B 67 CUP 2020

U6, U7, U8, U9, U10, U11, U12, U13, U14, U15 og Seniorstævne i Odense.

Program udsendes ca. 10 dage før stævnet på staevner.dk

Spørgsmål kan rettes til Kim Gejbøl 25535858. Vi glæder os til at se jer. Med de bedste sportslige hilsner Stævneudvalget i B.67

BETALING FORGÅR VIA BANK PÅ DISSE OPLYSNINGER 6610 - 0010143322

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Seniorer Male 6 400 Lørdag fra kl. 18.00 7 0

Signetud teams

U6 Fra Kl. 08.00 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag Kl. 08.00 Hal 1

Teamname LVL Logo Club
ØB B Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
Næsby 1 C
ØB 2 C Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
BBB Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Korup C Korup IF Logo Korup IF
Fjordager IF 1 Fjordager IF Logo Fjordager IF
Fjordager IF 2 Fjordager IF Logo Fjordager IF
Rudkøbing Boldklub Rudkøbing Boldklub Logo Rudkøbing Boldklub
Munkebo B
Munkebo 2 B
OB1 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB2 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
B 67

U7 Kl. 09.40 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag Kl. o9.40 Hal 1

Teamname LVL Logo Club
Næsby U7 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
B 67 C B.67 Logo B.67
ØB C Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
OKS 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Næsby piger 1 C
OKS 4 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Dalum IF 1 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 3 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 4 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 5 Dalum IF Logo Dalum IF
Korup 1 Korup IF Logo Korup IF
Korup 2 Korup IF Logo Korup IF
Ebberup IF 1 Ebberup If
Ebberup IF 2 Ebberup If
Boldklubben Marienlyst B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Rudkøbing Boldklub Rudkøbing Boldklub Logo Rudkøbing Boldklub
BBB 1 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 2 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
OB 1 B Nicki Bjerrum
OB 2 B Nicki Bjerrum
OB 3 B Nicki Bjerrum

U8 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Erritsø gif B
OB C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Dalby IF 1 C Dalby IF Logo Dalby IF
Dalby IF 2 C Dalby IF Logo Dalby IF
Skt. Klemens Fangel 1 C Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
Skt. klemens fangel 2 C Skt. Klemens Fangel Idrætsforening Logo Skt. Klemens Fangel Idrætsforening
RB 1 B Rudkøbing Boldklub Logo Rudkøbing Boldklub
RB 2 B Rudkøbing Boldklub Logo Rudkøbing Boldklub
B 67 B
B 67
Sfb Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
ØB Mix C Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
HPTI1 C Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
HPTI2 C Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening

U9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Munkebo C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
B 67 1 B B.67 Logo B.67
B 67 2 C B.67 Logo B.67
Øb B Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
Øb u9 C Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
Olsens drenge (u9) B
Verninge IF C Verninge IF Logo Verninge IF
Munkebo u9 C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Tved boldklub C Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
Næsby 1 B
Næsby 2 B
Skt klemens C Skt. Klemens

U11 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B 67 1 B B.67 Logo B.67
ØB 1 B Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
ØB 2 C Østre Boldklub Logo Østre Boldklub
Munkebo C
B67 2 C B.67 Logo B.67
BBB Rød B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB Hvid B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Søhus Stige BK C Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Næsby BK 1 B Næsby Bk
Næsby bk 2 C Næsby Bk
Odense KFUM 1 C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Odense KFUM 2 KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Ebberup IF 1 Ebberup If
Ebberup if 2 Ebberup If
Skt klemens 2 C Skt. Klemens

U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U13 14 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Morud B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
OKS 1 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
B 67 B.67 Logo B.67
Dalum Rød C Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum Sort C Dalum IF Logo Dalum IF
BM Zico
NØFF 1 Nøff
NØFF 2 Nøff
KFUM 1 B KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
KFUM 2 C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Hjalleseskolen
De Blå Piger C Team Odense Q

U14 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
B67 Odense B B.67 Logo B.67
B.67 2 B B.67 Logo B.67
Ullerslev C
Ullerslev piger C
Korinth IF 1 C Korinth If
Korinth IF 2 C Korinth If

U15 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dalum if B Dalum If
Stenstrup 1 B Stenstrup If
Stenstrup 2 B Stenstrup If

Seniorer 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag fra kl. 18.00

Teamname LVL Logo Club
Anders brøndby A
spy.dk C
Flise og design
Nbv

18 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
February 22

Organisation
B.67
Place
FKS Hallen
Address
Tranehøjen 5
Postalcode
5250
City
Odense
Sport
Soccer
Type
Unknown
B 67 CUP 2020 map

Tournament overview