SGIF Marts-stævne 2019

Fodboldstævne med Konfetti! SGIF inviterer til breddestævne i Ganløse med fokus på at spillerene har det sjovt og at alle bliver fejret og hyldet. 

Fredag fra kl 17: U13 og U14 (Pizza og fodbold) 
Lørdag formiddag: U6. Lørdag eftermiddag: U7 og U8. Lørdag aften: U12 (Pizza og Fodbold). 
Søndag formiddag: U9. Søndag eftermiddag: U10 & U11.  
Betaling til: 3434-3434623103. 
HUSK AT ANGIVE BOOKING ID
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U-14 (2005) 4:4 Mixed 6 700 Fredag 19-22 Inkl Pizza 7 0
U-13 (2006) 4:4 Mixed 6 700 Fredag 17-20 Inkl Pizza 0 0
U-12 (2007) 4:4 Mixed 6 700 Fredag 17-20 incl. pizza 0 0
U-6 ½-bane(2013) 3:3 Mixed 5 350 Lørdag 09:00-12:00 20 3
U-7 ½-bane(2012) 3:3 Mixed 5 350 Lørdag 11:30-15:00 24 4
U-8 (2011) 5:5 Mixed 7 500 Lørdag 15:30-17:00 33 1
U-9 (2010) 5:5 Mixed 7 500 Søndag 09:00-12:00 17 0
U-10 (2009) 4:4 Mixed 6 500 Søndag 12:30-15:00 6 0
U-11 (2008) 4:4 Mixed 6 500 Søndag 15:30-18:00 1 0

Signetud teams

U-14 (2005) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 19-22 Inkl Pizza

Teamname LVL Logo Club

U-13 (2006) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 17-20 Inkl Pizza

Teamname LVL Logo Club

U-12 (2007) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 17-20 incl. pizza

Teamname LVL Logo Club

U-6 ½-bane(2013) 3:3 16 confirmend signups, 3 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 09:00-12:00

Teamname LVL Logo Club
B1903 Løverne BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
B1903 Geparderne BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903
FB 1 -Banditterne Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Husum 1 C Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
LSF 1 Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
KB Hovedstadens Drenge Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB Frb. Flotte Fyre Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB KBH Fightere Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Lyngby 1 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Lyngby 2 B Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
SGIF 1 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF2 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
VB 1 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
VB 2 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub

U-7 ½-bane(2012) 3:3 20 confirmend signups, 4 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 11:30-15:00

Teamname LVL Logo Club
SGIF Rødder C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF Banditter C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Hareskov 2012 - 1 B Hareskov IF Logo Hareskov IF
Hareskov 2012 - 2 B Hareskov IF Logo Hareskov IF
Hareskov 2012 - 3 C Hareskov IF Logo Hareskov IF
Farum 1 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum 2 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum 3 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Farum 4 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Dragør 1 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør 2 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Dragør 3 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Bagsværd Boldklub 1 B Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
Bagsværd Boldklub 2 C Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
B.93 2008 Zanka C Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Hvidovre 1 Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Hvidovre 2 Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Hvidovre 3 Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
FC Lejre 1 C FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre 2 C FC Lejre Logo FC Lejre

U-8 (2011) 5:5 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 15:30-17:00

Teamname LVL Logo Club
AB B Akademisk Boldklub Logo Akademisk Boldklub
KB Chelsea B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB Ajax B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
SGIF U8 A B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Ålholm IF C Ålholm If Logo Ålholm If
Allerød FK 1 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Allerød FK 2 C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
LUI 1 B Lynge-Uggeløse IF Logo Lynge-Uggeløse IF
Allerød FK 3 B Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
FB Sort Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub

U-9 (2010) 5:5 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 09:00-12:00

Teamname LVL Logo Club
LUI C Lynge-Uggeløse IF Logo Lynge-Uggeløse IF
Vallensbæk 1 B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
SGIF U9 drenge 1 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
IF Bytoften Blå C IF Bytoften Logo IF Bytoften
IF Bytoften Rød C IF Bytoften Logo IF Bytoften
Vanløse IF 3 B Vanløse IF Logo Vanløse IF
U9 B Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Jægersborg B
Gilleleje FK 1 C Gilleleje Fodboldklub Logo Gilleleje Fodboldklub
Gilleleje FK 2 C Gilleleje Fodboldklub Logo Gilleleje Fodboldklub
Løveungerne Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Blue striker C Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Bandolette C Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Carbon commando Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden

U-10 (2009) 4:4 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 12:30-15:00

Teamname LVL Logo Club
IF Bytoften C IF Bytoften Logo IF Bytoften
SGIF 1 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
A.G.F. Hvid B Aakanden GF Logo Aakanden GF
B82 U10 A C B82 Virum Logo B82 Virum
B82 U10 B C B82 Virum Logo B82 Virum

U-11 (2008) 4:4 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 15:30-18:00

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
8. - March 10 2019

Organisation
Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Place
Ganløsehallen
Address
Vestergade 5B, Ganløse
Postalcode
3660
City
Stenløse
Sport
Soccer
Type
Indoor cup
SGIF Marts-stævne 2019 map

Tournament overview