SGIF November-stævne 2019

Fredag aften: U11 (fodbold og pizza)

Lørdag formiddag: U6. Lørdag eftermiddag: U7.

Søndag: U8, U9, U10 & vi forsøger en sammenlagt pigepulje U8, 9, 10

Betaling til: 3434-3434623103.

HUSK AT ANGIVE BOOKING ID

tilmelding først bekræftet når der er betalt!!

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U-6 ½-bane(2014) 3:3 Mixed B/C 5 350 Lørdag 08:30-13:00 18 0
U-7 ½-bane(2013) 3:3 Mixed B/C 5 350 Lørdag 12:00-17:00 23 0
U-8 (2012) 5:5 Male B/C 7 500 Søndag 08:30-14:00 11 0
U-9 (2011) 5:5 Male B/C 7 500 Søndag 12:00-17:00 5 0
U-10 (2010) 4:4 Male B/C 6 500 Søndag 12:00-17:00 8 0
U8-U10 piger 5:5 Female B/C 7 500 Søndag 12:00-14:00 5 0
U11 (2009) 4:4 (Inkl pizza) Male B/C 6 750 Fredag 17:30-20:00 4 0

Signetud teams

U-6 ½-bane(2014) 3:3 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 08:30-13:00

Teamname LVL Logo Club
BK Skjold Sort Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
BK Skjold Hvid Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
BK Skjold rød Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Karlslunde IF 2 A Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
LSF 1 Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
Karlslunde IF 1 C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF

U-7 ½-bane(2013) 3:3 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag 12:00-17:00

Teamname LVL Logo Club
Farum Rød Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Værløse BK 1 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Værløse BK 4 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
B1973 1 B Boldklubben 1973 Herlev Logo Boldklubben 1973 Herlev
Værløse BK 2 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Farum Gul Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
Værløse BK 3 Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
B1973 3 B Boldklubben 1973 Herlev Logo Boldklubben 1973 Herlev
Husum 2 Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
B1973 2 B Boldklubben 1973 Herlev Logo Boldklubben 1973 Herlev
Husum 1 Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
U7 SGIF 1 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Måløv BK U7 Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Måløv BK U7 2 Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
U7 sgif 2 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U-8 (2012) 5:5 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 08:30-14:00

Teamname LVL Logo Club
Stenløse BK Stenløse BK Logo Stenløse BK
SGIF 1 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Bagsværd Boldklub 2 Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
SGIF 2 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Stenløse BK Stenløse BK Logo Stenløse BK
Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub

U-9 (2011) 5:5 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 12:00-17:00

Teamname LVL Logo Club
KIF 1 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
KIF 2 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
SGIF U9 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF U9 2 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U-10 (2010) 4:4 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 12:00-17:00

Teamname LVL Logo Club
LBK1 B
Kirke Værløse 2 B Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
Kirke Værløse 1 A Kirke Værløse IF Logo Kirke Værløse IF
LBK2 B Lundtofte Boldklub Logo Lundtofte Boldklub
SGIF U10 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

U8-U10 piger 5:5 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag 12:00-14:00

Teamname LVL Logo Club
FC Lejre 1 C FC Lejre Logo FC Lejre
FC Lejre 2 FC Lejre Logo FC Lejre
SGIF U10 Piger Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
BFCL C Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
Hillerød Fodbold U10 Piger C Hillerød Fodbold

U11 (2009) 4:4 (Inkl pizza) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag 17:30-20:00

Teamname LVL Logo Club
Ølstykke 1 B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
Ølstykke 2 B Ølstykke FC Logo Ølstykke FC
SGIF 1 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
SGIF 2 Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
8. - November 10

Organisation
Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Place
Ganløsehallen
Address
Vestergade 5, Ganløse
Postalcode
3660
City
Stenløse
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
tilmelding@sgif.dk
SGIF November-stævne 2019 map

Tournament overview