Girls Indoor Cup 2019


Girls Indoor Cup

Marts 2019



Vi gentager succen og byder igen velkommen til Indoor Cup





Betalingsoplysninger. Reg venligst med holdnavn årgang og Id nr. 

Reg 6865
Konto 0001046135
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U9 pige A Mixed 7 500 Lørdag formiddag 2 0
U9 pige B/C Mixed 7 500 Lørdag kl. 8.00 11 2
U11 pige B/C Mixed 6 500 Lørdag middag 24 6
U11 pige A Mixed 6 500 Søndag 13.30 21 3
U10 pige BC Mixed 7 500 Søndag kl. 8.00 17 0
U10 pige A Mixed 7 500 Søndag 11.30 12 1
U12 pige A Mixed 6 500 Lørdag kl. 17.00 17 0
U12 pige BC Mixed 6 500 lørdag kl. 15.00 22 0
U13 pige BC Mixed 6 500 Søndag kl. 16.30 9 0
U14 Pige Mixed 6 500 Fredag 1 0
U 15 Pige Mixed 6 350 Fredag 4 0
U 12 pige B Mixed 6 500 Fredag kl. 18.00 0 0

Signetud teams

U9 pige A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U9 pige B/C 8 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 8.00

Teamname LVL Logo Club
Korup/ubberud C Korup IF Logo Korup IF
Skt. Klemens C Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
SGIF slagslunde / Ganløse C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF slagslunde / Ganløse Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
TPI C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
OKS C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Dalby U9 piger B Dalby IF Logo Dalby IF
OKS B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U11 pige B/C 17 confirmend signups, 6 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Dalum IF 2 C Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 3 C Dalum IF Logo Dalum IF
TPI tøserne C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Søhus Stige BK C Søhus Stige BK
Næsby C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
BGIF Pigerne 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
VB C Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Søhus Stige BK 2 C Søhus Stige BK
KB ( Kolding boldklub) B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Sportigan Hadsund B
Dalby GF 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Egebjerg Fodbold X B Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
Egebjerg Fodbold Z B Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
VB 2 B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Kolding Boldklub B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB C Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U11 pige A 10 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: Søndag 13.30

Teamname LVL Logo Club
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 4 A Dalum IF Logo Dalum IF
NBSIF Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
BGIF Pigerne 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
VB A VB
Dalby Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
team tiki taka A Lystrup IF Logo Lystrup IF
TPI tøserne A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tgs A
Team Waka Waka A Lystrup IF Logo Lystrup IF

U10 pige BC 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag kl. 8.00

Teamname LVL Logo Club
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Strib IF B Strib IF Logo Strib IF
Dalby GF B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Korup/ubberud C Korup IF Logo Korup IF
Skt. Klemens B Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Blue Rabbits C Næsby BK
Blue Rabbits C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Bredal Auto B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
BGIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
De seje tøser C Højby S&G Logo Højby S&G
Dalum IF B Dalum IF Logo Dalum IF
Harte C Harte G&IF Logo Harte G&IF

U10 pige A 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag 11.30

Teamname LVL Logo Club
Blue Crazy Candy Girls B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Blue Berrie Girls A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
NBSIF Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Bredal Auto A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Assens FC B Assens FC Logo Assens FC
Lyseng 1 A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Lyseng 2 IF Lyseng Logo IF Lyseng
Marienlyst A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst

U12 pige A 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 17.00

Teamname LVL Logo Club
Lyseng A IF Lyseng Logo IF Lyseng
Tarp 3 A Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
Årslev A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Måløv Boldklub A Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Kuu. A Ubberud IF Logo Ubberud IF
Greve A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
The New A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Tgs A
Søhus stige A
RIF 1 A Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Greve Pink A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Morud PU12 A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening

U12 pige BC 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag kl. 15.00

Teamname LVL Logo Club
Kolding Boldklub B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Kuu B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Helsted Fremad Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Årslev 2 C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
SIK Stensballe B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Helsted Fremad 2 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Egebjerg Fodbold B Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
Fjordager IF C Fjordager IF Logo Fjordager IF
Vamdrup IF B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Søhus stige C
RIF 2 B Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Vamdrup IF 2 B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
Tarp 2 C Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
Måløv Boldklub C Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub

U13 pige BC 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag kl. 16.30

Teamname LVL Logo Club

U14 Pige 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U 15 Pige 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U 12 pige B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag kl. 18.00

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
15. - March 17 2019

Organisation
No Club
Place
Ubberud hallen
Address
Ubberudvej 30
Postalcode
5491
City
Blommenslyst
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Girls Indoor Cup 2019 map

Tournament overview