INCO indoor 2020

INCO indoor 2020.  Yderligere info: Henrik Madsen - Madsen@mininor.dk eller 40606299/Rasmus Kirkeby – rasmus@boligmatch.dk eller 61555954. Stort indendørsstævne i Glostrup for drenge og piger fra U8 til senior. Der spilles 5 mod 5 med max. 9 på hvert hold. Der vil være pengepræmier til seniorer.  Gode præmier og pokaler fra alle vores sponsorer til ungdomsrækkerne. Tilmelding senest 1. december 2019. Indbetaling kan ske til 5017 – 0001395838 med ID og klubnavn i reference. Kom og få en uforglemmelig oplevelse!
Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
Piger U12 Female 9 400 5 0
Piger U12 Female 9 400 0 0
Piger U13 Female 9 400 4 0
Piger U13 Female 9 400 1 0
Drenge U8 Male 9 400 16 0
Drenge U9 Male 9 400 26 0
Drenge U10 Male 9 400 6 0
Drenge U10 Male 9 400 4 0
Drenge U11 Male 9 400 10 0
Drenge U11 Male 9 400 10 0
Drenge U12 Male 9 400 0 0
Drenge U12 Male 9 400 3 0
Drenge U13 Male 9 400 8 0
Drenge U13 Male 9 400 4 0
Drenge U14 Male 9 400 2 0
Drenge U14 Male 9 400 8 0
Drenge U15 Male 9 400 10 0
Drenge U17 Male 9 400 1 0
Drenge U17 Male 9 400 2 0
Drenge U19 Male 9 400 1 0
Drenge U19 Male 9 400 1 0
Senior Herrer Male 9 1000 1 0
Senior Herrer Male 9 1000 0 0
Drenge U8 Male 9 400 2 0
Drenge U9 Male 9 400 1 0
Drenge U15 Male 9 400 0 0
Piger U15 Female 9 400 0 0
Piger U15 Female 9 400 0 0
Piger U14 Female 9 400 0 0
Piger U14 Female 9 400 0 0
Piger U8 Female 9 400 0 0
Piger U8 Female 9 400 2 0
Piger U9 Female 9 400 2 1
Piger U9 Female 9 400 0 0
Piger U10 Female 9 400 2 0
Piger U10 Female 9 400 0 0
Piger U11 Female 9 400 11 0
Piger U11 Female 9 400 1 0
Drenge U16 Male 9 400 0 0
Drenge U16 Male 9 400 0 0

Signetud teams

Piger U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U13 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U8 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Fix 2 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Sundby Boldklub 1 B
Sundby Boldklub 2 B
Sundby Boldklub 3 C
Bagsværd Boldklub B Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
BK Hellas Boldklubben Hellas
Hellas 1 B Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
AB Tårnby - 1 A
Farum BK A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub
BSV 2016 1 B
BSV 2016 2 C Boldklubben Søllerød-Vedbæk Logo Boldklubben Søllerød-Vedbæk
BS72 Gul A Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
LSF C
AB Tårnby - 2 B
Jægersborg BK - 1 B
Jægersborg BK - 2 C

Drenge U9 20 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BK Skjold Rød B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
Greve Fodbold 1 B
Greve Fodbold 2 C
Greve Fodbold 3 C
Hbi 1 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Glostrup B Glostrup FK Logo Glostrup FK
Glostrup C Glostrup FK Logo Glostrup FK
B93 TDP Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
Kb hvid 2 B Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
HIK Rød C Hellerup Idræts Klub
HBI 2 B
HBI 3 C
Lyngby Boldklub 1 A
Lyngby Boldklub 2 A
Lyngby Boldklub 3 B
Lyngby Boldklub 4 B
BK Skjold Hvid B Boldklubben Skjold Logo Boldklubben Skjold
B82 C B82 Virum Logo B82 Virum
Ålholm IF - 1 B
Ålholm IF - 2 C

Drenge U10 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
BS72 A Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
GFK A Glostrup FK Logo Glostrup FK
RB1906 (C) C Rb1906
FC Pacybits
Vallensbæk 1 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

Drenge U10 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Ålholm IF C Ålholm If Logo Ålholm If
Vallensbæk 3 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
GFK B Glostrup FK Logo Glostrup FK
Vallensbæk 2 Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39

Drenge U11 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Glostrup FK A
Glostrup FK 3 C
FFK 1 B Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
Fix 3 C Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
NFC Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Ejby IF 1968
Frederiksberg Boldklub 3 C
Fix 1 A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Fix 2 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX

Drenge U11 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Glostrup FK 2 B
Glostrup FK 4 C
Fremad Valby 1 C Fremad Valby
Fremad Valby 2 C Fremad Valby
Slagelse ik C
FFK 3 C Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
FFK 2 C Frederiksværk Fodbold Klub Logo Frederiksværk Fodbold Klub
BK Rødovre B Boldklubben Rødovre Logo Boldklubben Rødovre
FB 4 C Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub

Drenge U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U12 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U13 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Gvi 2 Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening
Ama´r All Stars B Søvang Fc
Taastrup FC 1 A Taastrup FC Logo Taastrup FC
Taastrup FC 2 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Fortnite Boys Y
Fortnite Boys X
RIF Ringsted A Ringsted IF Logo Ringsted IF

Drenge U13 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
HB&I Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Gvi 1 Gentofte-Vangede Idrætsforening Logo Gentofte-Vangede Idrætsforening

Drenge U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U15 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Larsens service B Tuse IF Logo Tuse IF
FB A Frederiksberg Boldklub
Toms Drenge B
værløse B Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub

Drenge U17 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U17 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U19 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U19 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Senior Herrer 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Senior Herrer 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U9 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Kb hvid 1 A Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub

Drenge U15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U15 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U14 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U8 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U9 0 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U9 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U10 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Piger U11 11 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Bk vestia A Boldklubben Vestia Logo Boldklubben Vestia
Sundby Piger 2 A
Greve U11-1 A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve U11-2 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Hareskov if (u10) C Hareskov IF Logo Hareskov IF
Frederiksberg Boldklub B Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
If bytoften (10) C IF Bytoften Logo IF Bytoften
Karlslundes Piger Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
FC Bella B
Kastrup boldklub (u10) - 1 C Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Kastrup boldklub (u10) - 2 C

Piger U11 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Frederiksberg Boldklub C Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub

Drenge U16 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Drenge U16 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
18. - January 19
Last signup
Wednesday, January 1, 2020

Organisation
Glostrup FK
Place
Glostrup Hallen
Address
Stadionvej 80
Postalcode
2600
City
Glostrup
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
rasmus@boligmatch.dk
INCO indoor 2020 map

Tournament overview