Tresu CUP

 

For 20. gang afholdes TRESU CUP - et traditionsrigt stævne for U5-U12 piger og drenge, hvor fodbold, socialt samvær og gode oplevelser er i fokus. Til stævnet vil i opleve speak, goodiebags til alle hold, trofæer til de vindende hold og finale-indløb. Ses vi?

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Drenge U9 Mixed 6 550 2-3. februar 8 0
Drenge U12 Mixed 6 550 2-3. februar 2 0
Piger U8 Mixed 6 550 26-27. januar 3 0
Mix U6 Mixed 5 350 26. januar 1 0
Mix U5 Mixed 5 350 26. januar 0 0
Piger U 9 Mixed 6 550 26-27. januar 0 0
Piger U 10 Mixed 6 550 26-27. januar 0 0
Piger U 12 Mixed 6 550 26-27. januar 2 0
Piger U11 Mixed 6 550 26-27. januar 4 0
Mix U7 Mixed 5 350 26. januar 6 0
Drenge U8 Mixed 6 550 2-3. februar 0 0
Drenge U10 Mixed 6 550 2-3. februar 8 0
Drenge U11 Mixed 6 550 2-3. februar 3 0

Signetud teams

Drenge U9 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 2-3. februar

Teamname LVL Logo Club
Vonsild FK 2 C Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Bjert IF C Bjert IF Logo Bjert IF
Vonsild FK 1 C Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
NB/SIF 1 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

Drenge U12 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 2-3. februar

Teamname LVL Logo Club
Kolding Boldklub 1 C Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Bm12 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst

Piger U8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 26-27. januar

Teamname LVL Logo Club

Mix U6 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 26. januar

Teamname LVL Logo Club

Mix U5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 26. januar

Teamname LVL Logo Club

Piger U 9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 26-27. januar

Teamname LVL Logo Club

Piger U 10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 26-27. januar

Teamname LVL Logo Club

Piger U 12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 26-27. januar

Teamname LVL Logo Club

Piger U11 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 26-27. januar

Teamname LVL Logo Club
Dalby GF 1 B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF 2 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Ribe BK B Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Bjert IF C Bjert IF Logo Bjert IF

Mix U7 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 26. januar

Teamname LVL Logo Club

Drenge U8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 2-3. februar

Teamname LVL Logo Club

Drenge U10 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 2-3. februar

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF 1 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Dalby GF 1 Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Bjert IF C Bjert IF Logo Bjert IF
Vamdrup IF B Vamdrup IF Logo Vamdrup IF

Drenge U11 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 2-3. februar

Teamname LVL Logo Club
ØSVN C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Vonsild FK 2 Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub
Vonsild FK 1 Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
January 26 - February 3

Organisation
Bjert IF
Place
Bjert Hallen
Address
Engløkke 7
Postalcode
6091
City
Bjert
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
h.bronee@godmail.dk

Tournament overview