Sengeløse afslutnings stævne

Vi spiller efter DBU Sjællands regler, der er medaljer til alle U5 og U6 hold. 

Øvrige rækker spilles der om pokaler og præmier til vinderne. 

I 3 mands spilles der 1x 10 min. 

I 5 mands spilles der 1 x 15 min. 

I 8 mands spilles der 1 x 20 min. 
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U5 mix - 3 mands Mixed 6 350 Søndag kl. 12-14 1 0
U6 mix - 3 mands Mixed 6 350 Søndag kl. 12-14 0 0
U9 drenge - 5 mands Mixed 8 400 Søndag kl. 10-13 2 0
U11 piger - 8 mands Mixed 11 450 Søndag kl. 10-13 2 0
U10 piger - 8 mands Mixed 11 450 Lørdag kl. 10-13 4 0
U10C piger - 8 mands Mixed 11 450 Lørdag kl. 10-13 2 0
U13 drenge - 8 mands Mixed 11 450 Lørdag kl. 12-15 1 0
U11 drenge - 8 mands Mixed 11 450 Søndag kl. 12-15 0 0

Signetud teams

U5 mix - 3 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag kl. 12-14

Teamname LVL Logo Club
Sengeløse

U6 mix - 3 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag kl. 12-14

Teamname LVL Logo Club

U9 drenge - 5 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag kl. 10-13

Teamname LVL Logo Club
Østerbro IF B Østerbro IF Logo Østerbro IF
Østerbro IF C Østerbro IF Logo Østerbro IF

U11 piger - 8 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag kl. 10-13

Teamname LVL Logo Club
BSF Ballerup-Skovlunde Fodbold Logo Ballerup-Skovlunde Fodbold
Sengeløse

U10 piger - 8 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 10-13

Teamname LVL Logo Club
Brøndby U10 A A Brøndby IF Logo Brøndby IF
Sengeløse Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening

U10C piger - 8 mands 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 10-13

Teamname LVL Logo Club
Brøndby U10 B/C C Brøndby IF Logo Brøndby IF
Sengeløse

U13 drenge - 8 mands 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag kl. 12-15

Teamname LVL Logo Club
Lundtofte Boldklub U/13 C/D C Lundtofte Boldklub Logo Lundtofte Boldklub

U11 drenge - 8 mands 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag kl. 12-15

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
22. - June 23
Last signup
Sunday, June 16, 2019

Organisation
Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Place
Sengeløse
Address
Spangåvej 9
Postalcode
2639
City
Taastrup
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
harris-n@hotmail.com
Sengeløse afslutnings stævne map

Tournament overview