Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 0 0
U10MA femmands Mixed 5 600 lørdag den 16. juni 1 0
U10KB ottemands Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 0 0
U10KC ottemands Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 0 0
U10MA ottemands Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 1 0
U10MB ottemands Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 7 0
U10MC ottemands Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 5 0
U11KA Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 0 0
U11KB Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 0 0
U11KC Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 0 0
U11MA Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 5 0
U11MB Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 6 0
U11MC Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 5 0
U12KA Mixed 8 800 lørdag den 16. juni 1 0

Signetud teams

U12KB 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
VRI U12B B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Lystrup B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Tørring /Ølholm 2 B Tørring IF Logo Tørring IF
Tørring /Ølholm 1 B Tørring IF Logo Tørring IF
IF Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng

U12KC 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

U12MA 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
Brabrand IF A Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
lystrup if 1 A Lystrup IF Logo Lystrup IF
VSK Aarhus 1 A VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
Aarhus Fremad A A Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Viby IF U12 A A Viby IF Logo Viby IF

U12MB 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
VRI B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Hornslet IF B Hornslet IF Logo Hornslet IF
Randers Freja B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
Løsning IF B Løsning IF Logo Løsning IF
Viby U12 B B Viby IF Logo Viby IF

U12MC 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
lystrup if 2 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
HEI C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Aarhus Fremad B C Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
Viby IF U12 C C Viby IF Logo Viby IF

U5 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
vri 4 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Lyseng drenge årgang 2013 C IF Lyseng Logo IF Lyseng
Vorup FB U5 C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Lyseng drenge 2013 1 C IF Lyseng Logo IF Lyseng
VRI 1 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Lyseng U5 piger C IF Lyseng Logo IF Lyseng
Helsted Fremad 1 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
VRI 3 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HEI 5 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 1 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U6 25 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup SF 3 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Sabro if u6 tst/Sabro Logo tst/Sabro
Hobro IK B Hobro IK Logo Hobro IK
IF Lyseng 1 IF Lyseng Logo IF Lyseng
TMIF B Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening
IF Lyseng 2 IF Lyseng Logo IF Lyseng
IF Lyseng 3 IF Lyseng Logo IF Lyseng
Skødstrup SF 1 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
HEI 1 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
LIF Lystrup IF 1
Vorup FB U6 C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
LIF 2 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lyseng U6 piger C IF Lyseng Logo IF Lyseng
Helsted Fremad Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Hobro IK 2 B Hobro IK Logo Hobro IK
Tst 1 Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
Tst 2 Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
Tst 3 Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
VRI 1 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 3 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Ry fodbold C Ry Sportsklub Logo Ry Sportsklub
Tst 4 tst/Sabro Logo tst/Sabro

U7 tremands 26 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
Lystrup 4 Lystrup IF Logo Lystrup IF
TST1 C Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
Låsby B Låsby Boldklub
Egebjerg IF Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
TST2 C Idrætsforeningen tst Logo Idrætsforeningen tst
SSF5 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
VRI 2 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Brabrand 2 Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Låsby 2 B Låsby Boldklub
VRI 1 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
SSF3 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SSF4 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Brabrand 1 Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Brabrand 3 Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Lystrup 5 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 3 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 2 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 1 Lystrup IF Logo Lystrup IF
Helsted Fremad 2 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 1 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
SIF Assentoft 2 SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft 1 SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Them GF 2 B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
BT svif Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF Logo Bruunshåb Tapdrup / Sønder Rind Vinkel IF
Them GF 1 B Them Gymnastikforening af 1896 Logo Them Gymnastikforening af 1896
Aarhus Fremad 1 B Aarhus Fremad

U7 femmands 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
HEI 3 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Egebjerg IF Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
VRI 4 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
VRI 3 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Harlev IK 2 C Harlev IK Logo Harlev IK
Harlev IK 1 C Harlev IK Logo Harlev IK
SSF2 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SSF1 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
AGF A
ØBG B ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad 3 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Aarhus Fremad B Aarhus Fremad

U8KA 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

U8KB 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
VRI B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Team Skøde B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Team Skøde 1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
BIF Tøzer C Brædstrup IF Logo Brædstrup IF

U8KC 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

U8MA 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
VRI 2 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 1 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Hobro IK A Hobro IK Logo Hobro IK
FCS 2010 - A A FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
IF Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Brabrand IF A Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
AGF A
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Helsted Fremad Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Tved Boldklub A Tved Boldklub Logo Tved Boldklub

