SYDBANK CUP KOLDING

SYDBANK CUP v/ Skanderup Hjarup IF - KOLDING OMRÅDETS TURNERING FOR B & C HOLD. U6 Mix. U7 Mix. U8 Drenge C. U8 Piger B. U9 Drenge C. U10 Drenge B. U10 Piger B. MEDALJER OG SODAVAND TIL ALLE, POKALLER TIL VINDERE - KUN DKK 400,- PER HOLD.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mix Mixed 3 400 12.00 - 14,00 3 0
U7 Mix Mixed 3 400 14.00 - 16.00 4 0
U8 Piger Mixed 5 400 14.00 - 17.00 2 0
U8 Drenge Mixed 5 400 12.00 - 15.00 5 0
U9 Drenge Mixed 5 400 12.00 - 15.00 3 0
U10 Piger Mixed 5 400 14.00 - 17.00 7 0
U10 Drenge Mixed 5 400 12.00 - 15.00 2 0

Signetud teams

U6 Mix 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12.00 - 14,00

Teamname LVL Logo Club
Harte Harte G&IF Logo Harte G&IF
SHIF SHIF
Fynslund Fynslund

U7 Mix 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14.00 - 16.00

Teamname LVL Logo Club
SHIF SHIF
Fynslund Fynslund Boldklub Logo Fynslund Boldklub
Harte 1 B Harte G&IF Logo Harte G&IF
Harte 2 C Harte G&IF Logo Harte G&IF

U8 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14.00 - 17.00

Teamname LVL Logo Club
Jels IF C Jels IF Logo Jels IF
SHIF B SHIF

U8 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12.00 - 15.00

Teamname LVL Logo Club
Kolding IF B Kolding IF Logo Kolding IF
Seest C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
SHIF C SHIF
Seest Boldklub C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub

U9 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12.00 - 15.00

Teamname LVL Logo Club
Alminde Viuf GIF C Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening
SHIF C SHIF
SHIF C SHIF

U10 Piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 14.00 - 17.00

Teamname LVL Logo Club
Bjert IF B Bjert IF Logo Bjert IF
Andst U&I B Andst U&I
Lunderskov B B Lunderskov B
Vamdrup IF B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
SHIF B SHIF
Vonsild FK B Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub

U10 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 12.00 - 15.00

Teamname LVL Logo Club
Andst C Andst GF
SHIF C SHIF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
June 9 2018

Organisation
Skanderup Hjarup IF
Place
Forbundsskolen i Skanderup
Address
Hjarupvej 14
Postalcode
6640
City
Skanderup
Sport
Soccer
Type
Unknown

Tournament overview