Bramdrupdam Cup 2018

Så byder Bramdrupdam GIF endnu engang velkommen til indendørs fodbold i Bramdrupdam Hallerne. År efter år oplever vi udsolgte rækker, så skynd jer at melde til. Bemærk venligst følgende : Der må max benyttes 2 udskiftere, uanset række og niveau. I U6 har vi plads til 10 hold. I U7 har vi plads til 20 hold. I alle andre rækker, er der plads til 10 hold pr niveau. I tilfælde af, at der er rækker / niveauer der ikke er udsolgt, kan der åbnes op for yderligere hold i andre rækker / niveauer - benyt derfor gerne muligheden for venteliste, hvis jeres række skulle være fyldt op. Ligeledes forbeholder vi os muligheden for, at slå rækker sammen ved for få tilmeldinger. Vi glæder os til at se jer i Bramdrupdam

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U10 Drenge A Mixed 6 450 11. Nov 20 0
U9 Piger B&C Mixed 6 450 17. Nov 8 0
U9 Drenge A Mixed 6 450 10. Nov LUKKET v.16 hold 16 0
U8 Drenge B Mixed 6 450 10. Nov 26 0
U8 Drenge A Mixed 6 450 10. Nov 2 0
U7 Mixed 5 350 10. Nov 28 0
U13 Piger A&B Mixed 6 450 17. Nov 2 0
U12 Piger B&C Mixed 6 450 17. Nov 20 0
U12 Piger A&B Mixed 6 450 17. Nov 8 0
U11 Piger A&B Mixed 6 450 17. Nov 11 0
U11 Drenge C Mixed 6 450 11. Nov 10 0
U11 Drenge B Mixed 6 450 11. Nov 19 0
U10 Piger B&C Mixed 6 450 17. Nov 19 0
U10 Piger A&B Mixed 6 450 17. Nov 9 0
U10 Drenge B Mixed 6 450 11. Nov LUKKET V. 16 HOLD 21 0
U13 Piger B&C Mixed 6 450 17. Nov 5 0
U11 Piger B&C Mixed 6 450 17. Nov 17 0
U11 Drenge A Mixed 6 450 11. Nov 9 0
U10 Drenge C Mixed 6 450 11. Nov LUKKET v. 16 hold 20 0
U9 Piger A&B Mixed 6 450 17. Nov 0 0
U9 Drenge C Mixed 6 450 10. Nov LUKKET v. 16 hold 22 0
U9 Drenge B Mixed 6 450 10. Nov LUKKET v. 16 hold 16 0
U8 Drenge C Mixed 6 450 10. Nov 25 0
U6 Mixed 5 350 10. Nov 18 0
U8 Piger A/B Mixed 6 450 17. Nov 6 0
U8 Piger B/C Mixed 6 450 17. Nov 10 0

Signetud teams

U10 Drenge A 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. Nov

Teamname LVL Logo Club
Oks 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
BGIF A A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Brande 1 A Brande IF Logo Brande IF
Erritsø GIF 1 A Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Kolding IF (1) A Kolding IF Logo Kolding IF
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
De Kongeblå A Løsning IF Logo Løsning IF
Bagges Boys A Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
F.C Powerhosting A
Zumundas junior A
SFB A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Gadesalonen A Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
POCA A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Sammenholdet A Hornsyld IF Logo Hornsyld IF

U9 Piger B&C 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. Nov

Teamname LVL Logo Club
Næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Stensballe IK B Stensballe IK Logo Stensballe IK
ØSVN-IF Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
BGIF C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U9 Drenge A 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. Nov LUKKET v.16 hold

Teamname LVL Logo Club
KB 1 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
SUB Sønderborg Inter A SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Hatting - Torsted 1 A
Lystrup 1 A Lystrup IF Logo Lystrup IF
Year 3 A
BGIF 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Højgaard Installation A
TSA Midtjylland A TSA Midtjylland
BNS A Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS
Dalby GF A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
FC1 A FC Horsens Logo FC Horsens
FC2 A FC Horsens Logo FC Horsens
Nr. Bjært Strandhuse IF A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U8 Drenge B 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. Nov

Teamname LVL Logo Club
Seest 1 B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Sanderum Boldklub A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
U8 seje spiller ØSVN/AV hold 2 C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
EFB 1 B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
BGIF U8 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF U8 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
NBSIF1 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Bjert IF B Bjert IF Logo Bjert IF
Erritsø GIF B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Seest 1 B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Bredballe IF B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Kolding IF "Tigers" B Kolding IF Logo Kolding IF
Kolding IF "Panters" B Kolding IF Logo Kolding IF
Vonsild FK Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Horsens KFUM B Horsens KFUM Logo Horsens KFUM
FC Horsens B FC Horsens Logo FC Horsens

U8 Drenge A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. Nov

Teamname LVL Logo Club
OKS - A-team A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Dalby GF 1 A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening

