ØSVN IF Sportigan Egtved Indestævne 2019

ØSVN IF Indestævne holder 10 års jubilæum som breddestævne. Det fejrer vi med lige mange kampe til alle hold og super flotte individuelle præmier til alle spillere. Skynd jer og meld jer til - og kom og giv jeres spillere en god oplevelse.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 Mixed 7 400 Lørdag formiddag 7 0
U9 Mixed 7 400 Søndag Formiddag 13 1
U10 Mixed 7 400 Lørdag middag 12 0
U11 Mixed 7 400 Søndag middag 6 0
U12 Mixed 7 400 Lørdag eftermiddag 1 0

Signetud teams

U8 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Harte 1 C Harte G&IF Logo Harte G&IF
Lunderskov Boldklub 1 C Lunderskov Boldklub Logo Lunderskov Boldklub
Harte 2 C Harte G&IF Logo Harte G&IF
ØSVN IF B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Varde if B Varde IF Logo Varde IF
AMUI C Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
ØSVN IF 2 C Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U9 12 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag Formiddag

Teamname LVL Logo Club
HorsensFreja1 B Horsens Freja Logo Horsens Freja
Horsensfreja2 C Horsens Freja Logo Horsens Freja
ØSVN IF 2 B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Brddballe if 1 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Bredballe if 2 B Bredballe IF Logo Bredballe IF
Askov 1 C Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
Askov 2 C Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening Logo Askov-Malt Ungdoms- & Idrætsforening
BGIF 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 1 B Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
ØSVN IF B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Grindsted B B Grindsted GIF Logo Grindsted GIF
Grindsted C C Grindsted GIF Logo Grindsted GIF

U10 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Spangsbjerg IF 2 C Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Ebberup IF B Ebberup IF Logo Ebberup IF
Spangsbjerg IF 1 B Spangsbjerg IF Logo Spangsbjerg IF
Rårup 2 B Rårup GIF Logo Rårup GIF
Dreamteam B
Løsning IF B Løsning IF Logo Løsning IF
ØSVN IF B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Ammitsbøl U10C C Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Ammitsbøl U10B B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Rårup C Rårup GIF Logo Rårup GIF
ØSVN IF 2 B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
ØSVN IF 3 B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U11 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
Seest2 A Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Seest1 B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Seest3 B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
DANPAL A
Sammenholdet B Rårup GIF Logo Rårup GIF
ØSVN IF B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

U12 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
ØSVN IF B Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening Logo Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
26. - January 27

Organisation
Øster Starup Vester Nebel Idrætsforening
Place
Øster Starup Hallen
Address
Starupvej 45, Ågård
Postalcode
6040
City
Egtved
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
allan@bang.mail.dk

Tournament overview