NSU CUP 2018/2019

Spilledatoer:
Lørdag d. 2. marts 2019: U11 piger og drenge, U12 piger og drenge 
Søndag d. 3. marts 2019: U9 piger og drenge, U10 piger og drenge 
Søndag d. 17. marts 2019: U6 piger og drenge, U7 piger og drenge, U8 piger og drenge 

Tilmeldingsfrist: Tilmeldingsfristen er den 17. februar 2019. 
 Præmier: Der er max. 7 præmier til de to bedst placerede hold. 
 I U6 og U7 og U8 er der præmier til alle. 

 Regler: Der spilles efter JBU’s regler og aldersgrænser. 

Vi forbeholder os ret til at aflyse eller ændre en række såfremt der er for få tilmeldinger. 

Tilmeldingsgebyr: 
U6 - U7 - U8................................................... 225,- kr. 
U9 - U12 ....................................................... 300,- kr. 
 Gebyret indbetales på mobilepay 16682 (NSU Fodbold) eller konto nr. 5953 - 1021497. Gebyret skal indbetales inden første kamp. HUSK at angive holdnavn og række ved betaling. 

Udeblivelse: Afbud senere end 3 dage før = almindeligt gebyr. Udeblivelse uden afbud = dobbelt gebyr. 

TILMELDINGEN ER BINDENDE..! 

 Tilmelding til: Lars Thomsen Gyden 84, 6440 Augustenborg 
tlf.: 51 22 69 20 e-mail: nsufodbold@gmail.com 

 HUSK: Anfør jeres e-mailadresse ved tilmelding..! 

 Spillested: Diamanten Fynshav Gyden 100, 6440 Augustenborg 

Med sportslig hilsen NSU Fodbold
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U13 drenge Mixed 7 300 Fredag d. 21. december 1 0
U13 drenge Mixed 7 300 Fredag d. 21. december 1 0
U13 drenge Mixed 7 300 Fredag d. 21. december 0 0
U13 piger Mixed 7 300 Fredag d. 21. december 0 0
U13 piger Mixed 7 300 Fredag d. 21. december 0 0
U15 drenge Mixed 7 300 Fredag d. 21. december 0 0
U15 drenge Mixed 7 300 Fredag d. 21. december 1 0
U15 drenge Mixed 7 300 Fredag d. 21. december 0 0
U15 piger Mixed 7 300 Fredag d. 21. december 0 0
U15 piger Mixed 7 300 Fredag d. 21. december 0 0
U17 drenge Mixed 7 400 Lørdag d. 22. december 0 0
U17 drenge Mixed 7 400 Lørdag d. 22. december 2 0
U17 drenge Mixed 7 400 Lørdag d. 22. december 0 0
Senior Herrer Mixed 7 400 Lørdag d. 22. december 1 0
Senior Herrer Mixed 7 400 Lørdag d. 22. december 2 0
Senior Herrer Mixed 7 400 Lørdag d. 22. december 2 0
Senior Damer Mixed 7 400 Lørdag d. 22. december 2 0
Senior Damer Mixed 7 400 Lørdag d. 22. december 0 0
U7 3x3 mix Mixed 7 225 Søndag d. 17. marts 8 0
U6 3x3 mix Mixed 7 225 Søndag d. 17. marts 9 0
U8 drenge Mixed 7 225 Søndag d. 17. marts 1 0
U9 drenge Mixed 7 300 Søndag d. 3. marts 3 0
U9 drenge Mixed 7 300 Søndag d. 3. marts 3 0
U9 drenge Mixed 7 300 Søndag d. 3. marts 2 0
U10 drenge Mixed 7 300 Søndag d. 3. marts 0 0
U10 drenge Mixed 7 300 Søndag d. 3. marts 0 0
U10 drenge Mixed 7 300 Søndag d. 3. marts 0 0
U11 drenge Mixed 7 300 Lørdag d. 2. marts 0 0
U11 drenge Mixed 7 300 Lørdag d. 2. marts 0 0
U11 drenge Mixed 7 300 Lørdag d. 2. marts 0 0
U12 drenge Mixed 7 300 Lørdag d. 2. marts 0 0
U12 drenge Mixed 7 300 Lørdag d. 2. marts 0 0
U12 drenge Mixed 7 300 Lørdag d. 2. marts 0 0
U8 piger Mixed 7 225 Søndag d. 17. marts 0 0
U9 piger Mixed 7 300 Søndag d. 3. marts 1 0
U10 piger Mixed 7 300 Søndag d. 3. marts 0 0
U11 piger Mixed 7 300 Lørdag d. 2. marts 0 0
U12 piger Mixed 7 300 Lørdag d. 2. marts 0 0
U12 piger Mixed 7 300 Lørdag d. 2. marts 0 0
Ny række - Ret Navnet Mixed 0 0
Ny række - Ret Navnet Mixed 0 0
Ny række - Ret Navnet Mixed 0 0

