Sydbank Store Bededags Cup 2019

Næstved IF Fodbold inviterer til Sydbank Store Bededags Cup 2019. Fredag d. 17. maj • Lørdag d. 18. maj • Søndag d. 19. maj. Næstved IF Fodbold afholder igen i år 2019 den traditionsrige Store Bededags Cup, hvor der spilles fodbold alle dagene i Store Bededagsferien. Der spilles lige fra 3-mands til 8-mands fodbold inddelt i forskellige niveauer. Piger er selvfølgelig velkommen til at deltage i rækkerne for drenge/mixede hold. Fra U8 til U12 afsluttes gruppespillet med semifinaler og finale eller finalerunde, alt afhængig af antallet af deltagende hold i rækken.Hver klub må højest have 2 hold i samme niveau (A, B, C) tilmeldt pr. årgang. U10 B & C spiller 5-mands med 8-mandsmål. Præmier: I rækkerne U6 - U8 er der præmier til alle spillerne I de øvrige rækker er der præmier til nr. 1 & 2. Betaling: Tilmeldingen er først gældende, når betaling er modtaget. Bank: Sydbank Reg.nr.: 6060 Kontornr.: 5556772 Husk at anføre holdnavn, klub og række, når du betaler, så vi kan identificere betalingen.
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 / 2013 3-mands Mixed 5 300 Lør. 18/5 kl. 9:30-13 32 5
U7 / 2012 5-mands Mixed 8 500 Fre. 17/5 kl. 9:30-14:30 38 0
U8 / 2011 5-mands Mixed 8 500 Lør. 18/5 kl.11:45-15:45 21 0
U8 / 2011 5-mands Mixed 8 500 Lør. 18/5 kl.11:45-15:45 21 0
U8 / 2011 5-mands Mixed 8 500 Lør. 18/5 kl.9:00-11:30 19 0
U9 / 2010 5-mands Mixed 8 500 Søn. 19/5 kl. 12:30-17:00 22 0
U9 / 2010 5-mands Mixed 8 500 Søn. 19/5 kl. 12:30-17:00 19 0
U9 / 2010 5-mands Mixed 8 500 Søn. 19/5 kl. 9:00-12:00 29 4
U10 / 2009 8-mands Mixed 11 600 Søn. 19/5 kl. 10:00-16:00 31 7
U10 / 2009 5-mands Mixed 8 500 Søn. 19/5 kl. 13:00-17:00 17 0
U10 / 2009 5-mands Mixed 8 500 Søn. 19/5 kl. 09:00-13:00 18 0
U11 / 2008 8-mands Mixed 11 600 Fre. 17/5 kl. 10:00-16:00 23 0
U11 / 2008 8-mands Mixed 11 600 Fre. 17/5 kl. 9:00-17:00 17 0
U11 / 2008 8-mands Mixed 11 600 Fre. 17/5 kl. 9:00-17:00 18 0
U12 / 2007 8-mands Mixed 11 600 Lør. 18/5 kl. 9:00-17:00 24 0
U12 / 2007 8-mands Mixed 11 600 Lør. 18/5 kl. 9:00-17:00 15 0
U12 / 2007 8-mands Mixed 11 600 Lør. 18/5 kl. 9:00-17:00 6 1

Signetud teams

U6 / 2013 3-mands 16 confirmend signups, 5 on waitlist in this row

Playing: Lør. 18/5 kl. 9:30-13

Teamname LVL Logo Club
Nfc Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Hg 1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Hg 2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Hg 3 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Hg 4 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Fuglebjerg IF C Fuglebjerg IF Logo Fuglebjerg IF
Fuglebjerg 2 C Fuglebjerg IF Logo Fuglebjerg IF
aif3 B Albertslund IF Logo Albertslund IF
aif1 B Albertslund IF Logo Albertslund IF
aif2 B Albertslund IF Logo Albertslund IF
Nif 1 B Næstved IF Logo Næstved IF
Nif 2 B Næstved IF Logo Næstved IF
Nif 3 B Næstved IF Logo Næstved IF
RIF U6 / 1 B Ringsted IF Logo Ringsted IF
HIF Tigere Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
RIF U6/ 2 C Ringsted IF Logo Ringsted IF

U7 / 2012 5-mands 30 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre. 17/5 kl. 9:30-14:30

Teamname LVL Logo Club
Slagelse B&I 2 C Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
HB&I A B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HB&I B B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Slagelse B&I Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Fuglebjerg IF C Fuglebjerg IF Logo Fuglebjerg IF
Bjæverskov C IF Frem Bjæverskov Logo IF Frem Bjæverskov
Vemmelev B Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
HG Fodbold C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Køge Boldklub 1 B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Ringsted IF 1 Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ringsted IF 2 Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ringsted IF 3 Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ringsted IF 4 Ringsted IF Logo Ringsted IF
Køge Boldklub B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
HGB B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Benløse IF C Benløse IF Logo Benløse IF
Næstved IF Næstved IF Logo Næstved IF
Suså IF C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
GFA A Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
Sørbymagle IF C Sørby Fodbold Logo Sørby Fodbold
Greve Blå 1 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Blå 2 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Karlslunde IF 1 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Hg u6 C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Farum A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
NFC, Juventus Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC, Real Madrid Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Tune Gul Tune IF Logo Tune IF
Karlslunde IF 3 C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF

