Julestævne 2018 - på Mors - ungdom piger og drenge

Vi spiller på håndboldmål ( u 6 og u 7 spiller på tværs på ½ håndboldbane)
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
u 9 piger 2010 b-c Mixed 4 350 28.12. fra 10-12 1 0
u 12 piger 07-08 b-c Mixed 4 350 28.12 fra 10-12 0 0
u 13 piger 2006 b-c Mixed 4 350 28.12 fra 12-14 0 0
u 15 piger 04-05 b-c Mixed 4 350 28.12. fra 12-14 0 0
u 16 piger 03 b-c Mixed 4 350 28.12.. fra 14-16 6 0
u 16 drenge 03 b-c Mixed 4 350 28.12. fra 16-18 0 0
u 6 drenge 13 Mixed 3 350 29.12. fra 12-14 0 0
u 7 drenge 12 b-c Mixed 3 350 29.12. fra 12-14 1 0
u 8 drenge 11 b-c Mixed 4 350 29.12. fra 10-12 0 0
u 9 drenge 10 b-c Mixed 4 350 29.12. fra 10-12 13 1
u 10 drenge 09 b-c Mixed 4 350 29.12. fra 12-14 1 0
u 11 drenge 08 b-c Mixed 4 350 29.12. fra 12 - 14 9 0
u 12 drenge 07 b-c Mixed 4 350 29.12. fra 14-16 4 0
U 13 drenge 06 b-c Mixed 4 350 29.12. fra 14-16 0 0
u 14 drenge 05 b-c Mixed 4 350 29.12. fra 16-18 0 0
u 15 drenge 04 b-c Mixed 4 350 29.12. fra 16-18 1 0
U 17 drenge 02 b-c Mixed 4 350 28.12. fra 16 0 0
u 7 piger 12 b-c Mixed 3 350 29.12. fra 12 0 0
u 8 piger 11 b-c Mixed 4 350 28.12. fra 10 0 0
Ny række - Ret Navnet Mixed 0 0

Signetud teams

u 9 piger 2010 b-c 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12. fra 10-12

Teamname LVL Logo Club

u 12 piger 07-08 b-c 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12 fra 10-12

Teamname LVL Logo Club

u 13 piger 2006 b-c 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12 fra 12-14

Teamname LVL Logo Club

u 15 piger 04-05 b-c 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12. fra 12-14

Teamname LVL Logo Club

u 16 piger 03 b-c 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12.. fra 14-16

Teamname LVL Logo Club
FC Thy C Thisted FC Logo Thisted FC
Mejrup B Mejrup GU Logo Mejrup GU
Lemvig GF B Lemvig Gymnastikforening Logo Lemvig Gymnastikforening
MorsØ FC B MorsØ FC
Sydmors/Nordvestmors C Sydmors/Nordvestmors

u 16 drenge 03 b-c 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12. fra 16-18

Teamname LVL Logo Club

u 6 drenge 13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12. fra 12-14

Teamname LVL Logo Club

u 7 drenge 12 b-c 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12. fra 12-14

Teamname LVL Logo Club

u 8 drenge 11 b-c 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12. fra 10-12

Teamname LVL Logo Club

u 9 drenge 10 b-c 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: 29.12. fra 10-12

Teamname LVL Logo Club
HBV Sydthy 1 B Sydthy Håndbold
HBV Sydthy 2 C Sydthy Håndbold
HBV Sydthy 3 Sydthy Håndbold
Rindum SU Rindum SU
Sydmors IF C Sydmors IF Logo Sydmors IF
MC Holmskolen 2.B & E B
Nors BK B
Nvbk C Nordvestmors Boldklub Logo Nordvestmors Boldklub
Lømlerne fra Vils C Sydmors IF Logo Sydmors IF
Sydmors u8 C Sydmors IF Logo Sydmors IF

u 10 drenge 09 b-c 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12. fra 12-14

Teamname LVL Logo Club
Sydmors IF C Sydmors IF Logo Sydmors IF

u 11 drenge 08 b-c 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12. fra 12 - 14

Teamname LVL Logo Club
Koldby-Hørdum B Koldby-Hørdum IF Logo Koldby-Hørdum IF
FIFA Allstar B
U10 drenge C Morsø FC
Sydmors IF B Sydmors IF Logo Sydmors IF
Thisted Rød B Thisted FC Logo Thisted FC
Thisted Blå B Thisted FC Logo Thisted FC
Morsø FC B MorsØ FC
Morsø FC 2 B MorsØ FC

u 12 drenge 07 b-c 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12. fra 14-16

Teamname LVL Logo Club
Sydmors IF C Sydmors IF Logo Sydmors IF
United Boys 1 B
United Boys 2 B
Tottenham B Thisted FC Logo Thisted FC

U 13 drenge 06 b-c 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12. fra 14-16

Teamname LVL Logo Club

u 14 drenge 05 b-c 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12. fra 16-18

Teamname LVL Logo Club

u 15 drenge 04 b-c 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12. fra 16-18

Teamname LVL Logo Club
Egeris Dream-Team C Skive IK Logo Skive IK

U 17 drenge 02 b-c 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12. fra 16

Teamname LVL Logo Club

u 7 piger 12 b-c 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 29.12. fra 12

Teamname LVL Logo Club

u 8 piger 11 b-c 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 28.12. fra 10

Teamname LVL Logo Club

Ny række - Ret Navnet 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
28. - December 29 2018

Organisation
Sydmors IF
Place
Sydvestmors kulturcenter
Address
Næssundvej 325, Hvidbjerg
Postalcode
7960
City
Karby
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
poul@mors.dk

Tournament overview