Dansk Revision Cup 2019

SIF Fodbold Assentoft og Dansk Revision Randers har for 3. år i træk fornøjelsen af, at invitere fodboldglade piger og drenge til Dansk Revision Cup i Assentofthallerne den 27., 28. & 29. December 2019.

Der spilles fra U5 til U15

Vi tilbyder:

- Personlig pokal til alle U5, U6 og U7 spillere.

- Personlig pokal til top 3 i U8-U13

- Flotte præmier til top 3 i U14-U15

- Holdpokal til vinderholdene af hver række (undtagen U5,U6 og U7)

- Flotte spurtpræmier

- Alle hold er sikret min. 4 kampe

- Indløb til præmieoverrækkelse med musik og lysshow

 

Tilmelding sker efter først-til-mølle princippet, og senest tilmelding og betalingsdato er den 24. November 2019. Sidste år deltog hele 265 hold og der var over 40 hold på  venteliste - så det er med at være hurtigt ude.

Deltagergebyr:

U5-U7: 200 kr. pr. hold (3 mands, maks 5 spillere pr. hold)

U8-U11: 250 kr. pr. hold (maks 6 spillere pr. hold)

U12-U15: 300 kr. pr. hold (maks 6 spillere pr. hold)

 

Ved eventuelle spørgsmål kan der rettes henvendelse til:

Jesper Pedersen, 5361 1941,

Morten Overgaard, 2099 3539

eller på siffodboldassentoft@outlook.dk

 

Vi glæder os igen til at byde jer velkommen til nogle fantastiske fodbolddage i Assentofthallerne


Med sportslig hilsen

SIF Fodbold Assentoft og Dansk Revision Randers

 

 

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U13 Piger Mixed 6 300 Fredag middag/eftermiddag 5 0
U9 B Mixed 6 250 Fredag formiddag/middag 0 0
U8 C Mixed 6 250 Søndag formiddag/middag 0 0
U8 A Mixed 6 250 Søndag middag 0 0
U7 (3mands) C Mixed 5 200 Fredag formiddag/middag 0 0
U7 (3mands) B Mixed 5 200 Fredag formiddag/middag 0 0
U7 (3mands) A Mixed 5 200 Fredag formiddag/middag 0 0
U14 C Mixed 6 300 Fredag eftermiddag/aften 0 0
U14 B Mixed 6 300 Fredag eftermiddag/aften 0 0
U10 Piger Mixed 6 250 Lørdag formiddag 0 0
U12 A Mixed 6 300 Lørdag middag/eftermiddag 0 0
U11 C Mixed 6 250 Søndag middag/eftermiddag 0 0
U11 B Mixed 6 250 Søndag middag/eftermiddag 0 0
U11 A Mixed 6 250 Søndag middag/eftermiddag 0 0
U10 C Mixed 6 250 Lørdag formiddag/middag 0 0
U10 B Mixed 6 250 Lørdag formiddag/middag 0 0
U10 A Mixed 6 250 Lørdag formiddag/middag 0 0
U9 C Mixed 6 250 Fredag formiddag/middag 0 0
U15 C Mixed 6 300 Lørdag eftermiddag/aften 0 0
U11 Piger Mixed 6 250 Fredag middag/eftermiddag 0 0
U15 B Mixed 6 300 Fredag eftermiddag/aften 0 0
U13 C Mixed 6 300 Lørdag middag/eftermiddag 0 0
U13 B Mixed 6 300 Lørdag middag/eftermiddag 0 0
U13 A Mixed 6 300 Lørdag middag/eftermiddag 0 0
U12 C Mixed 6 300 Lørdag middag/eftermiddag 0 0
U12 B Mixed 6 300 Lørdag middag/eftermiddag 0 0
U9 A Mixed 6 250 Fredag middag 0 0
U8 B Mixed 6 250 Søndag formiddag/middag 0 0
U6 (3mands) C Mixed 5 200 Fredag morgen/formiddag 0 0
U6 (3mands) B Mixed 5 200 Fredag morgen/formiddag 0 0
U5 (3mands) B Mixed 5 200 Fredag morgen/formiddag 0 0
U5 (3mands) C Mixed 5 200 Fredag morgen/formiddag 0 0
U10 piger Mixed 6 250 Lørdag formiddag 0 0
U11 Piger Mixed 6 250 Fredag middag/eftermiddag 0 0
U13 Piger Mixed 6 300 Fredag middag/eftermiddag 0 0
U12 Piger Mixed 6 250 Søndag middag/eftermiddag 0 0
U12 Piger Mixed 6 250 Søndag middag/eftermiddag 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U13 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U9 B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club

U8 C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club

U8 A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club

U7 (3mands) C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club

U7 (3mands) B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club

U7 (3mands) A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club

U14 C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club

U14 B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U12 A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U11 C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U11 B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U11 A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U10 C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club

U10 B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club

U10 A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club

U9 C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club

U15 C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U15 B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club

U13 C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U13 B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U13 A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U12 C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U12 B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U9 A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag middag

Teamname LVL Logo Club

U8 B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club

U6 (3mands) C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club

U6 (3mands) B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club

U5 (3mands) B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club

U5 (3mands) C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club

U10 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U13 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
27. - December 29
Last signup
Sunday, November 24, 2019

Organisation
SIF Assentoft
Place
Assentofthallerne
Address
Stadionvej 41
Postalcode
8960
City
Randers SØ
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
siffodboldassentoft@outlook.dk
Dansk Revision Cup 2019 map

Tournament overview