U7 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. Nov

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF 1 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Vonsild FK 1 Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 2 Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Seest B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Harte 1 Harte G&IF Logo Harte G&IF
Harte 2 Harte G&IF Logo Harte G&IF
Seest A Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Dalby 1 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 3 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 4 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Erritsø GIF 1 Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Kolding IF Kolding IF Logo Kolding IF
BPI C BPI
Ribe Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Hover 1 Hover if Logo Hover if
Hover 2 Hover if Logo Hover if
Hover 3 Hover if Logo Hover if
Hover 4 Hover if Logo Hover if
Krigerne B Horsens Boldklub Logo Horsens Boldklub
Middelfart 1 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 2 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U13 Piger A&B 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. Nov

Teamname LVL Logo Club
Hørup UI A Hørup UI
FJ Pigerne A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub

U12 Piger B&C 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. Nov

Teamname LVL Logo Club
FC Kolding Nord 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
LIF U12 C Løsning IF Logo Løsning IF
SIK Stensballe B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Varde 2 B Varde IF Logo Varde IF
Sønderborg Fremad 1 B Sønderborg Fremad Logo Sønderborg Fremad
Sønderborg Fremad 2 B Sønderborg Fremad Logo Sønderborg Fremad
FC Kolding Nord 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
KB`s seje piger Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
NBSIF B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
TT - Tines tøser B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Kolding Boldklub Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
RIF 2 B Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening

U12 Piger A&B 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. Nov

Teamname LVL Logo Club
RIF 1 A Rødekro Idrætsforening Logo Rødekro Idrætsforening
Varde 1 A Varde IF Logo Varde IF
The New A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Tarp 2 A Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
Tgs A

U11 Piger A&B 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. Nov

Teamname LVL Logo Club
BGIF Pigerne 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalum IF A Dalum IF Logo Dalum IF
VB / Skibet A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Dalum IF 3 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalby A Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Ry A Ry Sportsklub Logo Ry Sportsklub
Tgs A
NBSIF A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U11 Drenge C 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. Nov

Teamname LVL Logo Club
Lunderskov2 C Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Vonsild FK Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Seest 1 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Skibet Tigers C Skibet IF Logo Skibet IF
Hover 1 C Hover if Logo Hover if
Hover 2 C Hover if Logo Hover if
Smidstrup Skærup IF C Smidstrup-Skærup Idrætsforening Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening
U11 C C Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM

U11 Drenge B 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. Nov

Teamname LVL Logo Club
FC Kolding Nord 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Næsby 3 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Vonsild FK Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
U11 B B Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
BM B Marienlyst Logo Marienlyst
HPTI 1 B Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI 2 B Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
EIS Thunder B Esbjerg International School Logo Esbjerg International School
Lunderskov 1 B Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Jerne if B Jerne IF Logo Jerne IF
FC Kolding Nord 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U10 Piger B&C 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. Nov

Teamname LVL Logo Club
Amui 2 B AMUI
Amui 1 B AMUI
Vinding SF Piger C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Strib IF B Strib IF Logo Strib IF
BGIF Pigerne 3 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
FC Horsens 2 C FC Horsens Logo FC Horsens
TRIF C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
TRIF C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
TRIF C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Vonsild FK Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
FC Horsens 3 C FC Horsens Logo FC Horsens
Dalby GF C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
NBSIF B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
BGIF Pigerne 4 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
VB 2 C Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub

U10 Piger A&B 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. Nov

Teamname LVL Logo Club
Seest U10Piger B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Vinding SF Piger A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
NBSIF A Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Næsby 2 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
FC Horsens 1 A FC Horsens Logo FC Horsens
HFK 1 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
HFK 2 B Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
VB 1 A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub

U10 Drenge B 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. Nov LUKKET V. 16 HOLD

Teamname LVL Logo Club
Oks 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
BGIF B B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Brande 2 B Brande IF Logo Brande IF
Erritsø GIF 2 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Dybbøl B Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
Erritsø GIF 4 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Ammitsbøl U10B B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Dalby GF 2 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Egebjerg IF B Egebjerg Idrætsforening Logo Egebjerg Idrætsforening
Bjert IF B Bjert IF Logo Bjert IF
Hedensted IF 1 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Hedensted IF 2 B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Nbsif B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
EIF 2 B Ebberup IF Logo Ebberup IF
EIF 1 B Ebberup IF Logo Ebberup IF

U13 Piger B&C 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. Nov

Teamname LVL Logo Club
LIF U13 C Løsning IF Logo Løsning IF
FC Kolding Nord B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Tørring/Ølholm 1 C Tørring IF Logo Tørring IF
Tørring/Ølholm 2 C Tørring IF Logo Tørring IF
DK Transportbånd C

U11 Piger B&C 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. Nov

Teamname LVL Logo Club
BGIF Pigerne 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
VB / Skibet C Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
VB / Skibet 1 B Skibet IF Logo Skibet IF
Dalum IF 2 C Dalum IF Logo Dalum IF
Dalby 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby 2 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Næsby C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Vonsild Fk Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Kolding Boldklub B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
NBSIF C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Stensballe IK 1 B Stensballe IK Logo Stensballe IK
Stensballe IK 2 C Stensballe IK Logo Stensballe IK
Kagetøserne B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Amui 1 B AMUI

U11 Drenge A 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. Nov

Teamname LVL Logo Club
FC Kolding Nord 3 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Næsby 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Seest 4 A Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Scanstore A Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Dan-Pal
ØSB A

U10 Drenge C 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 11. Nov LUKKET v. 16 hold

Teamname LVL Logo Club
Brande 3 C Brande IF Logo Brande IF
BGIF C1 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF C2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Oks 3 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Erritsø GIF 3 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
OB 3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Ammitsbøl U10C C Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Hasta LA Victoria Siempre C Gedved IF Logo Gedved IF
Christiano-gutterne C Gedved IF Logo Gedved IF
Dalby GF 1 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Hedensted IF 3 C Hedensted IF Logo Hedensted IF
OB 4 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Bale-boys C Gedved IF Logo Gedved IF
Smidstrup Skærup IF C Smidstrup-Skærup Idrætsforening Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening
Smidstrup Skærup IF 2 C Smidstrup-Skærup Idrætsforening Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening
Kolding IF C Kolding IF Logo Kolding IF

U9 Piger A&B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. Nov

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge C 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. Nov LUKKET v. 16 hold

Teamname LVL Logo Club
SUB Sønderborg Inter C SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
FC3 C FC Horsens Logo FC Horsens
FC4 C FC Horsens Logo FC Horsens
Seest Boldklub 2 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
TIF/ØB C TIF/ØB
Seest Boldklub 3 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Askov C Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Askov malt 2 C Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Hedensted IF 1 C Hedensted IF Logo Hedensted IF
BGIF 3 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
NBSIF 2 C Nr. Bjært/Strandhuse
Seest Boldklub 1 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Hedensted IF 2 C Hedensted IF Logo Hedensted IF
Bpi C BPI
VB Piger 2 C Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Dalum IF 5 C Dalum IF Logo Dalum IF

U9 Drenge B 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. Nov LUKKET v. 16 hold

Teamname LVL Logo Club
Hatting / Torsted 2 B
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
SUB Sønderborg Inter B SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Hatting-Torsted 3 B
KB 2 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB 3 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
BGIF 2 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
EIS Thunder B Esbjerg International School Logo Esbjerg International School
Bjert IF B Bjert IF Logo Bjert IF
Lystrup B Lystrup IF Logo Lystrup IF
NBSIF B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
Erritsø B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
VB Piger 1 B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Dalum IF 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 4 B Dalum IF Logo Dalum IF

U8 Drenge C 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. Nov

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF 2 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 3 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
BGIF U8 3 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
NBSIF1 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
EIS Thunder C Esbjerg International School Logo Esbjerg International School
BGIF Piger C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Bagges Boys C Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Erritsø GIF C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Lunderskov Boldklub 1 C Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Østbirk IF C Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
SSIF C Smidstrup-Skærup Idrætsforening Logo Smidstrup-Skærup Idrætsforening
ASKOV C Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Harte C1 Harte G&IF Logo Harte G&IF
Harte C2 Harte G&IF Logo Harte G&IF
Lunderskov Boldklub 2 C Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
De seje U8 ØSVN/AV C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U6 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 10. Nov

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF 1 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Askov Malt 2 Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Hover if 1 Hover if Logo Hover if
Hover if 2 Hover if Logo Hover if
Hover if 3 Hover if Logo Hover if
Askov Malt Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Kolding IF - HVID Kolding IF Logo Kolding IF
Bredballe IF 1 Bredballe IF Logo Bredballe IF
Ammitsbøl Fodbold B
Kolding IF - BLÅ Kolding IF Logo Kolding IF
MG & BK 1 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG & BK 2 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Brande IF C Brande IF Logo Brande IF
Bramdrupdam GIF B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Seest Boldklub C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Almind drengene 1 Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening Logo Alminde-Viuf Gymnastik- & Idrætsforening

U8 Piger A/B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. Nov

Teamname LVL Logo Club
BGIF 1 A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U8 Piger B/C 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 17. Nov

Teamname LVL Logo Club
BGIF 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
ØSVN-IF Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
VB C Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Bjert IF pigerne B Bjert IF Logo Bjert IF
Seest C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
BGIF 3 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Dalby Piger (2) C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby Piger U8 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Seest 2 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
10. - November 17 2018

Organisation
Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Place
Bramdrupdam sports- og møde center
Address
Bramdrupskovvej 110
Postalcode
6000
City
Kolding
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
bgif.staevner@gmail.com

Tournament overview