TOF Cup Sommer 2019

TOF inviterer til udendørs sommer stævne d.15-16 juni 2019 med musik, grill og sjove aktiviteter.


Stævnet er målrettet B- og C- hold. A hold er ikke velkommen til dette stævne.
Der spilles i rækkerne U6-U17. Se priser nedenfor.


3 mands kr. 300,-

5 mands kr. 400,-

8 mands kr. 550,-


LILLE OVERRASKELSE TIL ALLE SPILLENDE BØRN samt medaljer eller pokaler til vindende hold. I rækkerne U6-U8 er der medaljer til alle.


Alle hold er garanteret minimum 3 kampe. Vi forbeholder os dog retten til at mikse årgange i puljen, ved for få tilmeldinger. Der spilles efter DBU regler. Stævnet betales via Danske Bank Reg.nr. 3409 Konto nr. 11997406. 
VIGTIGT: Der må benyttes 2 spiller fra sidste halvdel af året før (Juli-December). TOF sørger for dommere til alle kampene.


Vi håber at se en masse fodboldglade børn og unge med familie :)

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 3-mands Mixed 5 300 Søndag 9 0
U7 3-mands Mixed 5 300 Søndag 4 0
U8 5-mands Mixed 8 400 Lørdag 14 0
U9 5-mands Mixed 8 400 Lørdag 7 0
U10 5-mands Mixed 8 400 Søndag 3 0
U11 8-mands Mixed 11 550 Søndag 5 0
U12 / U13 8-mands Mixed 11 550 Søndag 16 0
U14 / U15 8-mands Mixed 11 550 Lørdag eller søndag 1 0
U16 / U17 8-mands Mixed 11 550 Lørdag eller søndag 1 0
U10 / U11 5-mands Mixed 8 400 Lørdag eller søndag 3 0
U12 / U13 8-mands Mixed 11 550 Lørdag 3 0

Signetud teams

U6 3-mands 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
HGB C Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
NIF 2 Næstved IF Logo Næstved IF
Toksværd Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
NIF 1 Næstved IF Logo Næstved IF
HG 1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG 3 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG 2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
NIF 3 Næstved IF Logo Næstved IF
Sørbymagle IF C Sørby Fodbold Logo Sørby Fodbold

U7 3-mands 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
HG fodbold 2 C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG fodbold 1 C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Sørbymagle IF C Sørby Fodbold Logo Sørby Fodbold
Vemmelev B Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening

U8 5-mands 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Toksværd C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
HGB B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Suså IF C Suså Idrætsforening Logo Suså Idrætsforening
Faxe Ladeplads C Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Fuglebjerg IF Fuglebjerg IF Logo Fuglebjerg IF
Næstved C Næstved IF Logo Næstved IF
HG Rød C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG GRØN C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Karlslunde if B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
HG sort B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG Blå B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG HVID B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF

U9 5-mands 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HGB2 Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Toksværd C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
Faxe Ladeplads B Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
HGB Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Ringsted 1 C Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ringsted 2 C Ringsted IF Logo Ringsted IF
Faxe bk1 C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub

U10 5-mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
HG1 C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG2 B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Fk 05 C FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05

U11 8-mands 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Næstved Næstved IF Logo Næstved IF
Toksværd C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
HG1 (U10 8 mands) B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Store Merløse Fodbold St. Merløse IF Logo St. Merløse IF

U12 / U13 8-mands 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Holmegaard Sort B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Toksværd Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
"Zebra-drengene" C Endeslev-Vråby IF Logo Endeslev-Vråby IF
Holmegaard Rød B Holmegaard Glasværks Boldklub Logo Holmegaard Glasværks Boldklub
Vemmelev SGI C Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening Logo Vemmelev Skytte-, Gymnastik- og Idrætsforening
Store Merløse Fodbold St. Merløse IF Logo St. Merløse IF
Sorø Freja Fodboldklubben Sorø Freja Logo Fodboldklubben Sorø Freja

U14 / U15 8-mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
Toksværd Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold

U16 / U17 8-mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club
Toksværd Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold

U10 / U11 5-mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eller søndag

Teamname LVL Logo Club

U12 / U13 8-mands 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
IF. Svens Gønge B IF Svend Gønge Logo IF Svend Gønge
Toksværd B Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
Fremad Valby Fremad Valby Logo Fremad Valby

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
15. - June 16
Last signup
Tuesday, June 11, 2019

Organisation
Toksværd Olstrup Fodbold
Place
Toksværd stadion
Address
Gormsvej 24, Toksværd
Postalcode
4684
City
Holmegaard
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
sheshe1985@gmail.com
TOF Cup Sommer 2019 map

Tournament overview