U8 / 2011 5-mands 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. 18/5 kl.11:45-15:45

Teamname LVL Logo Club
Hik1 A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
NFC Blå A Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Kastrup 1 A Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
HIF Rød A Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
BSF 1 A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Nørrebro United A Nørrebro United Logo Nørrebro United
Næstved IF - Grøn A Næstved IF Logo Næstved IF
HG A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
KB A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Brøndbyernes IF 1 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Ringsted 1 A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Herfølge Boldklub 1 A Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub
Listrup A Listrup Ungdoms & Idrætsforening Logo Listrup Ungdoms & Idrætsforening
RB1906 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
GFA A Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
Store Merløse Fodbold A St. Merløse IF Logo St. Merløse IF

U8 / 2011 5-mands 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. 18/5 kl.11:45-15:45

Teamname LVL Logo Club
Hik2 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
NFC Sort B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
B73, 1 B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
B73, 2 B B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Næstved IF - Hvid B Næstved IF Logo Næstved IF
HG blå B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG hvid B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
SFB B Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
De seje gutter B Høng GF Logo Høng GF
Brøndbyernes IF 2 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
NAB B Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
Ringsted 2 B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Albertslund IF - hold 1 B Albertslund IF Logo Albertslund IF
Greve Fodbold 1 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
ØGIF B Ørslev GIF Logo Ørslev GIF

U8 / 2011 5-mands 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. 18/5 kl.9:00-11:30

Teamname LVL Logo Club
VIF hvid C Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
VIF blå C Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
Kastrup 3 C Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Faxe Ladeplads C Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
B73, 3 C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
HIF Blå C Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Faxe BK C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Næstved IF - Orange C Næstved IF Logo Næstved IF
Næstved IF - Rød C Næstved IF Logo Næstved IF
HG grøn C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG sort C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Brøndbyernes IF 3 C Brøndby IF Logo Brøndby IF
NAB C Nørre Alslev Boldklub Logo Nørre Alslev Boldklub
Albertslund IF - hold 2 C Albertslund IF Logo Albertslund IF
Greve Fodbold 3 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Herfølge Boldklub 2 C Herfølge Boldklub Logo Herfølge Boldklub

U9 / 2010 5-mands 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. 19/5 kl. 12:30-17:00

Teamname LVL Logo Club
FK Sydsjælland 05 A FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
HIK Hvid A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Karlslunde IF A Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
BSF Boys SORT A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
GFA A Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
Haslev 1 A Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Brøndby A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Næstved IF - Grøn A Næstved IF Logo Næstved IF
Aff / afa A Amager FF Logo Amager FF
Slagelse B&I A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
KB1 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB2 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
RBK A Rudersdal Boldklub Logo Rudersdal Boldklub
Dragør A Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
AIF A Albertslund IF Logo Albertslund IF
BM A Marienlyst Logo Marienlyst

U9 / 2010 5-mands 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. 19/5 kl. 12:30-17:00

Teamname LVL Logo Club
Faxe Ladeplads B Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Skælskør B Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
Nif 4 B Næstved IF Logo Næstved IF
Karlslunde IF B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Slagelse B&I 2 B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Hellested.IF B Hellested Idræts Forening Logo Hellested Idræts Forening
Brøndby 1 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby 2 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Næstved IF - Hvid B Næstved IF Logo Næstved IF
HG1 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Slagelse B&I 1 B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Haslev 2 B Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Vemmelev B Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
HGB B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
KB D1 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
BSF Boys RØD B Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold

U9 / 2010 5-mands 16 confirmend signups, 4 on waitlist in this row

Playing: Søn. 19/5 kl. 9:00-12:00

Teamname LVL Logo Club
NFC C Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Vordingborg IF C Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
Skælskør C Skælskær B&I Logo Skælskær B&I
Nyråd sort C Nyråd Idrætsforening Logo Nyråd Idrætsforening
Karlslunde IF C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Nif 5 C Næstved IF Logo Næstved IF
BSF RØD-2 C Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Haslev 2 C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Hellested.IF 2 C Hellested Idræts Forening Logo Hellested Idræts Forening
Brøndby C Brøndby IF Logo Brøndby IF
Næstved IF - Rød C Næstved IF Logo Næstved IF
HG3 C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
ØIF C Østerbro IF Logo Østerbro IF
NFC C Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Præstø I F C Præstø IF Logo Præstø IF
ØGIF C Ørslev GIF Logo Ørslev GIF

