Sengeløse Futsal og inde cup

  1.  Vi spiller alm. Indendørs lørdag med frivillige dommere og Futsal søndag med sort dommer. 

    Vi spiller om pokaler til vinderne og medaljer til bedst placeret samt præmier for flotte scoringer og detaljer. 

     

    Reg. 2275 konto. 4378984950

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U9 drenge Mixed 7 350 Lørdag formiddag 4 0
U11 drenge Mixed 6 350 Lørdag middag 5 0
U13 drenge Mixed 6 350 Fredag efter kl. 16.00 4 0
U9 piger Mixed 7 350 Lørdag formiddag 9 0
U10 piger Mixed 6 350 Lørdag middag 19 0
U11 piger Mixed 6 350 Lørdag eftermiddag 6 0
U9 Futsal Mixed 7 450 Søndag formiddag 3 0
U10 Futsal Mixed 7 450 Søndag middag 2 0
U11 Futsal Mixed 7 450 Søndag eftermiddag 0 0
U9 Futsal piger Mixed 7 450 Søndag formiddag 3 0
U10 Futsal piger Mixed 7 450 Søndag middag 5 0
U11 Futsal piger Mixed 7 450 Søndag eftermiddag 3 0
U12 drenge Mixed 6 350 Lørdag eftermiddag 8 0

Signetud teams

U9 drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse I B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sengeløse II C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
RB1906 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906

U11 drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
SGIF - Sengeløse Drenge B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
B.93 2008 CKR 1 C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
B.93 2008 CKR 2 C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893

U13 drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag efter kl. 16.00

Teamname LVL Logo Club
Faxe kondi drengene C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Hundige Rød C Hundige Boldklub Logo Hundige Boldklub
Hundige Sort C Hundige Boldklub Logo Hundige Boldklub
Faxe Kondi dregene - Blå C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U9 piger 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
FC Lejre C FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre 2 C FC Lejre Logo FC Lejre
Boldklubben Hekla A Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla
SGIF slagslunde / Ganløse C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF slagslunde / Ganløse Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF slagslunde / Ganløse Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF slagslunde / Ganløse Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF slagslunde / Ganløse C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U10 piger 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Sengeløse piger C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Hvidovre IF C Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Hvidovre IF Blå B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Pige U10A A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Pige U10B B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Pige U10C C Brøndby IF Logo Brøndby IF
Greve Pink A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Blå B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Hvid C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
B B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Måløv Boldklub U10P C Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
sundby blå A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Sundby Grøn C Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Guldpigerne B Tårnby FF Logo Tårnby FF
Guldtøserne C Tårnby FF Logo Tårnby FF
Birkerød Skjold C Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold
FB Pigerne B Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub

U11 piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
HUI 1 C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
HUI 2 C Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
sundby Lyserød A Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Sundby Rød C Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub
Hvidovre IF B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF

U9 Futsal 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
BS72 A Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
Sengeløse drenge B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U10 Futsal 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse fodbold piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U11 Futsal 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U9 Futsal piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U10 Futsal piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Greve Pink A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Birkerød Skjold B Skjold Birkerød Fodbold Logo Skjold Birkerød Fodbold

U11 Futsal piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse piger A Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
BSF A
Roskilde Pigerne B Roskilde Pigefodbold Logo Roskilde Pigefodbold

U12 drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Faxe kondi drengene C Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Cik C Christianshavns IK Logo Christianshavns IK
TFC 1 C Taastrup FC Logo Taastrup FC
TFC 2 C Taastrup FC Logo Taastrup FC
Cik 2 C Christianshavns IK Logo Christianshavns IK
LBK C Lejerbo Boldklub
Ålholm IF 1 C Ålholm If Logo Ålholm If
Ålholm IF 2 C Ålholm If Logo Ålholm If

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
19. - January 20 2019

Organisation
Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Place
Sengeløse hallen
Address
Spangåvej 9
Postalcode
2630
City
Taastrup
Sport
Soccer
Type
Futsal
Sengeløse Futsal og inde cup map

Tournament overview