Signetud teams

U13 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 21. december

Teamname LVL Logo Club

U13 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 21. december

Teamname LVL Logo Club

U13 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 21. december

Teamname LVL Logo Club

U13 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 21. december

Teamname LVL Logo Club

U13 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 21. december

Teamname LVL Logo Club

U15 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 21. december

Teamname LVL Logo Club

U15 drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 21. december

Teamname LVL Logo Club
De frække fyre B

U15 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 21. december

Teamname LVL Logo Club

U15 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 21. december

Teamname LVL Logo Club

U15 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 21. december

Teamname LVL Logo Club

U17 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 22. december

Teamname LVL Logo Club

U17 drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 22. december

Teamname LVL Logo Club
FBS Als B Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Bou og de gou B Ribe Boldklub Logo Ribe Boldklub

U17 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 22. december

Teamname LVL Logo Club

Senior Herrer 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 22. december

Teamname LVL Logo Club
Zem Zem Horsens A

Senior Herrer 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 22. december

Teamname LVL Logo Club
Nordic art B nordic art
Midtals IF A Midtals Idrætsforening Logo Midtals Idrætsforening

Senior Herrer 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 22. december

Teamname LVL Logo Club
Hércules CF C Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
FC Tranquillo C SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg

Senior Damer 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 22. december

Teamname LVL Logo Club
Team Kickass A
Notmark A Notmark SU Logo Notmark SU

Senior Damer 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 22. december

Teamname LVL Logo Club

U7 3x3 mix 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 17. marts

Teamname LVL Logo Club
Egen 2 Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
Egen 1 Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
NB U7 Nord-Als Boldklub Logo Nord-Als Boldklub
SUB SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
Løjt 1 Løjt IF Logo Løjt IF
Løjt 2 Løjt IF Logo Løjt IF
løjt 3 Løjt IF Logo Løjt IF

U6 3x3 mix 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 17. marts

Teamname LVL Logo Club
Egen Egen Ungdoms- & Idrætsforening Logo Egen Ungdoms- & Idrætsforening
SUB SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
SUB 2 SUB Sønderborg Logo SUB Sønderborg
BNS 1 C Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS
BNS 2 C Fodboldklubben BNS Logo Fodboldklubben BNS
NB U6 Nord-Als Boldklub Logo Nord-Als Boldklub
Dybbøl Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening

U8 drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 17. marts

Teamname LVL Logo Club
Nordals Boldklub Nord-Als Boldklub Logo Nord-Als Boldklub

U9 drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club
BUI A Broager UI Logo Broager UI
BUI Broager UI Logo Broager UI
BUI A Broager UI Logo Broager UI

U9 drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club
Dybbøl 1 B Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening

U9 drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club
Dybbøl 1 C Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening
BUI mixed C Broager UI Logo Broager UI

U10 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club

U10 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club

U10 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club

U11 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 2. marts

Teamname LVL Logo Club

U11 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 2. marts

Teamname LVL Logo Club

U11 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 2. marts

Teamname LVL Logo Club

U12 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 2. marts

Teamname LVL Logo Club

U12 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 2. marts

Teamname LVL Logo Club

U12 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 2. marts

Teamname LVL Logo Club

U8 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 17. marts

Teamname LVL Logo Club

U9 piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club
Dybbøl U8 1 B Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening Logo Dybbøl Idræts- og Ungdomsforening

U10 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 3. marts

Teamname LVL Logo Club

U11 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 2. marts

Teamname LVL Logo Club

U12 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 2. marts

Teamname LVL Logo Club

U12 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 2. marts

Teamname LVL Logo Club

Ny række - Ret Navnet 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Ny række - Ret Navnet 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Ny række - Ret Navnet 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
2. - March 17

Organisation
Notmark SU
Place
Diamenten Fynshav
Address
Gyden 100
Postalcode
6440
City
Augustenborg
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
nsufodbold@gmail.com
NSU CUP 2018/2019 map

Tournament overview