U8MB 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
Den Gule Fare B Horsens FS Logo Horsens FS
IF Lyseng 2 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Randers Freja B Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
VRI 2 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI 1 Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
ASA B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
Dalum IF 4 B Dalum IF Logo Dalum IF
FCS 2010 - B B FC Skanderborg Logo FC Skanderborg
HEI 2 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
IF Lyseng B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Odderne 3 B Odder IGF Logo Odder IGF
Brabrand IF B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Østbirk IF B
HOG 1 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
AIF Gammelgårdsskolen 1 B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
AIF Gammelgårdsskolen 2 B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Dalum IF 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
HEI 1 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Helsted Fremad B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF

U8MC 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
Randers Freja C Randers Sportsklub Freja Logo Randers Sportsklub Freja
VRI Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
ASA C ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
IF Lyseng C IF Lyseng Logo IF Lyseng
Odderne 2 C Odder IGF Logo Odder IGF
Odderne 1 Odder IGF Logo Odder IGF
HOG 2 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Søften C Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening
TMIF 2 C Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening
TMIF 1 C Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening

U9KA 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

U10MB femmands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

U9KB 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
Vinding SF Piger 2 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Ry 3 B Ry fodbold Logo Ry fodbold
Ry 2 B Ry fodbold Logo Ry fodbold
Ry 1 B Ry fodbold Logo Ry fodbold
Vinding SF Piger B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening

U9KC 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

U9MA 5 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
Hasle B A Hasle Boldklub Logo Hasle Boldklub
rindum su A Rindum Sogne- og Ungdomsforening Logo Rindum Sogne- og Ungdomsforening
HEI 1 A Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Aarhus Fremad 1 A Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
VRI A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10MC femmnads 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
VRI U10 5 mand C C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Ebeltoft IF C Ebeltoft IF Logo Ebeltoft IF
TMIF2 C Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening
TMIF1 C Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening

U10KA ottemands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

U9MB 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
Lystrup 2 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Lystrup 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Aabk 1 B Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
HFS2 B Horsens FS Logo Horsens FS
HFS 1 B Horsens FS Logo Horsens FS
Langå IK 1 B Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub
TST 3 B tst/Sabro Logo tst/Sabro
AGF B Århus GF Logo Århus GF
Aabk 2 B Aabenraa Boldklub Logo Aabenraa Boldklub
HT 22 B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
VRI 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HEI 2 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 3 B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
VRI B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Langå IK 2 B Langå Idrætsklub Logo Langå Idrætsklub

U9MC 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
Søften 1 C Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening
Lystrup C Lystrup IF Logo Lystrup IF
TST 2 C tst/Sabro Logo tst/Sabro
AGF C Århus GF Logo Århus GF
TST 1 C tst/Sabro Logo tst/Sabro
VRI 3 C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
FC Horsens C FC Horsens Logo FC Horsens
HT 33 C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
VRI 2 C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
HEI 5 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI 4 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
Aarhus Fremad 2 Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
VRI C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Galten FS C Galten Forenede Sportsklubber Logo Galten Forenede Sportsklubber

U10KA femmands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

U10KB femmands 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
ASA U10 piger B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
TPI rød B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI tøserne B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Høst IF B Høst IF Logo Høst IF
Grenaa I F B Grenaa IF Logo Grenaa IF
Romalt pigerne B Romalt IF Logo Romalt IF

U10KC femmands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

U10MA femmands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

U10KB ottemands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

U10KC ottemands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

U10MA ottemands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
Lyseng 1 A IF Lyseng Logo IF Lyseng

U10MB ottemands 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
VSK B VSK Aarhus Logo VSK Aarhus
Lyseng 2 B IF Lyseng Logo IF Lyseng
Hørning IF - 1. B Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
Stensballe B Stensballe IK Logo Stensballe IK
GIF1 B Grenaa IF Logo Grenaa IF
VRI U10 B Hold 1 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
VRI U10 B Hold 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10MC ottemands 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
VRI U11K C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Hørning IF - 2. C Hørning Idræts Forening Logo Hørning Idræts Forening
GIF2 C Grenaa IF Logo Grenaa IF
VB-C C Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub

U11KA 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

U11KB 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

U11KC 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

U11MA 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
Ry 1 A Ry Sportsklub Logo Ry Sportsklub
VRI Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
RK07 A Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
HA85 A Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985 Logo Hvinningdal Aktivitetsforening af 1985
Åbyhøj IF C Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF

U11MB 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
VRI Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Lystrup IF U11 hold 1 B Lystrup IF Logo Lystrup IF
Asa røde djævle B ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
HEI B Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U11MC 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club
VRI Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
RK07 C Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
ASA A ASA Arbejdersport Århus Logo ASA Arbejdersport Århus
Lystrup IF U11 hold 2 C Lystrup IF Logo Lystrup IF
HEI 2 C Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U12KA 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag den 16. juni

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
June 16 2018

Organisation
Vejlby-Risskov Idrætsklub
Place
VRI, Bellevuehallerne
Address
Vestre Strandallé 170
Postalcode
8240
City
Risskov
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview