SGIF November-stævne 2018

Fodboldstævne med Konfetti! SGIF inviterer til breddestævne i Ganløse med fokus på at spillerene har det sjovt og at alle bliver fejret og hyldet. Fredag eftermiddag/aften: U12, U13 og U14 (Pizza og fodbold) Lørdag formiddag: U5 & U6. Lørdag eftermiddag: U7. Søndag formiddag: U8 & U9. Søndag eftermiddag: U10 & U11 Betaling til: 3434-3434623103. HUSK AT ANGIVE BOOKING ID
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U-12 (2007) 4:4 Mixed 6 700 Fredag 17-23 (inkl pizza) 1 0
U-5 ½-bane(2014) 4:4 Mixed 6 350 Lørdag formiddag 1 0
U-6 ½-bane(2013) 3:3 Mixed 5 350 Lørdag formiddag 15 0
U-7 ½-bane(2012) 3:3 Mixed 5 350 Lørdag eftermiddag 25 0
U-8 (2011) 5:5 Mixed 7 500 Søndag formiddag 16 0
U-9 (2010) 5:5 Mixed 7 500 Søndag formiddag 15 1
U-10 (2009) 4:4 Mixed 6 500 Søndag eftermiddag 13 0
U-11 (2008) 4:4 Mixed 6 500 Søndag eftermiddag 9 0
U-14 (2005) 4:4 Mixed 6 700 Fredag 17-23 (inkl pizza) 15 3
U-13 (2006) 4:4 Mixed 6 700 Fredag 17-23 (inkl pizza) 8 0
U-14 (2005) Pige 5:5 Mixed 7 700 Fredag 17-23 (inkl pizza) 0 0
U-10 (2009) Pige 5:5 Mixed 7 500 Søndag eftermiddag 1 0

Signetud teams

U-12 (2007) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 17-23 (inkl pizza)

Teamname LVL Logo Club

U-5 ½-bane(2014) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U-6 ½-bane(2013) 3:3 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
2013 Mix Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Veksø IF C Veksø IF Logo Veksø IF
Stenløse 2 B Stenløse BK Logo Stenløse BK
HVB 2 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 1 Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Stenløse 1 B Stenløse BK Logo Stenløse BK
Stenløse 3 C Stenløse BK Logo Stenløse BK
Stenløse 4 C Stenløse BK Logo Stenløse BK
HVB 3 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
SGIF 01 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF02 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
2013 Mix II Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Værløse BK 2 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Værløse BK 1 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub

U-7 ½-bane(2012) 3:3 22 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
HVB1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB2 Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Batman B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Måløv 1 Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Måløv 2 Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Supermand B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Spiderman B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Fantomet B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
MLI C Melby-Liseleje IF Logo Melby-Liseleje IF
FC Lejre 2 C FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre 3 C FC Lejre Logo FC Lejre
U7 Stenløse boldklub B Stenløse BK Logo Stenløse BK
FC Lejre 1 C FC Lejre Logo FC Lejre
B.93 PMC 1 Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
U7 Stenløse boldklub B Stenløse BK Logo Stenløse BK
U7 Stenløse boldklub B Stenløse BK Logo Stenløse BK
U7 Stenløse boldklub B Stenløse BK Logo Stenløse BK
Hvidovre IF Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
B.93 PMC 2 Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
SGIF U7 2 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF U7 3 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF U7 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U-8 (2011) 5:5 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Stenløse 3 C Stenløse BK Logo Stenløse BK
AFK 2 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Tigerne B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
KB Barcelona B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB Real Madrid B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
AFK 1 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Stenløse 1 B Stenløse BK Logo Stenløse BK
Stenløse 2 C Stenløse BK Logo Stenløse BK
Måløv BK 1 C Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Måløv BK 2 C Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Ålholm IF - 1 C Ålholm If Logo Ålholm If
Ålholm IF - 2 B Ålholm If Logo Ålholm If
SGIF U8 Beta B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
AFK 3 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
SGIF U8 Alfa Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U-9 (2010) 5:5 13 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Tårnby FF B Tårnby FF Logo Tårnby FF
Veksø IF C Veksø IF Logo Veksø IF
Skovshoved Sort 2010 A Skovshoved IF Logo Skovshoved IF
Allerød Blå C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
HIK Blå B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Gadstrup IF C Gadstrup IF Logo Gadstrup IF
Lyngby BK 1921 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
SGIF2 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 1 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Kirke Værløse 1 B Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Kirke Værløse 2 C Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Kirke Værløse 3 C Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Allerød FK C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub

U-10 (2009) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U-11 (2008) 4:4 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SGIF C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Sengeløse B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
SGIF 2 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
B.93 2008 CK C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893

U-14 (2005) 4:4 8 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: Fredag 17-23 (inkl pizza)

Teamname LVL Logo Club
ABT-3 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
LSF hvid B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
KVIF SYD B Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
KVIF NORD B Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Gilleleje Sort B Gilleleje Fodboldklub Logo Gilleleje Fodboldklub
Gilleleje Rød C Gilleleje Fodboldklub Logo Gilleleje Fodboldklub
ABT-1 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
ABT-2 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby

U-13 (2006) 4:4 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 17-23 (inkl pizza)

Teamname LVL Logo Club
ABT-3 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
ABT-4 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Slagslunde Ganløse A Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Slagslunde Ganløse B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
ABT-1 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
ABT-2 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby

U-14 (2005) Pige 5:5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 17-23 (inkl pizza)

Teamname LVL Logo Club

U-10 (2009) Pige 5:5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
16. - November 18 2018

Organisation
Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Place
Ganløsehallen
Address
Vestergade 5B, Ganløse
Postalcode
3660
City
Stenløse
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
tilmelding@sgif.dk

Tournament overview