B1938s Lagkagestævne

B1938s Forældreforenings Lagkagestævne afholdes fredag den 4., lørdag den 5. og søndag den 6. januar 2019 i Idestrup Hallen, Kirkevej 19, 4872 Idestrup (v/Nyk.F.) Der er lagkager til alle hold, samt medaljer til de bedste 3 i hver række. I rækker hvor der spilles 3:3 på halv bane, er der medaljer til alle hold. Tilmeldingsgebyret er pr hold kr. 350, der indsættes på konto 6520-4063359. Der spilles med bander og store mål, max 7 deltagere pr. hold. Der vil være tombola med store præmier under stævnet. Tilmelding sker senest mandag den 17. december via stævner.dk
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Dr./piger Mixed 7 350 3 vs 3 - Søndag 10 0
U7 Dr. årg. 12 Mixed 7 350 3 vs 3 - Søndag 20 0
U8 Dr. årg. 11 Mixed 7 350 5 vs 5 - Lørdag 10 0
U9 Dr. årg. 10 Mixed 7 350 5 vs 5 - Lørdag 10 0
U10 Dr. årg. 09 Mixed 7 350 4 vs 4 - Søndag 8 0
U11 Dr. årg. 08 Mixed 7 350 4 vs 4 - Søndag 9 0
U12 Dr. årg. 07 Mixed 7 350 4 vs 4 - Lørdag 6 0
U13 Dr. årg. 06 Mixed 7 350 4 vs 4 - Lørdag 5 0
U14 Dr. årg. 05 Mixed 7 350 4 vs 4 - Lørdag 8 0
U15 Dr. årg. 04 Mixed 7 350 4 vs 4 - Fre 5 0
U16 Dr. årg. 03 Mixed 7 350 4 vs 4 - Fre 12 0
U7 Piger årg. 12 Mixed 7 350 3 vs 3 - Søndag 0 0
U9 Piger årg. 10 Mixed 7 350 3 vs 3 - Søndag 2 0
U8 Piger årg. 11 Mixed 7 350 3 vs 3 - Søndag 0 0
U10 Piger årg. 09 Mixed 7 350 4 vs 4 1 0
U11 Piger årg. 08 Mixed 7 350 4 vs 4 - Søndag 6 0
U12 Piger årg. 07 Mixed 7 350 4 vs 4 - Søndag 14 0
U13 Piger årg. 06 Mixed 7 350 4 vs 4 1 0
U14 Piger årg. 05 Mixed 7 350 4 vs 4 0 0
U15/U16 P. årg 04/03 Mixed 7 350 4 vs 4 - Fre 12 0

Signetud teams

U6 Dr./piger 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 3 vs 3 - Søndag

Teamname LVL Logo Club
Knasterne 1 C Døllefjelde-Musse IF Logo Døllefjelde-Musse IF
Knasterne 2 Døllefjelde-Musse IF Logo Døllefjelde-Musse IF
Nfc rød C Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Nfc Lyseblå C Lolland-Falster Alliancen Logo Lolland-Falster Alliancen
B-Frem B Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
Nfc Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Nfc stribet Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Nfc blå Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NAB U6 1 B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
NAB U6 2 B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub

U7 Dr. årg. 12 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 3 vs 3 - Søndag

Teamname LVL Logo Club
VB Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
EB B Eskilstrup Boldklub
B1938 1 B B1938 Logo B1938
B1938 2 B1938 Logo B1938
NFC Barcelona Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC Juventus Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC Manchester United Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC Real Madrid Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
MB 1 C Maribo BK Logo Maribo BK
MB 2 C Maribo BK Logo Maribo BK
Den gule fare A Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
LUIF 1 A Listrup Ungdoms & Idrætsforening Logo Listrup Ungdoms & Idrætsforening
LUIF 2 A Listrup Ungdoms & Idrætsforening Logo Listrup Ungdoms & Idrætsforening
B-frem B Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
NAB U7 1 B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
NAB U7 2 B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
NFC Lilla Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC Lyserød Nykøbing FC Logo Nykøbing FC

U8 Dr. årg. 11 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 5 vs 5 - Lørdag

Teamname LVL Logo Club
NFC Blå Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC Rød Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC Grøn Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
TGB B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
TGB mix 1 C Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
TGB mix 2 C Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
B. Frems Rødder C Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
EB B Eskilstrup Boldklub
B1938 1 B B1938 Logo B1938

U9 Dr. årg. 10 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 5 vs 5 - Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Falstarz2 A Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
Falstarz1 B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
TGB A Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
VB 1 Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
VB 2 Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
B. Frem B Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
nfc 1 B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
nfc 2 B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
B1938 1 B B1938 Logo B1938

U10 Dr. årg. 09 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 vs 4 - Søndag

Teamname LVL Logo Club
NFC 1 Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC 2 Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC 3 Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
TGB B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
B.Frem 1 B Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
B.Frem 2 B Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
NAB 1 B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
NAB 2 B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub

U11 Dr. årg. 08 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 vs 4 - Søndag

Teamname LVL Logo Club
NFC 1 U10 Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC 2 U10 Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
SB C
Smølferne
TGB FC B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
TGB United B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
Hansen's stjerner C Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
Tingsted FC B Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub
Tingsted United B Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub

U12 Dr. årg. 07 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 vs 4 - Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Team Falster 1 B B1938 Logo B1938
Team Falster 2 B Listrup Ungdoms & Idrætsforening Logo Listrup Ungdoms & Idrætsforening
Team Falster 3 B Horbelev IF
VB’s drenge B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
Stjernerne B Boldklubben Frem Sakskøbing Logo Boldklubben Frem Sakskøbing
Tingsted FC B Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub

U13 Dr. årg. 06 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 vs 4 - Lørdag

Teamname LVL Logo Club
SB B
Tingsted Boyz C Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub
VB’s drenge gul B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
VB’s drenge blå B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub

U14 Dr. årg. 05 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 vs 4 - Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Henrik Hansen Automobiler
Tingsted Tornadoen C Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub
Dølles drenge C Døllefjelde-Musse IF Logo Døllefjelde-Musse IF
HIF/LUIF/38 Blå B1938 Logo B1938
HIF/LUIF/38 Orange B1938 Logo B1938
TGB Dreamteam B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
TGB Teamdream B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub

U15 Dr. årg. 04 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 vs 4 - Fre

Teamname LVL Logo Club
VB B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
HIF/LUIF/38 B1938 Logo B1938
Tingsted B Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub
Dølles bedste C Døllefjelde-Musse IF Logo Døllefjelde-Musse IF

U16 Dr. årg. 03 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 vs 4 - Fre

Teamname LVL Logo Club
SB 1 B
Team Sportigan A
VB B Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
SB 2 B Stubbekøbing Boldklub Logo Stubbekøbing Boldklub
Cruyffs Children A Tingsted Boldklub Logo Tingsted Boldklub
B.2019 B
Falster FC B1938 Logo B1938
B 1938 B1938 Logo B1938
TEAM STRAMT Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub

U7 Piger årg. 12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 3 vs 3 - Søndag

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger årg. 10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 3 vs 3 - Søndag

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger årg. 11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 3 vs 3 - Søndag

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger årg. 09 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 vs 4

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger årg. 08 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 vs 4 - Søndag

Teamname LVL Logo Club
NFC B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
B1938 B1938 Logo B1938
EB B Eskilstrup Boldklub
Vordingborg IF Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
NAB Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub

U12 Piger årg. 07 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 vs 4 - Søndag

Teamname LVL Logo Club
NFC - blå B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC - rød B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC - hvid B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
B1938 Blå B1938 Logo B1938
B1938 Hvid B1938 Logo B1938
Vordingborg IF Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
TGB B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub

U13 Piger årg. 06 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 vs 4

Teamname LVL Logo Club

U14 Piger årg. 05 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 vs 4

Teamname LVL Logo Club

U15/U16 P. årg 04/03 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: 4 vs 4 - Fre

Teamname LVL Logo Club
SB B
DE GULE FRA TGB B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
DE RØDE FRA TGB B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
DE BLÅ FRA TGB B Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
Dølles tøser C Døllefjelde-Musse IF Logo Døllefjelde-Musse IF
DE ORANGE FRA TGB Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
DE HVIDE FRA TGB Toreby-Grænge Boldklub Logo Toreby-Grænge Boldklub
VB 1 Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
VB 2 Væggerløse Boldklub Logo Væggerløse Boldklub
REMA 1000

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
4. - January 6 2019

Organisation
B1938
Place
Idestrup Hallen
Address
Kirkevej 19
Postalcode
4872
City
Idestrup
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Tournament overview