SGIF Marts-stævne 2019

Fodboldstævne med Konfetti! SGIF inviterer til breddestævne i Ganløse med fokus på at spillerene har det sjovt og at alle bliver fejret og hyldet. 

Fredag fra kl 17: U13 og U14 (Pizza og fodbold) 
Lørdag formiddag: U6. Lørdag eftermiddag: U7 og U8. Lørdag aften: U12 (Pizza og Fodbold). 
Søndag formiddag: U9. Søndag eftermiddag: U10 & U11.  
Betaling til: 3434-3434623103. 
HUSK AT ANGIVE BOOKING ID
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U-14 (2005) 4:4 Mixed 6 700 Fredag 19-22 Inkl Pizza 7 0
U-13 (2006) 4:4 Mixed 6 700 Fredag 17-20 Inkl Pizza 0 0
U-12 (2007) 4:4 Mixed 6 700 Fredag 17-20 incl. pizza 0 0
U-6 ½-bane(2013) 3:3 Mixed 5 350 Lørdag 09:00-12:00 20 3
U-7 ½-bane(2012) 3:3 Mixed 5 350 Lørdag 11:30-15:00 24 4
U-8 (2011) 5:5 Mixed 7 500 Lørdag 15:30-17:00 33 1
U-9 (2010) 5:5 Mixed 7 500 Søndag 09:00-12:00 17 0
U-10 (2009) 4:4 Mixed 6 500 Søndag 12:30-15:00 6 0
U-11 (2008) 4:4 Mixed 6 500 Søndag 15:30-18:00 1 0

Signetud teams

U-14 (2005) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 19-22 Inkl Pizza

Teamname LVL Logo Club

U-13 (2006) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 17-20 Inkl Pizza

Teamname LVL Logo Club

U-12 (2007) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 17-20 incl. pizza

Teamname LVL Logo Club

U-6 ½-bane(2013) 3:3 16 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 09:00-12:00

Teamname LVL Logo Club
SGIF 1 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF2 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
FB 1 -Banditterne Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Husum 1 C Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
KB Hovedstadens Drenge Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB Frb. Flotte Fyre Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB KBH Fightere Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
VB 1 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
VB 2 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
LSF 1 Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
B1903 Geparderne B1903 Logo B1903
B1903 Løverne B1903 Logo B1903

U-7 ½-bane(2012) 3:3 20 confirmend signups, 4 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 11:30-15:00

Teamname LVL Logo Club
B.93 2008 Zanka C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Hareskov 2012 - 1 B Hareskov IF Logo Hareskov IF
Hareskov 2012 - 2 B Hareskov IF Logo Hareskov IF
Hareskov 2012 - 3 C Hareskov IF Logo Hareskov IF
Hvidovre 2 Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Hvidovre 3 Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Hvidovre 1 Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
FC Lejre 1 C FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre 2 C FC Lejre Logo FC Lejre
Farum 1 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum 2 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum 3 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum 4 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Dragør 2 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør 1 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør 3 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
SGIF Rødder C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF Banditter C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Bagsværd Boldklub 1 B Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
Bagsværd Boldklub 2 C Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub

U-8 (2011) 5:5 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 15:30-17:00

Teamname LVL Logo Club
LUI 1 B Lynge-Uggeløse IF Logo Lynge-Uggeløse IF
KB Chelsea B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB Ajax B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
SGIF U8 A B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Ålholm IF C Ålholm If Logo Ålholm If
AB B Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
Allerød FK 3 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 1 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
FB Sort Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub

U-9 (2010) 5:5 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 09:00-12:00

Teamname LVL Logo Club
Jægersborg B
U9 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
SGIF U9 drenge 1 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
IF Bytoften Blå C IF Bytoften Logo IF Bytoften
IF Bytoften Rød C IF Bytoften Logo IF Bytoften
Gilleleje FK 1 C Gilleleje Fodboldklub Logo Gilleleje Fodboldklub
Gilleleje FK 2 C Gilleleje Fodboldklub Logo Gilleleje Fodboldklub
LUI C Lynge-Uggeløse IF Logo Lynge-Uggeløse IF
Vallensbæk 1 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Løveungerne Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Vanløse IF 3 B Vanløse IF Logo Vanløse IF
Blue striker C Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Bandolette C Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Carbon commando Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden

U-10 (2009) 4:4 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 12:30-15:00

Teamname LVL Logo Club
SGIF 1 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
A.G.F. Hvid B Aakanden GF Logo Aakanden GF
IF Bytoften C IF Bytoften Logo IF Bytoften
B82 U10 A C B82 Virum Logo B82 Virum
B82 U10 B C B82 Virum Logo B82 Virum

U-11 (2008) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15:30-18:00

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
8. - March 10

Organisation
Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Place
Ganløsehallen
Address
Vestergade 5B, Ganløse
Postalcode
3660
City
Stenløse
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
tilmelding@sgif.dk
SGIF Marts-stævne 2019 map

Tournament overview