Super Brugsen Cup 2019

 Tølløse Boldklub inviterer til

Super Brugsen Cup 2019

Indendørs stævne - med flotte præmier ( 1-3 marts 2019)

 

 

Super Brugsen Cup afholdes for 20. gang i Tølløse hallen

 

* Alle hold er garanteret minimum 4 kampe á 7 minutter. 

* Stævnet er som udgangspunkt IKKE niveau inddelt ,men et breddestævne.

* POKALER til alle finalehold optil U13 

* Personlige præmier fra U14 og op.

   

Fredag 1/3-19 Lørdag 2/3-19 Søndag 3/3-19
U14 Piger U8 Drenge U9 Drenge
U14 Drenge U11 Drenge U13 Piger
  U12 Drenge U13 Drenge
  U15 Drenge U16 Drenge
     

 

Tilmelding kan ske på staevner.dk frem til d. 11 februar 2019

Når rækekn er fyldt op kan tilmelding lukkes tidligere.

Link:     http://staevner.dk/staevne/14858/super-brugsen-cup-2019.aspx

* Tilmeldingsgebyret på 300 kr. pr. hold og SKAL betales senest 1 uge før stævnestart,

til konto 1551 - 3229 183192 eller MobilePay no. 83676

Tilmelding er først gyldig efter indbetaling.

' Programmet forventes udsendt til alle deltagende hold 1 uge før stævnestart.

Adresse: Tølløse hallen, Sportsvej 2, 4340 Tølløse

Spørgsmål vedr. Super Brugsen Cup sendes til : tbkinfo1924@gmail.com

 

 

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U14 Piger Mixed 6 300 Fredag 1/3-19 aften 3 0
U14 Drenge Mixed 6 300 Fredag 1/3-19 aften 11 0
U8 Drenge Mixed 7 300 Lørdag 2/3-19 morgen 12 0
U11 drenge Mixed 6 300 Lørdag 2/3-19 formiddag 16 0
U12 Drenge Mixed 6 300 Lørdag 2/3-19 eftermiddag 8 0
U15 Drenge Mixed 6 300 Lørdag 2/3-19 aften 8 0
U9 drenge Mixed 7 300 Søndag 3/3-19 formiddag 15 0
U13 Piger Mixed 6 300 Søndag 3/3-19 middag 2 0
U13 Drenge Mixed 6 300 Søndag 3/3-19 eftermiddag 3 0
U16 Drenge Mixed 6 300 Søndag 3/3-19 aften 8 0
U7 Mix Mixed 7 300 Søndag 3/3-19 morgen 6 0
U10 Drenge Mixed 6 300 Søndag 3/3-19 morgen 0 0

Signetud teams

U14 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 1/3-19 aften

Teamname LVL Logo Club
HG Pigerne B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Murerfirmaet Håndlangeren B HG Herleufsholm GF

U14 Drenge 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 1/3-19 aften

Teamname LVL Logo Club
RB 1906 Hvid B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Blå B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB 1906 Røde B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Wifi B
Høng Hvid B Høng GF Logo Høng GF
VSB-1 B Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
VSB-2 B Virum-Sorgenfri Boldklub Logo Virum-Sorgenfri Boldklub
Holbæk Sportsakademi B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Class On the floor B
The Boys Are Back C
Blue City B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U8 Drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 2/3-19 morgen

Teamname LVL Logo Club
tbk rødderne C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
B73, 1 B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Rød 1 C Glostrup FK Logo Glostrup FK
1C suså C
RB1906 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
NFC Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Banditerne C Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber
Bramsnæs fb banditerne 2 C Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber
Karlslunde IF C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Bramsnæs banditerne C Bramsnæs Forenede Boldklubber Logo Bramsnæs Forenede Boldklubber
Lynge-Broby C Lynge-Broby IF Logo Lynge-Broby IF
Solrød B Solrød FC Logo Solrød FC

U11 drenge 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 2/3-19 formiddag

Teamname LVL Logo Club
Værløse B Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
fc storebælt
Raklev A
Såby FC Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
RB1906 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
FC Nakskov 1 A FC Nakskov Logo FC Nakskov
FC Nakskov 2 B FC Nakskov Logo FC Nakskov
Tølløse 2 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
HGB Gul C Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
HGB Blå C Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Gevninge C Gevninge IF Logo Gevninge IF
Tølløse Tigers C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Tølløse C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Såby IF C Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
De stribede A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

U12 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 2/3-19 eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
B. B. SMEDESERVICE B Raklev GI Logo Raklev GI
Ringsted drengene C Ringsted IF Logo Ringsted IF
Jazzmizzerne
VB Champs C Vipperød BK Logo Vipperød BK
Såby FC C Såby Fodbold Logo Såby Fodbold
Såby IF C Såby Fodbold Logo Såby Fodbold

U15 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 2/3-19 aften

Teamname LVL Logo Club
Team Cencio B
Alt for Damerne A
Tølløse BK Rød B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Tølløse BK Hvid B Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Team Fys Roskilde A Roskilde kfum

U9 drenge 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 3/3-19 formiddag

Teamname LVL Logo Club
tbk rødderne C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Tuse if B Tuse IF Logo Tuse IF
Viby`s drenge C Viby Idrætsforening Logo Viby Idrætsforening
KB 2010 D A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Stenlille IF C Stenlille IF Logo Stenlille IF
tbk rødderne 1 Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Team Skensved C Skensved IF Logo Skensved IF
AIK 65 C Strøby AIK 65 Logo Strøby AIK 65
FC Lejre 1 C FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre 3 C FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre 2 C FC Lejre Logo FC Lejre
Hvalsø IF B Hvalsø IF Logo Hvalsø IF
FK Odsherred C Fælles Klub Odsherred

U13 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 3/3-19 middag

Teamname LVL Logo Club
Pretty girls B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
T.O.F B Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold

U13 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 3/3-19 eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Skælskør 1 Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
Skælskør 2 Skælskær B&I Logo Skælskær B&I

U16 Drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 3/3-19 aften

Teamname LVL Logo Club
EU Supply B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Amager A
Amager 2 A
Amager 3 B
3 kampe og i bad B
Team Næver B
Tølløse BK Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Øllebølle C

U7 Mix 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 3/3-19 morgen

Teamname LVL Logo Club
Saaby U7 C Saaby Fodbold Logo Saaby Fodbold
Holbæk 1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk 2 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Roskilde KFUM hvid KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Roskilde KFUM hvid KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Tølløse BK Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U10 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 3/3-19 morgen

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
1. - March 3

Organisation
Tølløse Boldklub
Place
Tølløse hallen
Address
Sportsvej 2
Postalcode
4340
City
Tølløsse
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
tbkinfo1924@gmail.com

Tournament overview