U10 / 2009 8-mands 16 confirmend signups, 7 on waitlist in this row

Playing: Søn. 19/5 kl. 10:00-16:00

Teamname LVL Logo Club
KB A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
NFC A Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Holbæk B&I A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
SFB 1 A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Hvidovre IF A Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Greve Fodbold A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
BSV A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Næstved IF - Grøn A Næstved IF Logo Næstved IF
HG1 A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Slagelse BI A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Himmelev-Veddelev BK - A A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
RB 1906 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
FC Nordsjælland A FC Nordsjælland Logo FC Nordsjælland
Brøndby IF A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Glostrup FK A Glostrup FK Logo Glostrup FK
AGF A Århus GF Logo Århus GF

U10 / 2009 5-mands 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. 19/5 kl. 13:00-17:00

Teamname LVL Logo Club
Faxe BK B Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Himmelev-Veddelev BK B2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvidovre IF B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Greve Fodbold B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
HG1 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Næstved IF - Hvid B Næstved IF Logo Næstved IF
Slagelse BI B B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Himmelev-Veddelev BK - B1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
BK Rødovre B Boldklubben Rødovre Logo Boldklubben Rødovre

U10 / 2009 5-mands 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn. 19/5 kl. 09:00-13:00

Teamname LVL Logo Club
Vordingborg IF 1 C Vordingborg IF Logo Vordingborg IF
NFC Rød C Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Hvidovre IF C Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
HG1 C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Præstø 1 C Præstø IF Logo Præstø IF
Næstved IF - Rød C Næstved IF Logo Næstved IF
Slagelse BI C C Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
RB 1906 - C C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
ØGIF C Ørslev GIF Logo Ørslev GIF
Præstø 2 C Præstø IF Logo Præstø IF

U11 / 2008 8-mands 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre. 17/5 kl. 10:00-16:00

Teamname LVL Logo Club
Brøndby IF 2 A Brøndby IF Logo Brøndby IF
BK Friheden 1 A Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
KB A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Holbæk B&I A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Himmelev-Veddelev A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
SfB 1 A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
OB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Næstved IF - Grøn A Næstved IF Logo Næstved IF
Marienlyst A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Slagelse B&I A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Nfc A Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Roskilde boldklub A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Næsby Boldklub A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Ishøj IF Elite A ISHØJ IF Logo ISHØJ IF
FC Nordsjælland A FC Nordsjælland Logo FC Nordsjælland
Hold 1 A Karlslunde IF Logo Karlslunde IF

U11 / 2008 8-mands 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre. 17/5 kl. 9:00-17:00

Teamname LVL Logo Club
B93 B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
BK Friheden 2 B Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Ringsted IF B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Næstved IF - Hvid B Næstved IF Logo Næstved IF
Slagelse B&I 2 B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Nyråd B Nyråd Idrætsforening Logo Nyråd Idrætsforening
Vallensbæk B Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Næstved IF 2 B Næstved IF Logo Næstved IF
fc storebælt B FC Storebælt Logo FC Storebælt
ØGIF B Ørslev GIF Logo Ørslev GIF

U11 / 2008 8-mands 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre. 17/5 kl. 9:00-17:00

Teamname LVL Logo Club
BK Friheden 3 C Boldklubben Friheden Logo Boldklubben Friheden
Ringsted IF C Ringsted IF Logo Ringsted IF
Næstved IF - Rød C Næstved IF Logo Næstved IF
B73 C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
TOF C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
Nfc C Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Vallensbæk C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Vallensbæk 2 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
HG U10 C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
RB1906-2 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906

U12 / 2007 8-mands 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. 18/5 kl. 9:00-17:00

Teamname LVL Logo Club
Ølstykke FC A Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Dragør Boldklub A Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
B93 A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Bsv A Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Greve A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
SOLRØD FC A Solrød FC Logo Solrød FC
BSF A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
FA 2000 A FA 2000 Logo FA 2000
ABT Bilhuset Elmer A Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Borup IF A Borup IF Logo Borup IF
FC Nordsjælland A FC Nordsjælland Logo FC Nordsjælland
Næstved IF - Grøn A Næstved IF Logo Næstved IF
Slagelse A Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Brøndby IF A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Brøndby IF A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Lyngby Boldklub A Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub

U12 / 2007 8-mands 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør. 18/5 kl. 9:00-17:00

Teamname LVL Logo Club
Ølstykke FC B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
OKS B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Greve B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
HVB B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
ABT MMLiving B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Næstved IF - Hvid B Næstved IF Logo Næstved IF
Slagelse B Slagelse BK&IF Logo Slagelse BK&IF
Holbæk B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
NBU Blå B Nørrebro United Logo Nørrebro United
Valby Boldklub B Valby Boldklub Logo Valby Boldklub

U12 / 2007 8-mands 5 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lør. 18/5 kl. 9:00-17:00

Teamname LVL Logo Club
ABT HWH VVS C Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
HVB C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Næstved IF - Rød C Næstved IF Logo Næstved IF
Haslev C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Store Merløse Fodbold C St. Merløse IF Logo St. Merløse IF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
17. - May 19
Last signup
Friday, May 10, 2019

Organisation
Næstved IF
Place
Næstved IF Fodbold
Address
Rolighedsvej 25
Postalcode
4700
City
Næstved
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
mtv@niffodbold.dk
Sydbank Store Bededags Cup 2019 map

Tournament overview