INCO indoor 2020

INCO indoor 2020.  Yderligere info: Henrik Madsen - Madsen@mininor.dk eller 40606299/Rasmus Kirkeby – rasmus@boligmatch.dk eller 61555954. Stort indendørsstævne i Glostrup for drenge og piger fra U8 til senior. Der spilles 5 mod 5 med max. 9 på hvert hold. Der vil være pengepræmier til seniorer.  Gode præmier og pokaler fra alle vores sponsorer til ungdomsrækkerne. Tilmelding senest 1. december 2019. Indbetaling kan ske til 5017 – 0001395838 med ID og klubnavn i reference. Kom og få en uforglemmelig oplevelse!
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Piger U12 Female 9 400 2 0
Piger U12 Female 9 400 0 0
Piger U13 Female 9 400 2 0
Piger U13 Female 9 400 1 0
Drenge U8 Male 9 400 1 0
Drenge U9 Male 9 400 11 0
Drenge U10 Male 9 400 3 0
Drenge U10 Male 9 400 3 0
Drenge U11 Male 9 400 6 0
Drenge U11 Male 9 400 0 0
Drenge U12 Male 9 400 0 0
Drenge U12 Male 9 400 4 0
Drenge U13 Male 9 400 2 0
Drenge U13 Male 9 400 1 0
Drenge U14 Male 9 400 1 0
Drenge U14 Male 9 400 3 0
Drenge U15 Male 9 400 4 0
Drenge U17 Male 9 400 0 0
Drenge U17 Male 9 400 1 0
Drenge U19 Male 9 400 1 0
Drenge U19 Male 9 400 1 0
Senior Herrer Male 9 1000 0 0
Senior Herrer Male 9 1000 0 0
Drenge U8 Male 9 400 2 0
Drenge U9 Male 9 400 1 0
Drenge U15 Male 9 400 0 0
Piger U15 Female 9 400 0 0
Piger U15 Female 9 400 0 0
Piger U14 Female 9 400 0 0
Piger U14 Female 9 400 0 0
Piger U8 Female 9 400 0 0
Piger U8 Female 9 400 0 0
Piger U9 Female 9 400 0 0
Piger U9 Female 9 400 0 0
Piger U10 Female 9 400 3 0
Piger U10 Female 9 400 0 0
Piger U11 Female 9 400 4 0
Piger U11 Female 9 400 0 0
Drenge U16 Male 9 400 0 0
Drenge U16 Male 9 400 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

Piger U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U13 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
FA 2000 A FA 2000 Logo FA 2000
Brøndby 1 A Brøndby IF Logo Brøndby IF

Piger U13 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Måløv Boldklub Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub

Drenge U8 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fix 2 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX

Drenge U9 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BK Skjold Rød B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Glostrup B Glostrup FK Logo Glostrup FK
Glostrup C Glostrup FK Logo Glostrup FK
B93 TDP Boldklubben Af 1893
Kb hvid 2 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
BK Skjold Hvid B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
B82 C B82 Virum Logo B82 Virum

Drenge U10 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BS72 A Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
GFK A Glostrup FK Logo Glostrup FK
Vallensbæk 1 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

Drenge U10 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Vallensbæk 3 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
GFK B Glostrup FK Logo Glostrup FK
Vallensbæk 2 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

Drenge U11 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fix 3 C Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
NFC Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Ejby IF 1968
Fix 1 A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Fix 2 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX

Drenge U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U12 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gvi 2 Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening

Drenge U13 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fortnite Boys Y
Fortnite Boys X

Drenge U13 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gvi 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening

Drenge U14 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HIK A

Drenge U14 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
The Gnoop B Næstved
Holbæk B&I B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

Drenge U15 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Wifi B Tuse IF Logo Tuse IF
HIK A

Drenge U17 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U17 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Dorts Drenge C Dorts Drenge

Drenge U19 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U19 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Nybolig Erhverv København

Senior Herrer 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Senior Herrer 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U8 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fix 1 A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Fix 3 C Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX

Drenge U9 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Kb hvid 1 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

Drenge U15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U11 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BK Vestia B Boldklubben Vestia Logo Boldklubben Vestia
Greve U11-1 A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve U11-2 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Karlslundes Piger Karlslunde IF Logo Karlslunde IF

Piger U11 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U16 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U16 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
18. - January 19 2020
Last signup
Sunday, December 1, 2019

Organisation
Glostrup FK
Place
Glostrup Hallen
Address
Stadionvej 80
Postalcode
2600
City
Glostrup
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
rasmus@boligmatch.dk
INCO indoor 2020 map

Tournament overview