TPI REMA1000 CUP 2019

KOM TIL ODENSE d. 11-13 plus 18-20 januar 2019.
Vær med i en af Danmarks største klub arrangementer.
Stævnet med de mange stolte traditioner.

De sidste 5 år har mere end 400 hold fra hele landet deltaget

2016 var rekord år med 460 hold

HUSK NU!! at angive alle kontakt oplysninger ved tilmelding 

I rækkerne U8 drenge + drenge/piger U9-U15 går alle hold videre til A+B gruppe/slut-spil hvis nok tilmeldt!!
Vi starter med kvalifikations puljer, så angiv niveau.
Vi tager selvfølgelig hensyn til indplacering af hold med stor afstand til Odense
.
Alle kan i A+B gruppe/slut-spillet SELV afgøre deres skæbne

Facts:
• FYNS største åbne stævne
• Flotte præmier til alle finale hold.
• Der spilles i 2 sammenhængene haller

• Stævnet afvikles over 2 weekender.
• Alle årgange færdig spilles samme dag.
• Spilledato og ca. tidspunkt fastlagt for alle årgange.
• Mulighed for overnatning og bespisning
Medaljer til alle i årgangene U5,U6,U7,U8 og U9
INGEN spilledato'er konflikter med DBU-Fyn stævner!! - så tilmeld jer
• Der spilles efter egne regler, bl.a. må der max bruges en kvartals/dispensationsspiller pr. hold

Overnatning og bespisning:

Der er gode muligheder for overnatning og bespisning.
Så lav en fodbold tur ud af det og kom og besøg os.
Vi har en super kunstoft bane iforbindelse med anlægget som må benyttes til træning og kampe.

Inden længe kommer der mere info på vores hjemmeside:
• Stævne regler
• Muligheder for overnatning og bespisning
• Afviklingsplan for alle årgange med spilledato og ca. tidspunkt
• Se resultater og billeder fra tidligere år
På vores hjemmeside ligger også en skabelon/beskrivelse af A-B gruppe/slut-spillet.

se mere på vores hjemmeside: tpi.dk/fodbold/tpi-cup

Kontakt:
Uffe Strunk - 60672245 – TPICUP19@gmail.com

Prisen pr. hold er 325 kr.
3 mands cup kun 200 kr. pr. hold (slik og medaljer til alle)
Kontonr.:3578-0016884251
Mobilpay via 60672245  

HUSK nu at angive klub og årgang eller id nr. ved elektronisk betaling.
Mulighed for at betale ved ankomst (Kontant, Dankort og MobilPay)

VÆR DOG OPMÆRKSOM PÅ AT U17 & U19 DRENGE
SKAL BETALE SENEST 1/1-2019 ELLER
 VED TILMEDLING!

Dette er for at undgå hold som bare udebliver til STOR gene for både os og de andre hold. Det er et KRAV at der er angivet et telefon nummer som benyttes

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U12 piger Mixed 6 325 Lør d.19 kl. 11-17 14 0
U11 piger Mixed 6 325 Søn. d.20 kl. 13-16 14 0
U10 piger Mixed 6 325 Lør. d.19 kl. 11-17 3 0
U16 drenge Mixed 6 325 Fre. d.11 kl. 18-21 23 0
U16 piger Mixed 6 325 Lør. d.19 kl. 16-23 9 0
U14 drenge Mixed 6 325 Lør. d.12 kl. 14-21 26 0
U11 drenge Mixed 6 325 Lør. d.12 kl. 10-16 28 0
U8 piger (3 mands) Mixed 5 200 Søn. d.20 kl. 11-15 6 0
U7 drenge (3 mands) Mixed 5 200 Søn. d.20 kl. 11-15 27 0
U6 drenge (3 mands) Mixed 5 200 Søn. d.20 kl. 09-13 21 0
U5 drenge (3 mands) Mixed 5 200 Søn. d 20 kl. 09-13 1 0
U13 drenge Mixed 6 325 Søn. d.13 kl. 12-19 32 1
U12 drenge Mixed 6 325 Lør. d.19 kl. 11-18 40 0
U8 drenge (5 mands) Mixed 7 325 Søn d. 13 kl. 09-15 35 0
U19 drenge Mixed 6 325 Fre. d.11 kl. 20-24 7 0
U17 drenge Mixed 6 325 Fre. d.11 kl. 18-22 15 0
U9 drenge (5 mands) Mixed 7 325 Lør. d.19 kl. 09-16 30 0
U15 drenge Mixed 6 325 Lør. d.12 kl. 15-24 31 0
U15 piger Mixed 6 325 Lør. d.19 kl. 15-22 6 0
U14 piger Mixed 6 325 Søn. d. 20 kl. 14-18 12 0
U13 piger Mixed 6 325 Lør. d.19 kl. 14-21 3 0
U10 drenge Mixed 6 325 Lør. d.12 kl. 09-14 34 1

Signetud teams

U12 piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør d.19 kl. 11-17

Teamname LVL Logo Club
TPI - U11piger Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI hvid B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
kuu 1 C Ubberud IF Logo Ubberud IF
kuu 2 A Ubberud IF Logo Ubberud IF

U11 piger 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. d.20 kl. 13-16

Teamname LVL Logo Club
Marienlyst 1 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Dalum IF 1 C Dalum IF Logo Dalum IF
Søndersø bk C Søndersø Boldklub Logo Søndersø Boldklub
SB/BBB B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
TPI rød A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI hvid B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
OTTERUP A Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
TPI pigerne B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Dalum IF 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 3 C Dalum IF Logo Dalum IF
SøhusStige B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub

U10 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. d.19 kl. 11-17

Teamname LVL Logo Club

U16 drenge 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre. d.11 kl. 18-21

Teamname LVL Logo Club
Tingløkke B
Klunkemos FC A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Sixpacks A
Hoven AC A
B1909 1 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
B1909 2 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Ta´ bolden
OB 1 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Mr. Chest & Co
F.C. Bonderøve B
OB 2 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
KRFK u16. 1 A KRFK Logo KRFK
KRFK u16. 2 B KRFK Logo KRFK

U16 piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. d.19 kl. 16-23

Teamname LVL Logo Club
Dalum A Dalum IF Logo Dalum IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Næsby BK A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Havet A Dalum IF Logo Dalum IF
BM 1 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Team Hyggenygge B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
KMB A A Kerteminde BK

U14 drenge 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. d.12 kl. 14-21

Teamname LVL Logo Club
Århus drengene B
OB B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Årslev BK 2 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Fjordager IF C Fjordager IF Logo Fjordager IF
Fodboldfabrikken/OptimerIT A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby BK A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Årslev 1 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Dalum IF - Sort A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF- Pink A Dalum IF Logo Dalum IF
OKS Gul Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Kerteminde Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Playermatch.com B
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
OKS Hvid Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS Rød Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Team Odense B Marienlyst Logo Marienlyst

U11 drenge 23 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. d.12 kl. 10-16

Teamname LVL Logo Club
Korup-Ubberud 1 A Ubberud IF Logo Ubberud IF
Korup-Ubberud 2 B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Tårup IF- 1 B Tårup IF Logo Tårup IF
Fraugde B Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening Logo Fraugde Gymnastik- & Idrætsforening
Tårup IF- 2 B Tårup IF Logo Tårup IF
SB2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
SB1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Danpal A
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Otterup B&IK B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Næsby 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 3 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
BBB 2 C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 1 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Fjordager 1 B Fjordager IF Logo Fjordager IF
BM 1 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
BM 2 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
BM 3 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Fjordager 2 A Fjordager IF Logo Fjordager IF
Korup-Ubberud 3 C Ubberud IF Logo Ubberud IF

U8 piger (3 mands) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. d.20 kl. 11-15

Teamname LVL Logo Club
HPTI B Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
VB piger C Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Vindinge U8 - 2 B Vindinge BK Logo Vindinge BK
Vindinge U-8 B Vindinge BK Logo Vindinge BK
B1913 Boldklubbben 1913 Logo Boldklubbben 1913

U7 drenge (3 mands) 26 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. d.20 kl. 11-15

Teamname LVL Logo Club
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Middelfart 1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Tommerup 2 Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Fredericia KFUM Løver Fredericia KFUM Logo Fredericia KFUM
Næsby Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
BBB 1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Otterup Boldklub 2 Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Otterup Boldklub 1 Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Erritsø GIF Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
OB 2 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 1 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Marienlyst 2 Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 1 Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 6 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Sanderum 1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tommerup 1 B Tommerup Boldklub Logo Tommerup Boldklub
Strib IF 2 Strib IF Logo Strib IF
Strib IF 1 Strib IF Logo Strib IF
Sanderum 3 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

U6 drenge (3 mands) 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. d.20 kl. 09-13

Teamname LVL Logo Club
BBB1 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB2 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum 6 B Dalum IF Logo Dalum IF
OB1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB2 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Næsby 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
B1913 Boldklubbben 1913 Logo Boldklubbben 1913
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
MG og BK 1 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG og BK 2 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Dalum 1 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 3 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 4 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 5 B Dalum IF Logo Dalum IF

U5 drenge (3 mands) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. d 20 kl. 09-13

Teamname LVL Logo Club
Næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub

U13 drenge 28 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søn. d.13 kl. 12-19

Teamname LVL Logo Club
Team Fortnite A
Smølferne B Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
TPI 6 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
BBB C Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
FIF 1 A Fjordager IF Logo Fjordager IF
FIF 2 B Fjordager IF Logo Fjordager IF
BM piger B
spurvelund
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
SfB1 A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
SfB2 A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Tordenstøvlerne B
Legenderne B
Campeones B
EL:Con C Otterup B & IK
NK biler A
Team Sputnik A
TPI 5 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Middelfart A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Odense KFUM B Odense KFUM
FC Knaldperlerne A
Morud 1 A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Morud 2 A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening

U12 drenge 36 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. d.19 kl. 11-18

