Bilka Cup

 For 31.gang afholder Spangsbjergs Venner, Bilka Cup. Det er Syddanmarks største præmiestævne, hvor vi uddeler over 2500 spurtpræmier over 2 dage. Der gives præmier for fede scoringer, seje tricks, super redninger og meget mere. Der er flotte pokaler eller medaljer til nr. 1, 2 og 3. 

Tilmelding er gældende, når betaling er modtaget på kontonummer: 7701-1205812

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U12 B Mixed 7 395 13 0
U12 A Mixed 7 395 2 0
U11 B Mixed 7 395 7 0
U11 A Mixed 7 395 3 0
U10 B Mixed 7 395 13 1
U10 A Mixed 7 395 5 0
U9 A Mixed 7 395 8 0
U8 A Mixed 7 395 10 0
U7 Mixed 6 200 20 0
U6 Mixed 6 200 12 0
U14 B Mixed 7 395 2 0
U14 A Mixed 7 395 0 0
U11 C Mixed 7 395 1 0
U10 C Mixed 7 395 7 0
U13 C Mixed 7 395 6 0
U12 C Mixed 7 395 6 0
U13 piger Mixed 7 395 3 0
U12 piger Mixed 7 395 4 0
U11 piger Mixed 7 395 6 0
U13 B Mixed 7 395 2 0
U13 A Mixed 7 395 1 0
U10 piger Mixed 7 395 7 0
U9 B Mixed 7 395 7 1
U8 B Mixed 7 395 8 0
U9 C Mixed 7 395 7 0
U8 C Mixed 7 395 12 0

Signetud teams

U12 B 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SPURS BOYS II B Vejen SF Logo Vejen SF
Hjerting IF B Hjerting IF Logo Hjerting IF
De Gule Lyn B
Smølferne B
HKB81 B Høje Kolstrup B81 Logo Høje Kolstrup B81
Spangsbjerg IF B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Horsens nord B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Sædding-Guldager IF B Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
De røde djævle B Jerne IF Logo Jerne IF

U12 A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF A Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF

U11 B 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Rødderne fra Sønderris B Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
Spangsbjerg IF 1 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Bedre end Barca B
Ribe B Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub

U11 A 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ribe A Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub

U10 B 9 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF 1 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
EFB 3 B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EFB 4 B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Tarp 1 B Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
Henne Strand B
Jerne IF 1 B Jerne IF Logo Jerne IF
Jerne IF 2 B Jerne IF Logo Jerne IF
Starup UIF B Starup UIF Logo Starup UIF
Tønder SF B Tønder SF Logo Tønder SF

U10 A 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
EFB 1 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EFB 2 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
BGIF A Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
SUBK A Skærbæk ungdoms boldklub
goodboys A Varde IF Logo Varde IF

U9 A 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Skærbæk UBK A Skærbæk UBK
KB 1 A Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
SHN / ULFBORG A SHN Ulfborg Logo SHN Ulfborg
EFB 1 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EFB 2 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb

U8 A 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
AMUI A Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Bramming 1 A Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Bramming 2 Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Spangsbjerg if A Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
EFB 1 A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Varde if A Varde IF Logo Varde IF
Sønderris 1 A Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub

U7 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF 1 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 3 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 4 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Mot gu 1 Mot gu
EFB 1 Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EFB 2 Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EFB 3 Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EFB 4 Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Ribe Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Spangsbjerg IF 5 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Bramming 1 Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Bramming 2 C Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
Kvaglund IF Kvaglund IF Logo Kvaglund IF
Harte Harte G&IF Logo Harte G&IF
Esbjerg IF92 B Esbjerg IF92
EIS Thunder B
Ribe 2 Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub

U6 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF 1 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Spangsbjerg IF 2 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Bramming B C Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub
EfB U6 2 Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EfB U6 1 Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Sønderris1 A Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
Sønderris2 B Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
Sønderris Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub
Spangsbjerg IF 3 Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF

U14 B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U14 A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sædding-Guldager IF C Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF

U10 C 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Sønderborg Fremad 2 C Sønderborg Fremad Logo Sønderborg Fremad
Spangsbjerg IF 2 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
BGIF C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
Tarp 2 C Tarp Boldklub Logo Tarp Boldklub
SUBK C Skærbæk Ungdoms boldklub
Jerne IF 3 C Jerne IF Logo Jerne IF
Næsbjerg C Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U13 C 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
De fantastiske 5 C
FIlskov-Blåhøj IF C Filskov IF Logo Filskov IF
Smølferne C Hatting - Torsted Fodboldungdom Logo Hatting - Torsted Fodboldungdom
skærbæk 2 C skærbæk
skærbæk 3 C skærbæk
Spangsbjerg IF 3 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF

U12 C 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Horsens nord C Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Sædding-Guldager IF C Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
Sædding-Guldager IF 2 C Sædding-Guldager IF Logo Sædding-Guldager IF
Næsbjerg/ Årre C Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening Logo Næsbjerg Rousthøje ungdoms og idrætsforening

U13 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U12 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U11 piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HTS 1 B Tistrup BK Logo Tistrup BK
HTS 2 B Tistrup BK Logo Tistrup BK
Ribe BK B Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
GB B Gredstedbro Boldklub Logo Gredstedbro Boldklub
Bv´s piger C Boldklubben Vestkysten Logo Boldklubben Vestkysten

U13 B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
skærbæk 1 B skærbæk

U13 A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
VB Piger B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Ribe BK B Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Askov B Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Varde IF B Varde IF Logo Varde IF
Fanø Pigerne C Fanø Boldklub
Harte B Harte G&IF Logo Harte G&IF

U9 B 5 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Esbjerg IF 92 U-9 B B Esbjerg If 92 Fodbold
Ribe BK 1 B Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
Ribe BK 2 B Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub
EIS Thunder B
EFB 3 B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb

U8 B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Næsbjerg RUI B Næsbjerg RUI
Realmæglerne - Erling Nielsen B
Gredstedbro Boldklub B Gredstedbro Boldklub Logo Gredstedbro Boldklub
Esbjerg IF 92 B Esbjerg If 92 Fodbold
EFB 2 B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
EFB 3 B Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Jerne if B Jerne IF Logo Jerne IF

U9 C 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Tjæreborg C Tjæreborg IF Logo Tjæreborg IF
Esbjerg IF 92 nU-9 C C Esbjerg If 92 Fodbold
Agerskov U/9 C Agerskov UF
Tjæreborg 2 C Tjæreborg IF Logo Tjæreborg IF
U9drenge Bramming C Bramming Boldklub Logo Bramming Boldklub

U8 C 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
SGI 1 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGI 2 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Esbjerg IF 92 C Esbjerg If 92 Fodbold
Spangsbjerg if C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Agerskov U/8 Agerskov UF
Toftlund C Toftlund Idrætsforening Logo Toftlund Idrætsforening
Varde if 2 C Varde IF Logo Varde IF
Skærbæk C Skærbæk ubk
EIS Thunder C
Sønderris 2 C Sønderris Sports klub Logo Sønderris Sports klub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
16. - February 17 2019

Organisation
Spangsbjerg IF
Place
EFI-hallerne
Address
Sportsvej 21
Postalcode
6705
City
Esbjerg
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview