Sanderum Cup 1.-2- december 2018


Matchning i fokus

I første runde spilles der i fire puljer a 4 hold.

I anden runde spiller de "fire ettere", de "fire toere", osv i fire nye puljer

Det betyder seks kampe til alle hold, og der er efterfølgende medaljer og frugt til alle deltagere.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 Mixed 6 130 Lørdag 1/12 1030-1300 2 0
U6 Mixed 6 130 Lørdag 1/12 1030-1300 5 0
U7 Mixed 6 130 Lørdag 1/12 1030-1300 15 0
U8 Mixed 6 240 Lørdag 1/12 0800-1030 14 0
U9 Mixed 6 240 Lørdag 1/12 1300-1530 8 0
U10 Mixed 6 240 Lørdag 1/12 1530-1800 29 0
U11 Mixed 6 240 Søndag 2/12 0800-1030 9 1
U12 Mixed 6 240 Søndag 2/12 1030-1300 12 0

Signetud teams

U5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 1/12 1030-1300

Teamname LVL Logo Club

U6 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 1/12 1030-1300

Teamname LVL Logo Club
bbb1 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
bbb2 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
SUB 1 C SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev

U7 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 1/12 1030-1300

Teamname LVL Logo Club
Middelfart 1 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Middelfart 2 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Erritsø GIF 1 Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø GIF 2 Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
HPTI 1 C Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI 2 C Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI 3 C Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
SUB 2 C SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev
Æblerne Hover if Logo Hover if
OB 1 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 3 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 4 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 5 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 6 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub

U8 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 1/12 0800-1030

Teamname LVL Logo Club
Sanderum Boldklub Hold 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub Hold 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Dalum 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Bagges Boys C Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
Holluf Pile 1 C Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Holluf Pile 2 B Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
OB B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
B1909 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Holluf Pile 3 C

U9 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 1/12 1300-1530

Teamname LVL Logo Club
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
HPTI B Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
BGIF1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Nierne B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
BM 1 B Marienlyst Logo Marienlyst
BM 2 B Marienlyst Logo Marienlyst

U10 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 1/12 1530-1800

Teamname LVL Logo Club
Bagges Boys B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Middelfart FC B Middelfart FC
Rolfsted B Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
Oks 1 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 2 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Kolding IF (2) C Kolding IF Logo Kolding IF
Erritsø GIF 1 B Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Dalum Hvid B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum Rød C Dalum IF Logo Dalum IF
KB 1 B Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KB 2 C Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
KFUM Odense 1 B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
KFUM Odense 2 C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Højby S&G B Højby S&G Logo Højby S&G
Erritsø GIF 2 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
OB 4 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Tved 1 A Tved Boldklub Logo Tved Boldklub

U11 7 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag 2/12 0800-1030

Teamname LVL Logo Club
Drengene fra Søndersø C Søndersø Boldklub Logo Søndersø Boldklub
Sanderum 1 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 3 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 4 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
OKS B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U12 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 2/12 1030-1300

Teamname LVL Logo Club
allesø B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
allesø gf C Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Allesø 2 B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
CMA BYG B Jelling Forenede Sportsklubber Logo Jelling Forenede Sportsklubber
OKS Rød B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Blå B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Kirkeby IF C Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
Kirkeby IF Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
Fjordager 1 B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Fjordager 2 B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Hjerting IF 1 B Hjerting IF Logo Hjerting IF
Hjerting IF 2 B Hjerting IF Logo Hjerting IF

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
1. - December 2 2018

Organisation
Sanderum Boldklub
Place
FKS-hallen
Address
Tranehøjen 5
Postalcode
5250
City
Odense Sv
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview