Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng

Fodboldspillets Venner og Høng GF Fodbold indbyder herved til stort indendørs fodboldstævne i Høng Hallen. Der vil blive spillet i følgende rækker: Drenge U7-U19: Fredag aften, den 11. januar 2019 spilles i U7 og U17 Lørdag, den 12. januar 2019 spilles i U8, U11, U13, U16 og U19 Søndag, den 13. januar 2019 spilles i U9, U10, U12 og U14 Pris for at deltage: For U7, U8 og U9 kr. 350,00 Der er flotte statuetter i præmie til alle deltagere For U10, U11, U12 og U13 kr. 400,00 Der er flotte statuetter i præmie til nr. 1, 2, 3 og 4 i hver række Desuden er der præmie til rækkens bedste spiller For U14 og U16 kr. 450,00 Der er kontant kr. 1500,00 i holdpræmie til nr. 1 i hver række Der er kontant kr. 750,00 i holdpræmie til nr. 2 i hver række Der er kontant kr. 450,00 i holdpræmie til nr. 3 i hver række Desuden er der præmie til rækkes bedste spiller For U17 og U19 kr. 500,00 Der er kontant kr. 2000,00 i holdpræmie til nr. 1 i hver række Der er kontant kr. 1000,00 i holdpræmie til nr. 2 i hver række Der er kontant kr. 600,00 i holdpræmie til nr. 3 i hver række Desuden er der præmie til rækkes bedste spiller Tilmelding skal ske senest søndag, den 30. december 2018 via www.staevner.dk, alternativt per mail sn70@live.dk. Tilmeldingsgebyr indbetales samtidig med tilmelding på mobile pay 51660643 eller bankkonto: Regnr. 4406 Kontonr. 3515209700 Ved evt. spørgsmål kontakt venligst Søren Nielsen, 51660643 Vi forbeholder os retten til at aflyse enkelte rækker ved manglende holdtilmeldinger. Der må maks. benyttes 6 spillere per hold. Dog må der i U7, U8 og U9 benyttes 7 spillere per hold. Vores stævne er et breddestævne, hvorfor der kun må benyttes spillere på a-niveau i rækkerne U14, U16, U17 og U19. Vi glæder os til at se jer til indendørs fodboldstævne i Høng Hallen. Med sportslig hilsen Fodboldspillets Venner og Høng GF Fodbold
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U7 Mixed 7 350 Fredag sen eftermiddag 5 0
U8 Mixed 7 350 Lørdag formiddag 9 0
U9 Mixed 7 350 Søndag formiddag 9 0
U10 Mixed 6 400 Søndag middag 10 0
U11 Mixed 6 400 Lørdag middag 8 0
U12 Mixed 6 400 Søndag eftermiddag 3 0
U13 Mixed 6 400 Lørdag eftermiddag 13 0
U14 Mixed 6 450 Søndag eftermiddag 9 0
U16 Mixed 6 450 Lørdag eftermiddag 12 0
U17 Mixed 6 500 Fredag aften 12 0
U19 Mixed 6 500 Lørdag aften 4 0

Signetud teams

U7 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag sen eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U8 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Høng1
høng 2
B73 B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
B73 - 2 B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
HG hvid C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG blå C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Vemmelev 1 C Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Vemmelev 2 C Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Høng u7

U9 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
høng 1
høng 2
Fc storebælt 2
Karrebæk if C Karrebæk IF Logo Karrebæk IF
Slagelse B&I 1 B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Slagelse B&I 2 B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
HVB NIV B B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U10 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
høng 1
Rørby - Hvidebæk C Rørby/Værslev IF Logo Rørby/Værslev IF
høng 2
Ugerløse IF C Ugerløse IF Logo Ugerløse IF
GFA Grå B Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
GFA Sort B Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
TOF C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
Slagelse B&I Rød B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Slagelse B&I Sort B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Jyderup

U11 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
høng 1
høng 2
Raklev
Fårevejle BK Fårevejle Boldklub Logo Fårevejle Boldklub
Trendstar.dk B Vipperød BK Logo Vipperød BK
karrebæk u11 C Karrebæk IF Logo Karrebæk IF
Kenneth drenge
Carsten Drenge

U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U13 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
HIK B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
høng 1
Holmegaard Rød Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Holmegaard sort Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Holbæk B&I C1 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I C2 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
høng 2
karrebæk u13 C Karrebæk IF Logo Karrebæk IF
Energi & Teknik B Tuse IF Logo Tuse IF
høng 3
JMMNN
Ringsted IF Ringsted IF Logo Ringsted IF
Holbæk B&IF B B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U14 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
høng 1
høng 2
J.A AUTO B BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
Oliver´s Garage
Tordenstøvlerne
Class On floor A
Brøndby IF A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Holbæk Sportsakademi B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U16 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
høng 1
høng 2
Drengene A ukendt
Den Anonyme Boldklub A
Ups A
Team Næver B
Cruyff’s Children
EU Supply B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U17 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Nybolig Erhverv København A
ruder konges knægte B Ruder konges knægte
Bk Skjold A Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Roskilde Racing Center Roskilde Racing Center
Hold1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Gørlev Idrætsefterskole 1 A Gørlev Idrætsefterskole Logo Gørlev Idrætsefterskole
Gørlev Idrætsefterskole 2 A Gørlev Idrætsefterskole Logo Gørlev Idrætsefterskole
julles tromler A Næstved IF Logo Næstved IF
gies elite og ak

U19 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
B.vvs C Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
11. - January 13 2019

Organisation
Høng GF
Place
Høng Hallen
Address
Rosenvænget
Postalcode
4270
City
Høng
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
Din Bilpartner Cup, 2019, pengestævne, Høng map

Tournament overview