Teamname LVL Logo Club
Sanderum BK 2 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum BK 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum BK 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
OKS-Blå A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS-Stribet B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS-Sort B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 6 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 7 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
SFB B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
OB 3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Bm12 2x B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
KFUM 1 B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
KFUM 2 C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Team Fortnite A
OKS Lilla C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
TPI 8 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Bm12 1 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Næsby 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
BBB 1 A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Næsby 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Vamdrup IF C Vamdrup IF Logo Vamdrup IF
OKS-Rød A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
VSF A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
OB Guldnissen A
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 4 B Dalum IF Logo Dalum IF

U8 drenge (5 mands) 32 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn d. 13 kl. 09-15

Teamname LVL Logo Club
Søndersø BK U8 C Søndersø Boldklub Logo Søndersø Boldklub
Allesø B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
OKS - A-team A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Langeskov Langeskov IF Logo Langeskov IF
OKS - B Team B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS - C Team C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
ØB B Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
Aarslev C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Kerteminde 1 A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Næsby 2 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
MG&BK 1 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 2 C Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Marienlyst 1 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 3 C Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Sanderum Boldklub 2 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
De blå drenge A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Nr. Lyndelse C Nr. Lyndelse - Søby FC Logo Nr. Lyndelse - Søby FC
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Dalum 3 C Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Aarup bk B Aarup bk
OB 1 A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub

U19 drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre. d.11 kl. 20-24

Teamname LVL Logo Club
Finesse A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Gunners A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
TPI Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Uden Chancer
Element Specialisterne
Korup B Korup IF Logo Korup IF

U17 drenge 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre. d.11 kl. 18-22

Teamname LVL Logo Club
De ternede striber A
EVN A
Sønderborg Ungdomsskole B
Mighty MKG B
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Klobása A
Hurtig Henriks Hær A
Otterup A Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
KR70 - 1 Boldklubben KR 70 Logo Boldklubben KR 70
KR70 - 2 Boldklubben KR 70 Logo Boldklubben KR 70
Bajerbold
BOBO A
Bernstorffminde Efterskole A Bernstorffminde Efterskole

U9 drenge (5 mands) 28 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. d.19 kl. 09-16

Teamname LVL Logo Club
OKS B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Tpi U8 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Stjernen B Boldklubben Stjernen af 1968 Logo Boldklubben Stjernen af 1968
Søndersø BK B Søndersø Boldklun
Dalum IF 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Vinding sf 1 B Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
Allesø Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
Vinding sf 3 C Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
B1913 A Boldklubbben 1913 Logo Boldklubbben 1913
BM 1 A Marienlyst Logo Marienlyst
BM 2 B Marienlyst Logo Marienlyst
BM 3 C Marienlyst Logo Marienlyst
Næsby 2 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 1 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
B67 Odense 1 C B.67 Logo B.67
B67 Odense 2 C B.67 Logo B.67
Næsby 3 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
OB gutter C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
TPI 4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Korinth IF B Korinth IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Sanderum A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
OB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB drengene B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub

U15 drenge 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. d.12 kl. 15-24

Teamname LVL Logo Club
Sovsekongerne B
Ulsted A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
TPI 4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Firmino A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Fabinho A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Van Dijk A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Team Bornholm A
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Team Sun air B Billund IF Logo Billund IF
TPI U16 piger A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Næsby Blå A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
B1909 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
The underdogs A
Team Highpark B
Årslev A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Pupperne A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
KMD A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Under Uret B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Black Wolves A
De Hvide Ulve A
KRFK B KRFK Logo KRFK

U15 piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. d.19 kl. 15-22

Teamname LVL Logo Club
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI U14 drenge Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
BM 2 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
KMB A Kerteminde BK

U14 piger 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. d. 20 kl. 14-18

Teamname LVL Logo Club
Munkebo 1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
F16 B Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
F16 hold 2 B Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U13 piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. d.19 kl. 14-21

Teamname LVL Logo Club
F16 B Kirkeby Idrætsforening Logo Kirkeby Idrætsforening
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U10 drenge 28 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lør. d.12 kl. 09-14

Teamname LVL Logo Club
Korup-Ubberud 1 B Ubberud IF Logo Ubberud IF
Korup-Ubberud 2 B Ubberud IF Logo Ubberud IF
HG 1 A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG 2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
B67 B B.67 Logo B.67
Oks 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Dalum 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 4 C Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
BM A Marienlyst Logo Marienlyst
Kerteminde Boldklub A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Rolfsted B Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
Odense KFUM 1 B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Odense KFUM 2 C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
TPI 1 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
S.K.F.I.F B Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Næsby/Allesø 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby/Allesø 2 B Allesø Fodbold
Næsby/Allesø 3 C Allesø Fodbold
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Morud 1 B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Morud 2 B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Oks 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 3 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
18. - January 20

Organisation
Tarup Paarup IF
Place
Paarup Hallerne
Address
Paarupvej 21
Postalcode
5210
City
Odense NV
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
tpicup19@gmail.com
TPI REMA1000 CUP 2019 map

Tournament overview