Stryhns Cup 2019

Himmelev-Veddelev BK inviterer til Stryhn’s Cup i weekenden den 10.-11. august 2019. Medaljer til alle, samt pokaler til finalister eller puljevinder
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5/U6 Mixed 6 250 Lørdag 7 0
U7 Mixed 6 250 Lørdag 21 0
U8 Mixed 8 300 Lørdag 17 0
U9-2011 Mixed 8 300 Lørdag 26 0
U9-2011 Mixed 8 300 Lørdag 14 0
U10-2010 Mixed 8 300 Lørdag 17 0
U10-2010 Mixed 8 300 Lørdag 16 0
U11-2009 Mixed 11 350 Lørdag 14 0
U11-2009 Mixed 11 350 Lørdag 18 0
U12-2008 Mixed 11 350 Lørdag 4 0
U12-2008 Mixed 11 350 Lørdag 7 0
U13-2007 Mixed 11 350 Lørdag 4 0
U13-2007 Mixed 11 350 Lørdag 6 0
U14-2006 Mixed 14 400 Lørdag 9 0
U14-2006 Mixed 14 400 Lørdag 7 0
U15-2005 Mixed 14 400 Lørdag 0 0
U15-2005 Mixed 14 400 Lørdag 3 0

Signetud teams

U5/U6 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB U5 hold 1 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB U5 hold 2 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB U5 hold 3 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U7 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Måløv Boldklub U7 Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
HVB 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HIF Løver Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
BK Skjold - Grøn B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
BK Skjold - Rød Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
BK Skjold - Blå B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
LSF 1 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
NIF 1 Næstved IF Logo Næstved IF
HVB 5 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 5 Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
KB - Hovedstadens drenge A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB - Frb. Flotte Fyre A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB - Kbh. Fightere B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

U8 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Holbæk 2 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk 1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
RB 1906 Hvid A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
HVB 1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk 3 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
RB 1906 Blå B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Stenløse BK 1 B Stenløse BK Logo Stenløse BK
Stenløse BK 2 B Stenløse BK Logo Stenløse BK
Stenløse BK 3 B Stenløse BK Logo Stenløse BK
Vipperød BK C Vipperød BK Logo Vipperød BK
HIK A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Tune B Tune IF Logo Tune IF
Roskilde KFUM KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

U9-2011 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Ringsted 1 A Ringsted IF Logo Ringsted IF
BSF 1 A Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Hvb Liverpool A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvb Liverpool A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvb United B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HBI A1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HBI A1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Roskilde kfum 1 A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Tune IF Tune IF Logo Tune IF
Hvidovre IF A Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
FHF Cool Kids B Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
TNH A
TNH A
TNH A
TNH A
HIK 1 A Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
Sundby Boldklub Sundby Boldklub Logo Sundby Boldklub

U9-2011 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
FC Lejre B FC Lejre Logo FC Lejre
Ringsted 2 B Ringsted IF Logo Ringsted IF
BSF 2 C Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Hvb Barcelona Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HBI B1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HBI C1 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
HBI C2 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Roskilde kfum 2 KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Tune IF Tune IF Logo Tune IF
Hvidovre IF Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
FHF Boogie Boys C Fløng-Hedehusene Idræt Logo Fløng-Hedehusene Idræt
HIK 2 B Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub

U10-2010 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
BS72 A Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
Vallensbæk 1 A Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
HVB U10 I A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB U10 II A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
RB1906 1 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
KFUM blå/hvid A KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
Greve A1 A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve A2 A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Tune IF Tune IF Logo Tune IF

U10-2010 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
BS72 C Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
Vallensbæk 2 C Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
HVB U10 III B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB U10 IV C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Bagsværd Boldklub C Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
Bagsværd Boldklub C Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
Lundtofte I B Lundtofte Boldklub Logo Lundtofte Boldklub
Lundtofte I C Lundtofte Boldklub Logo Lundtofte Boldklub
ØiF 1 Østerbro IF Logo Østerbro IF
ØiF 2 C Østerbro IF Logo Østerbro IF
RB1906 2 C Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
HVB U10 V C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
KFUM blå C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde
KFUM hvid C KFUMs Boldklub Roskilde Logo KFUMs Boldklub Roskilde

U11-2009 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Glostrup FK A Glostrup FK Logo Glostrup FK
Holbæk B&I - A1 A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Herlufsholm A Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
KB A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
GVI A A Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Dragør Boldklub A Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
TNH
Tune IF Tune IF Logo Tune IF

U11-2009 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
JB B Jægersborg Boldklub Logo Jægersborg Boldklub
Kirke Hyllinge B Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
Svogerslev 1 C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Holbæk B&I - B1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I - C1 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Glostrup FK C Glostrup FK Logo Glostrup FK
AFK C Allerød Fodbold Klub Logo Allerød Fodbold Klub
Rørby-Hvidebæk C Rørby/Værslev IF Logo Rørby/Værslev IF
GVI B B Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Dragør Boldklub 2 C Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Svogerslev - RØD C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
Svogerslev - HVID C Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub
FC Lejre B FC Lejre Logo FC Lejre
BSV af 2016 B Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
Køge BK B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub

U12-2008 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 2 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
B1903 B BOLDKLUBBEN 1903 Logo BOLDKLUBBEN 1903

U12-2008 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB 3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB 4 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
TFC B Taastrup FC Logo Taastrup FC
FC Lejre C FC Lejre Logo FC Lejre
Gundsø United B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Svogerslev B Svogerslev Boldklub Logo Svogerslev Boldklub

U13-2007 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Ferie drengene A Glostrup FK Logo Glostrup FK
Rørby - Hvidebæk Rørby/Værslev IF Logo Rørby/Værslev IF
VG Fodbold 1 Viby IF Logo Viby IF

U13-2007 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Gundsølille B Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF Logo Gundsølille Skytte- Gymnastik & IF
Hjortedrengene C IF Hjorten Logo IF Hjorten
VG Fodbold 2 Viby IF Logo Viby IF

U14-2006 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB FC A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB CITY B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Brede u14 B Brede IF Logo Brede IF

U14-2006 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HVB UNITED C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Holbæk B&I C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Hvidovre IF C Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
TFF B Tårnby FF Logo Tårnby FF
ABT C Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby

U15-2005 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U15-2005 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Gilleleje C Gilleleje Fodboldklub Logo Gilleleje Fodboldklub
RB Hvid Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
RB Blå Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
10. - August 11 2019
Last signup
Wednesday, July 10, 2019

Organisation
Himmelev-Veddelev Boldklub
Place
Himmelev Idrætspark
Address
Herregårdsvej 46
Postalcode
4000
City
Roskilde
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
stryhnscup2019@hvb-fodbold.dk
Stryhns Cup 2019 map

Tournament overview