TOF Cup 2019

TOF inviterer til et brag af et indendørsstævne lørdag den 26. januar og søndag den 27. januar.
Stævnet er målrettet B- og C- hold. A hold er ikke velkommen til dette stævne.
Der spilles i rækkerne U8-U13 og pris for alle hold er kr. 375,-

GOODIEBAGS TIL ALLE SPILLERE SAMT PRÆMIER TIL DAGENS FAIRPLAY SPILLER I HVER PULJE!
U8-U9: Pokaler til alle spillere på 1., 2., og 3. plads samt medaljer til alle spillere på de resterende placeringer.
U10-U13: Pokaler til alle spillere på 1., 2., og 3. plads.
Alle hold er garanteret minimum 3 kampe. Vi forbeholder os dog retten til at mikse årgange i puljen, ved for få tilmeldinger. Der spilles efter DBU regler. Stævnet betales via Danske Bank Reg.nr. 3409 Konto nr. 11997406.
VIGTIGT: Max 6 spillere på hvert hold, dog 7 spillere i årgang U8+U9. Der må benyttes ÈN spiller fra sidste halvdel af året før (Juli-December). TOF sørger for dommere til alle kampe. Der vil være flydende spilletid på 10 min. pr. kamp, hvoraf der kan forventes reel spilletid på 7-8 min.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 mix Mixed 7 375 Lørdag 8 0
U9 mix Mixed 7 375 Lørdag 4 0
U10 Mixed 6 375 Lørdag 6 0
U11 Mixed 6 375 Lørdag 8 0
U13 Mixed 6 375 Fredag sen eftermiddag/ a 10 0
U11 Mixed 6 375 Lørdag morgen/formiddag 6 0
U13 Mixed 6 375 Lørdag morgen/formiddag 11 0
U16/17 Mixed 6 375 Fredag aften 6 0
U14 Mixed 6 375 Fredag aften 8 1

Signetud teams

U8 mix 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Faxe bk C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Næstved B Næstved IF Logo Næstved IF
Sørbymagle IF B Sørby Fodbold Logo Sørby Fodbold
TOF C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
Karrebæk if C Karrebæk IF Logo Karrebæk IF
Greve Fodbold 2 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
HGB B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Greve Fodbold 1 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U9 mix 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
TOF C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
Ringsted IF C Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ringsted B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Holmegaard GB B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub

U10 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HG 1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG 2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Faxe BK C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
HGB C Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
TOF C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold

U11 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Faxe BK B Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Nyråd Nyråd Idrætsforening Logo Nyråd Idrætsforening
HG1 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG3 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HGB (Gul) C Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB (Blå) C Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
TOF C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold

U13 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag sen eftermiddag/ a

Teamname LVL Logo Club
Holmegaard Rød B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Holmegaard Sort B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Sørbymagle B Sørby Fodbold Logo Sørby Fodbold
Store Merløse Fodbold St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
The legend boys B Næstved IF Logo Næstved IF
Würtzners drenge B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
TOF B Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
TOF C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold

U11 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
Tårnby FF C Tårnby FF Logo Tårnby FF
Greve fodbold B Greve strandby GS-03
Greve fodbold C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
HGB Tøserne C Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Tårnby Tøserne C Tårnby FF Logo Tårnby FF
TOF C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold

U13 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
Haslev FC - Grøn C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Haslev FC - Blå B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Havdrup 1 C Havdrup GI Logo Havdrup GI
Køge Nord FC - X C Køge Nord FC Logo Køge Nord FC
Køge Nord FC - Y C Køge Nord FC Logo Køge Nord FC
Fremad Valby B Fremad Valby Logo Fremad Valby
Team Frida Forsikring B
HGB Tøserne1 B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
TOF B Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
Havdrup 2 C Havdrup GI Logo Havdrup GI

U16/17 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
TOF 1 Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
TOF 2 Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold

U14 6 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
FIFA BOYS B
Sørbymagle 1 B Sørby Fodbold Logo Sørby Fodbold
MFK City B Møns FK Logo Møns FK
TOF C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
J.A AUTO B B1903 Logo B1903
elektriker.dk Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
25. - January 26

Organisation
Toksværd Olstrup Fodbold
Place
Toksværd Hallen
Address
Tokesvej 5, Toksværd
Postalcode
4684
City
Holmegaard
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
sheshe1985@gmail.com
TOF Cup 2019 map

Tournament overview