SYDBANK CUP KOLDING

SYDBANK CUP v/ Skanderup Hjarup IF - KOLDING OMRÅDETS TURNERING FOR B & C HOLD. U6 Mix. U7 Mix. U8 Drenge C. U8 Piger B. U9 Drenge C. U10 Drenge C. U11 Piger B. U11 Drenge C

MEDALJER OG SODAVAND TIL ALLE, POKALLER TIL VINDERE - KUN DKK 350,- PER HOLD.

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mix Mixed 3 350 4 0
U7 Mix Mixed 3 350 8 0
U9 Piger Mixed 5 350 0 0
U8 Drenge Mixed 5 350 10 0
U9 Drenge Mixed 5 350 4 0
U11 Piger Mixed 8 350 0 0
U10 Drenge Mixed 5 350 3 0
U11 Drenge Mixed 8 350 2 0

Signetud teams

U6 Mix 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
NBSIF1 Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF2 Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF

U7 Mix 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Seest B Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Hover if Hover if Logo Hover if
Hfk 1 Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Hfk 2 Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Hfk 3 Haderslev Fodboldklub Logo Haderslev Fodboldklub
Erritsø 1 Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Erritsø 2 Erritsø GIF Logo Erritsø GIF

U9 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Harte 1 C Harte G&IF Logo Harte G&IF
Harte 2 C Harte G&IF Logo Harte G&IF
Seest 1 C Seest Boldklub Logo Seest Boldklub
Dalby GF 1 C Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Dalby GF B Dalby Gymnastikforening Logo Dalby Gymnastikforening
Skibet 1 C Skibet IF Logo Skibet IF
Erritsø GIF 1 C Erritsø GIF Logo Erritsø GIF
Vonsild FK C Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub

U9 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
NB/SIF 3 C Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
KB 3 C Kolding Boldklub Logo Kolding Boldklub
Vonsild FK Vonsild Fodbold Klub Logo Vonsild Fodbold Klub

U11 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BGIF 1 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening
BGIF 2 C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

U11 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BGIF C Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening Logo Bramdrupdam Gymnastik & Idrætsforening

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
June 15

Organisation
Skanderup Hjarup IF
Place
Forbundsskolen i Skanderup
Address
Hjarupvej 14
Postalcode
6640
City
Skanderup
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
nielsenmortenh@outlook.dk

Tournament overview