Nr. Lyn Cup 2019

Kom til Nr Lyn Cup i 2018, det bliver supergodt.
Vi spiller indledende puljer og derefter opdeling til A + B finaler.
Derfor max 8 hold pr. gruppe. Max 6 spillere pr. hold.
Der er masser af spurtpræmier og medaljer til stævnet

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U9/U10 Mixed 7 350 Lørdag morgen 5 0
U15/16 Mixed 6 350 Lørdag eftermiddag 8 0
U11 Mixed 6 350 Søndag eftermiddag 4 0
U14/15 Mixed 6 350 Fredag eftermiddag/aften 7 0
U16 Mixed 6 350 Fredag aften 10 1
U19/Senior Mixed 6 350 Lørdag aften 9 0
U9 Mixed 7 350 Søndag formiddag 4 0
U8 Mixed 7 350 Søndag morgen 8 0
U12 Mixed 6 350 Lørdag formiddag 11 1
U10 Mixed 7 350 Søndag eftermiddag 3 0
U13 Mixed 6 350 Lørdag eftermiddag 8 0
U13/U14 Mixed 6 350 Lørdag eftermiddag 1 0

Signetud teams

U9/U10 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen

Teamname LVL Logo Club
Nr. Lyn Young Gunners Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Skt. Klemens B Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Nr. Lyndelse/Søby 1 B Nr. Lyndelse/Søby F.C.
Nr. Lyndelse/Søby 2 B Nr. Lyndelse/Søby F.C.

U15/16 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Lyn 2 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Lyn 1 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Tårup IF B Tårup IF Logo Tårup IF
Ebberup B Ebberup IF Logo Ebberup IF
TOQ 1 B Marienlyst Logo Marienlyst

U11 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Gelsted G&IF C Gelsted G&IF Logo Gelsted G&IF
Gelsted G&IF - EC C Gelsted G&IF Logo Gelsted G&IF
De Røde Lyn B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Jespers drenge B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC

U14/15 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Kirkeby IF Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
Nr.Lyn 3 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr.Lyn 7 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr.Lyn 5 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
KMD 1 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
KMD2 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U16 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Fraugde 1 A Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Fraugde 2 A Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Nr. Lyn A Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Team lyn A
Tredjeholdet A
Spar Nord Svendborg

U19/Senior 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
BOBO A Hillerslev IF Logo Hillerslev IF
Den jyske sparekasse B
Gunners A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Nr. Lyn B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyn B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
KIE Allstars B
Nr. Lyn B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC

U9 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Bøllerne B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
OB gutterne B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Nr. Lyndelse/Søby FC B Nr. Lyndelse/Søby FC

U8 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen

Teamname LVL Logo Club
Gelsted G&IF C Gelsted G&IF Logo Gelsted G&IF
Nr. Lyndelse B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Dalum B Dalum IF Logo Dalum IF
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Sanderum Boldklub B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
OB 1 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub

U12 7 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Sanderum BK B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
De Unge Løver B
Søhus Stige Boldklub B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
OB B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
BM Boyz B Marienlyst Logo Marienlyst
Nr. Lyndelse/Søby 1 C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse/Søby 2 C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC

U10 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Fraugde B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Tved 1 A Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
Tved 2 C Tved Boldklub Logo Tved Boldklub

U13 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
NK biler
Kværndrup BK C Kværndrup BK Logo Kværndrup BK
DE SEJE
Stjernerne
De Hvide
Nr. Lyndelse/Søby 1 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Nr. Lyndelse/Søby 2 B Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC

U13/U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
25. - January 27 2019

Organisation
Nr. Lyndelse - Søby FC
Place
Carl Nielsen Hallen
Address
Lumbyvej 62
Postalcode
5792
City
Årslev
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview