B67 Sommerstævne 2018

Sæsonopstartsstævne i B67. Medaljer til alle deltagende spillere U8-U13 og præmier til vinderholdet af U10-U13. Alle hold er sikret mindst 4 kampe. Pris kun 300 kr. pr. hold for U8-U10 og kun 350 kr. for U11-U13, som betales via mobilepay 30362520. Ved spørgsmål kontakt Jakob Madsen på telefon 30362520. Få meget mere info på: http://www.b67.dk/sommerstaevne-2018/
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U13 årgang 2006 Mixed 11 350 5 0
U9 årgang 2010 Mixed 8 300 14 0
U12 årgang 2007 Mixed 11 350 5 0
U8 årgang 2011 Mixed 8 300 9 0
U7 årgang 2012 Mixed 6 300 1 0
U6 årgang 2013 Mixed 6 300 1 0
U11 årgang 2008 Mixed 11 350 9 0
U10 årgang 2009 Mixed 8 300 13 0
Ny række - Ret Navnet Mixed 0 0

Signetud teams

U13 årgang 2006 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B67 Odense U13 B B.67 Logo B.67
Dalum B Dalum IF Logo Dalum IF
Kolding B B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
TPI Taarup Paarup U13 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U9 årgang 2010 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B67 U9 B B.67 Logo B.67
Dalum IF 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 4 B Dalum IF Logo Dalum IF
BBB 1 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
B.1909 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
OKS 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U12 årgang 2007 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B67 Odense U12 B B.67 Logo B.67
Kolding B B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Fjordager IF B Fjordager IF Logo Fjordager IF
B1909 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
OKS B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U8 årgang 2011 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dalum 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
B67 U8 B B.67 Logo B.67
Sanderum Boldklub Hold 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub Hold 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Otterup Boldklub Otterup B&IK Logo Otterup B&IK

U7 årgang 2012 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U6 årgang 2013 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 årgang 2008 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B67 Odense U11 B B.67 Logo B.67
Tommerup B Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Odense K.F.U.M. U11 B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
ØB C Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
B1909 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Sanderum B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Gauerslund IF B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Fjordager B Fjordager IF Logo Fjordager IF

U10 årgang 2009 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B 67 B B.67 Logo B.67
ØB B Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
Dalum Sort B Dalum IF Logo Dalum IF
Fraugde 1 B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 2 C Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
OKS C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Ebberup B Ebberup IF Logo Ebberup IF
De Røde Lyn B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Erritsø B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Otterup C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK

Ny række - Ret Navnet 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
August 11 2018

Organisation
B.67
Place
B67
Address
Carlsen-Skiødts Vej 37
Postalcode
5220
City
Odense SØ
Sport
Soccer
Type
Unknown
B67 Sommerstævne 2018 map

Tournament overview