Hinnerup Mini Cup 2019

Hinnerup Mini Cup

Pokalstævne for de små fødder!

HOG Hinnerup inviterer til måske Danmarks hyggeligste pokal fodboldstævne for drenge og piger fra U6-U8.


U6+U7 spiller lørdag

U8 spiller søndag

Gælder både piger og drenge


Hinnerup Mini Cup er i år lagt ind under Hinnerup Cup, hvorfor større søskende kan deltage i samme stævne. Se mere omkring Hinnerup cup på særskilt tilmelding her

  • Kampene afvikles med kortest mulige ventetid mellem kampene

  • Der er mindst 4 kampe pr. hold

  • Vi spiller efter DBU Jyllands regler for 3 & 5 mands hold.

  • Alle kampe dømmes af førstnævnte hold i programmet

Derudover byder Hinnerup Mini Cup på:

  • Pokaler til alle

  • Aktiviteter mellem kampene

  • Mulighed for at købe mad, drikke og snacks

Tilmeld jer her på siden og indbetal deltagergebyret på:

konto 3409-0012770146 eller Mobilepay 566705

Husk at angive årgang, klub og ID-nummer.


Vi forbeholder os ret til at slå rækker sammen eller aflyse rækker med baggrund i antal tilmeldte hold. Spørgsmål kan rettes til info@hinnerupcup.dk

Vi glæder os til at se jer til Hinnerup Mini Cup 2019!

 

OBS --- Husk årgangene skifter efter sommerferien --- OBS
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U8 Piger / 5 mands Mixed 8 350 4 0
U6 Drenge / 3 mands Mixed 6 350 4 0
U7 Drenge / 3 mands Mixed 6 350 24 0
U8 Drenge / 5 mands Mixed 8 350 17 0
U6 Piger / 3 mands Mixed 6 350 1 0
U7 Piger / 3 mands Mixed 6 350 5 0

Signetud teams

U8 Piger / 5 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Søften B Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening

U6 Drenge / 3 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Helsted fremad C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF

U7 Drenge / 3 mands 23 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Helsted Fremad IF 1 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted fremad if 2 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted fremad if 3 Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Søften B Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening
Egebjerg IF C Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
HOG 1 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 1 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 3 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 4 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
HOG 2 C Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Hsk1 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Hsk 2 B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
GUI Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
Søften B Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening
Skødstrup SF 4 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Aarhus Fremad Aarhus IC Fremad Logo Aarhus IC Fremad
2012 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
2012 B Hinnerup og Omegns Gymnastikforening Logo Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
OIF Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Egebjerg IF 2 C Egebjerg Boldklub Logo Egebjerg Boldklub
Skødstrup SF 1 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U8 Drenge / 5 mands 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Søften B Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening
Hornbæk bulderbasserne Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
GUI 1 B Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
GUI 2 B Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening Logo Grundfør Ungdoms- & Idrætsforening
Helsted 2B C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted 3C C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
HSK C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Helsted 1A A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Bjerringbro IF (1) B Bjerringbro IF Logo Bjerringbro IF
Bjerringbro IF (2) B Bjerringbro IF Logo Bjerringbro IF
Rougsø FF B Rougsø FF Logo Rougsø FF
Skødstrup SF - årgang 2013 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
OIF C IF Fjorden Logo IF Fjorden
HEI1 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF
HEI2 Hjortshøj Egaa IF Logo Hjortshøj Egaa IF

U6 Piger / 3 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U7 Piger / 3 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
TMG U7 piger hold 1 Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening
TMG U7 piger hold 2 Testrup-Mårslet Gymnastikforening Logo Testrup-Mårslet Gymnastikforening

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
24. - August 25
Last signup
Monday, August 12, 2019

Organisation
Hinnerup og Omegns Gymnastikforening
Place
Rønbækhallen & Haldum Hinnerup Hallen
Address
Ådalsvej 100
Postalcode
8382
City
Hinnerup
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
ahc@hog-hinnerup.dk
Hinnerup Mini Cup 2019 map

Tournament overview