Munkebo Cup

Indbydelse til indendørsfodboldstævne for ungdom på store og små mål. d. 16., 17., og 18. november 2018 i Munkebo Idrætscenter Tilmeldingsfrist er senest den 6. november 2018.

Pris pr. hold er kr. 325,00, indbetales på konto 3596 3596429394 eller MobilePay nr. 20161672 Inden tilmeldingsfristens udløb, HUSK oplys holdnavn, årgang + mail adresse.

Der er præmie til nr. 1,2 og 3 i hver række. Hvert hold består af max. 6 spillere med max. 4 spillere på banen ad gangen. Drenge og piger Mix U7, U8 og U9 spiller dog med 5 spillere på banen ad gangen. Drenge og piger U7- U8-U9 og U10 spiller på håndboldmål og alle andre rækker spiller på store 7-mandsmål.

Program og regler vil blive sendt pr. mail ca. 1 uge inden stævnet. Praktiske oplysninger og regler kan ses på www.munkebooldboys.dk Tilmelding på mail: prebenketty@gmail.com eller på http://staevner.dk

Der kan betales på MobilePay: Husk holdnavn, årgang og mail adresse. MobilePay nr. 20161672

Yderligere oplysninger:

Preben Petersen     Henrik Pedersen    Jørgen Christensen
20161672                26215884               31710215


Mail adr.: prebenketty@gmail.com
 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U 19 Piger Mixed 6 325 Forventet Lørdag 0 0
U 17 Piger Mixed 6 325 Forventet Lørdag 0 0
U 8 Drenge Mixed 7 325 Forventet Lørdag 0 0
U 14 Piger Mixed 6 325 Forventet Lørdag 3 0
U 9 Drenge Mixed 7 325 Forventet Lørdag 9 0
U 10 Drenge Mixed 6 325 Forventet Lørdag 19 0
U 11 Drenge Mixed 6 325 Forventet lørdag 6 0
U 15 Drenge Mixed 6 325 Forventet lørdag 8 0
U 11 Piger Mixed 6 325 Forventet lørdag 4 0
U 12 Piger Mixed 6 325 Forventet lørdag 2 0
U 8 Piger Mixed 7 325 Forventet søndag 0 0
U 9 Piger Mixed 7 325 Forventet søndag 2 0
U 10 Piger Mixed 6 325 Forventet Søndag 1 0
U 13 Piger Mixed 6 325 Forventet Søndag 4 0
U 13 Drenge Mixed 6 325 Forventet søndag 12 0
U 12 Drenge Mixed 6 325 Forventet søndag 6 0
U 14 Drenge Mixed 6 325 Forventet søndag 5 0
U 15 Piger Mixed 6 325 Forventet søndag 1 0
U 16 Drenge Mixed 6 325 Forventet fredag 9 0
U 17 Drenge Mixed 6 325 Forventet fredag 12 0
U 19 Drenge Mixed 6 325 Forventet fredag 6 0
U 18 Piger Mixed 6 325 Forventet lørdag 1 0
U 16 Piger Mixed 6 325 Forventet søndag 2 0

Signetud teams

U 19 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U 17 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U 8 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U 14 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Hornsyld IF C Hornsyld IF Logo Hornsyld IF

U 9 Drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
STIF Salbrovad C TUSA - IF Logo TUSA - IF
S.K.F.I.F B S.K.F.I.F
B 1909 B B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B 1909 C C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Munkebo 2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Krfk KRFK Logo KRFK
Allesø Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening

U 10 Drenge 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Oks 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Rolfsted B Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
Otterup B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Bredballe IF C Bredballe IF Logo Bredballe IF
BM A Marienlyst Logo Marienlyst
Næsby/Allesø 1 B Allesø Fodbold
Næsby/Allesø 2 B Allesø Fodbold
OB 3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Tved 1 B Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
Tved 2 B Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
Dalby if C Dalby IF Logo Dalby IF

U 11 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet lørdag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo 1 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Søndersø drengene C Søndersø Boldklub Logo Søndersø Boldklub
S.F.B B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Dan-pal A

U 15 Drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet lørdag

Teamname LVL Logo Club
KMD 1 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KMD 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KMD 3 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KMD 4 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
B 1909 Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Sanderum Boldklub 4 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U 11 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet lørdag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Marienlyst 1 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst

U 12 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet lørdag

Teamname LVL Logo Club
B 1909 Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909

U 8 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet søndag

Teamname LVL Logo Club

U 9 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet søndag

Teamname LVL Logo Club

U 10 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet Søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 13 Piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet Søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Langeskov 1 B Langeskov IF Logo Langeskov IF
Langeskov 2 C Langeskov IF Logo Langeskov IF
Langeskov 3 C Langeskov IF Logo Langeskov IF

U 13 Drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet søndag

Teamname LVL Logo Club
Team Sputnik A
Munkebo U13-1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo U13-2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
OB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
TPI - 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI - 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Fjordager IF Fjordager IF Logo Fjordager IF
Middelfart A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Sportmaster Vejle A
FLP Løverne A

U 12 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet søndag

Teamname LVL Logo Club
Five Stars B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Munkebo U12-1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo U12-2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Fjordager IF B Fjordager IF Logo Fjordager IF
R-Team A
OB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub

U 14 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet søndag

Teamname LVL Logo Club
KMD 1 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KMD 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KMD 3 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
KMD 4 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet søndag

Teamname LVL Logo Club

U 16 Drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet fredag

Teamname LVL Logo Club
Provstegård A
Kong Sti´s disciple A
FC bave judi A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Blue Birds B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U 17 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet fredag

Teamname LVL Logo Club
Efterskolen ved Nyborg
Victor og hans geder
B1909 1 Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B 1909 2 Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
De ternede striber A
Depotet Vestfyn

U 19 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet fredag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo 2 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 1 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Element Specialisterne
AALM A
AB hold 37 A

U 18 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet lørdag

Teamname LVL Logo Club
EGB B

U 16 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Forventet søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
16. - November 18 2018

Organisation
Munkebo Oldboys klub
Place
Munkebo Idrætscenter
Address
Mosevangen 2
Postalcode
5330
City
Munkebo
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview