Dansk Revision Cup 2019

SIF Fodbold Assentoft og Dansk Revision Randers har for 3. år i træk fornøjelsen af, at invitere fodboldglade piger og drenge til Dansk Revision Cup i Assentofthallerne den 27., 28. & 29. December 2019.

Der spilles fra U5 til U15

Vi tilbyder:

- Personlig pokal til alle U5, U6 og U7 spillere.

- Personlig pokal til top 3 i U8-U13

- Flotte præmier til top 3 i U14-U15

- Holdpokal til vinderholdene af hver række (undtagen U5,U6 og U7)

- Flotte spurtpræmier

- Alle hold er sikret min. 4 kampe

- Indløb til præmieoverrækkelse med musik og lysshow

Tilmelding sker efter først-til-mølle princippet, og senest tilmelding og betalingsdato er den 24. November 2019. Sidste år deltog hele 265 hold og der var over 40 hold på  venteliste - så det er med at være hurtigt ude.

Deltagergebyr:

U5-U7: 200 kr. pr. hold (3 mands, maks 5 spillere pr. hold)

U8-U11: 250 kr. pr. hold (maks 6 spillere pr. hold) 4 mand på banen

U12-U15: 300 kr. pr. hold (maks 6 spillere pr. hold)

Ved eventuelle spørgsmål kan der rettes henvendelse til:

Jesper Pedersen, 5361 1941,

Morten Overgaard, 2099 3539

eller på siffodboldassentoft@outlook.dk

Vi glæder os igen til at byde jer velkommen til nogle fantastiske fodbolddage i Assentofthallerne

Med sportslig hilsen

SIF Fodbold Assentoft og Dansk Revision Randers

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U13 Piger B Mixed 6 300 Fredag middag/eftermiddag 8 0
U9 B Mixed 6 250 Fredag formiddag/middag 6 0
U8 C Mixed 6 250 Søndag formiddag/middag 9 0
U8 A Mixed 6 250 Søndag middag 4 0
U7 (3mands) C Mixed 5 200 Fredag formiddag/middag 10 0
U7 (3mands) B Mixed 5 200 Fredag formiddag/middag 9 0
U7 (3mands) A Mixed 5 200 Fredag formiddag/middag 2 0
U14 C Mixed 6 300 Fredag eftermiddag/aften 12 0
U14 B Mixed 6 300 Fredag eftermiddag/aften 15 0
U10 Piger B Mixed 6 250 Lørdag formiddag 5 0
U12 A Mixed 6 300 Lørdag middag/eftermiddag 2 1
U11 C Mixed 6 250 Søndag middag/eftermiddag 13 1
U11 B Mixed 6 250 Søndag middag/eftermiddag 10 0
U11 A Mixed 6 250 Søndag middag/eftermiddag 8 0
U10 C Mixed 6 250 Lørdag formiddag/middag 24 1
U10 B Mixed 6 250 Lørdag formiddag/middag 13 1
U10 A Mixed 6 250 Lørdag formiddag/middag 8 0
U9 C Mixed 6 250 Fredag formiddag/middag 9 0
U15 C Mixed 6 300 Lørdag eftermiddag/aften 9 2
U11 Piger C Mixed 6 250 Fredag middag/eftermiddag 2 0
U15 B Mixed 6 300 Lørdag eftermiddag/aften 12 2
U13 C Mixed 6 300 Lørdag eftermiddag/aften 13 0
U13 B Mixed 6 300 Lørdag eftermiddag/aften 16 2
U13 A Mixed 6 300 Lørdag eftermiddag/aften 1 0
U12 C Mixed 6 300 Lørdag middag/eftermiddag 11 2
U12 B Mixed 6 300 Lørdag middag/eftermiddag 18 0
U9 A Mixed 6 250 Fredag middag 4 0
U8 B Mixed 6 250 Søndag formiddag/middag 9 0
U6 (3mands) C Mixed 5 200 Fredag morgen/formiddag 8 0
U6 (3mands) B Mixed 5 200 Fredag morgen/formiddag 7 0
U10 piger C Mixed 6 250 Lørdag formiddag 3 0
U11 Piger B Mixed 6 250 Fredag middag/eftermiddag 7 0
U13 Piger C Mixed 6 300 Fredag middag/eftermiddag 1 0
U12 Piger C Mixed 6 250 Søndag middag/eftermiddag 5 0
U12 Piger B Mixed 6 250 Søndag middag/eftermiddag 3 0
U8 Piger Mixed 6 200 Fredag formiddag/middag 7 0
U14 Piger Female 6 300 Fredag Eftermiddag/ aften 3 0

Signetud teams

U13 Piger B 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF u13 -2 SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF u13 -1 SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Skødstrup B
Romalt IF Romalt IF Logo Romalt IF

U9 B 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club
SSF3 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SSF4 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Hsk Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Hornbæk SF B Randers Nv
Hornbæk SF B Randers Nv
VRI 1 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U8 C 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club
Romalt IF Romalt IF Logo Romalt IF
Oif u8 Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
KB2 Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
SIF Assentoft 2 SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
TRIF C
Ørsted IF 2 Ørsted IF Logo Ørsted IF
Helsted Fremad 2 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Helsted Fremad 3 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
SMIFF SMIFF Logo SMIFF

U8 A 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
Ørsted IF Ørsted IF Logo Ørsted IF
Helsted Fremad 1 A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Lystrup IF 1 A
Skive IK Skive IK Logo Skive IK

U7 (3mands) C 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club
Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Auning IF 1 Aunslev IF Logo Aunslev IF
Auning IF 2 Aunslev IF Logo Aunslev IF
Hornbæk SF Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Romalt IF 1 C Romalt IF Logo Romalt IF
Romalt IF 2 C Romalt IF Logo Romalt IF
SIF Assentoft 2 SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
ØBG C ØBG Silkeborg Logo ØBG Silkeborg

U7 (3mands) B 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club
Kristrup Boldklub 1 Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Hornbæk SF Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
SIF Assentoft SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Vorup FB2 B Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Skødstrup SF 1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 3 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Dronningborg B Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Skødstrup SF 4 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U7 (3mands) A 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club
Vorup FB1 A Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Tvebakkerne C If. Alliancen

U14 C 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 3 SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft 4 SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
LIK Langaa Ik
Hammel gf 2 C Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Hammel gf 3 C Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
ACN/GBIF C AC Norddjur
Hadsten C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
LIK 2 C Langaa Ik

U14 B 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Søften GF B Søften Gymnastikforening Logo Søften Gymnastikforening
SIF Assentoft SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft U13 SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
The Lions A Bredballe IF Logo Bredballe IF
Black Panters A Kolding IF Logo Kolding IF
Hadsten B Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Brobisserne B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Texas B
WALS A

U10 Piger B 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Team helsted Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Team Helsted 2 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Skødstrup 1 B
Skødstrup 2 B
IFA 1 B IF Alliancen Logo IF Alliancen

U12 A 1 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup 1 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U11 C 11 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 3 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
TRIF C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Nv djurs Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Åbyhøj C Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
Alliancen IF C IF Alliancen Logo IF Alliancen
Helsted Fremad 2 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
PFU05 U11 Drenge
BMK 2 C BMK 90 Logo BMK 90
Bmk 3 C BMK 90 Logo BMK 90
Skødstrup sf b B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF C C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening

U11 B 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 2 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
TRIF B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Nv djurs Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Åbyhøj B Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
spentrup if B Spentrup IF Logo Spentrup IF
Helsted Fremad 1 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Bmk 3 B BMK 90 Logo BMK 90
Brabrand if B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Stavtrup I.F. 1 B Stavtrup IF Logo Stavtrup IF
Stavtrup I.F. 2 B Stavtrup IF Logo Stavtrup IF

U11 A 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 A SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Åbyhøj A Aabyhøj IF Logo Aabyhøj IF
FC Noir Sort
FC Noir Hvid
Alliancen IF A IF Alliancen Logo IF Alliancen
Innovater A Stensballe
VRI 1 A Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
Vri 2 B Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub

U10 C 20 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 2 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Ommersyssel if 1 C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Ommersyssel if 1 C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Romalt C1 C Romalt IF Logo Romalt IF
Romalt C2 C Romalt IF Logo Romalt IF
IF Alliancen 3 IF Alliancen Logo IF Alliancen
Aif/Vivild if C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
Ådalen IF U10 Hold 1 C Mørke
Ådalen IF U10 Hold 2 C Ådalen If
Hgf C Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Auning IF 2 Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Helsted Fremad 3 C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Kolind/Perstrup IF 1 C Kolind Pederstrup Idrætsforening Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening
Kolind/Perstrup IF 1 C Kolind Pederstrup Idrætsforening Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening
Kolind/Perstrup IF 2 C Kolind Pederstrup Idrætsforening Logo Kolind Pederstrup Idrætsforening
Ørsted if C Ørsted IF Logo Ørsted IF
DB Fodbold C Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub
Brabrand if B Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold
Brabrand IF 2 C Brabrand IF Fodbold Logo Brabrand IF Fodbold

U10 B 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club
Romalt B C Romalt IF Logo Romalt IF
IF Alliancen 1 IF Alliancen Logo IF Alliancen
IF Alliancen 2 IF Alliancen Logo IF Alliancen
Auning IF Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Helsted Fremad 2 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
TRIF 2 B Trif
Skødstrup SF 1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup sf 1 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
HGF B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Swiss Boys B Swiss Boys

U10 A 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 A SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Mhr entreprise Mhr Entreprise
Helsted Fremad 1 A Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
TRIF 1 A Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Skødstrup SF 1 A Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Ørsted if A Ørsted IF Logo Ørsted IF
DB Fodbold A Dronningborg Boldklub Logo Dronningborg Boldklub

U9 C 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club
SSF5 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Ommersyssel if C Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Spentrup IF C Spentrup IF Logo Spentrup IF
Hornbæk SF B Randers Nv
Hadsten SK C Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
VRI 2 C Vejlby-Risskov Idrætsklub Logo Vejlby-Risskov Idrætsklub
TMIF C Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening
SMIFF Smiff

U15 C 5 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
IF Alliancen 1 C IF Alliancen Logo IF Alliancen
IF Alliancen 2 C IF Alliancen Logo IF Alliancen
Ebeltoft 2 C Ebeltoft If
ACN/GBIF 1 C AC Norddjur
ACN/GBIF 2 C AC Norddjur

U11 Piger C 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Helsted Tøserne C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Ac norddjurs piger u11 C Ac Norddjurs

U15 B 8 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
TKP Byg
The Lions B Bredballe IF Logo Bredballe IF
SIF Assentoft C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SMIFF 1 SMIFF Logo SMIFF
SMIFF 2 B SMIFF Logo SMIFF
Ebeltoft 1 B Ebeltoft If
hornslet if 1 B Hornslet IF Logo Hornslet IF
hornslet if 2 B Hornslet IF Logo Hornslet IF

U13 C 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 3 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Gl. Estrup Gartneri 2 Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
NBK/AIF 1 Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
NBK/AIF 2 Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
Roslev Ik C
TRIF 2 C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
NV Djurs C
RK07 Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Vinding sf C Vinding Sf
TRIF 2 C Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening

U13 B 11 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Gl. Estrup Gartneri 1 Auning Idrætsforening Logo Auning Idrætsforening
Glenns Drenge Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
Roslev Ik
Roslev Ik
TRIF 1 B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Alutagrender.dk
RK07 2 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
RK07 1 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Hammel GF 1 B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening

U13 A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club

U12 C 7 confirmend signups, 2 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 2 C SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Skødstrup 3 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup 4 C Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Hornslet IF C Hornslet IF Logo Hornslet IF
Hornslet IF 2 C Hornslet IF Logo Hornslet IF
Gjern IF C Gjern Idræts Forening Logo Gjern Idræts Forening

U12 B 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft 1 B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
TRIF 1 Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
TRIF 2 Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
SIF Assentoft SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Skødstrup 2 B Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Hornslet IF B Hornslet IF Logo Hornslet IF
NV Djurs B
Hammel GF 1 B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Hammel GF 2 B Hammel Gymnastik Forening Logo Hammel Gymnastik Forening
Aia-tranbjerg B

U9 A 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag middag

Teamname LVL Logo Club
VIF/AIF Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening
SSF1 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SSF2 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SIK 1 A Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK

U8 B 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club
Skødstrup SF 1 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Skødstrup SF 2 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
KB1 Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
SIF Assentoft SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
KB3 B Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
TRIF B
Lystrup IF 2 B
TMIF B Todbjerg-Mejlby Idrætsforening Logo Todbjerg-Mejlby Idrætsforening
Allingåbro/Vivild B Vivild Idrætsforening Logo Vivild Idrætsforening

U6 (3mands) C 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Kristrup boldklub Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
Hornbæk SF C Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Romalt C
Romalt C
Vorup FB Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Helsted Fremad U6 drenge C Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
IF Alliancen C C IF Alliancen Logo IF Alliancen

U6 (3mands) B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SSF1 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
SSF2 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Ssf3 Skødstrup Sportsforening Logo Skødstrup Sportsforening
Hornbæk SF B Hornbæk Sportsforening Logo Hornbæk Sportsforening
Vejle Boldklub U6/U7 Piger B Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
IF Alliancen B B IF Alliancen Logo IF Alliancen

U5 (3mands) B 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft B SIF Assentoft Logo SIF Assentoft

U5 (3mands) C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club

U10 piger C 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Allingåbro IF Allingåbro IF Logo Allingåbro IF
SIF Assentoft SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
IFA 2 IF Alliancen Logo IF Alliancen

U11 Piger B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SIF Assentoft SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
TRIF B Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
Helsted Pigerne B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
TRIF 2 Thorsager - Rønde Idrætsforening Logo Thorsager - Rønde Idrætsforening
HSK Hadsten Sports Klub Logo Hadsten Sports Klub
Vorup FB Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub

U13 Piger C 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Vorup fb C Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub

U12 Piger C 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Ommersyssel IF 1 Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
Ommersyssel IF 2 Ommersyssel IF Logo Ommersyssel IF
SIF Assentoft SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
SIF Assentoft 2 SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Ice girls C

U12 Piger B 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag/eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
U12 tøseklubben A Overlund GF Logo Overlund GF
U12 pigeklubben B Overlund GF Logo Overlund GF
De seje A Brande If

U8 Piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag formiddag/middag

Teamname LVL Logo Club
Team Helsted B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
SIF Assentoft SIF Assentoft Logo SIF Assentoft
Vorup FB A A Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Vorup FB B B Vorup Frederiksberg Boldklub Logo Vorup Frederiksberg Boldklub
Vejle Boldklub Vejle Boldklub Logo Vejle Boldklub
Team Helsted 2 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF
Team helsted 3 B Helsted Fremad IF Logo Helsted Fremad IF

U14 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag Eftermiddag/ aften

Teamname LVL Logo Club
Kristrup Boldklub Kristrup Boldklub Logo Kristrup Boldklub
IFA C IF Alliancen Logo IF Alliancen

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
27. - December 29 2019

Organisation
SIF Assentoft
Place
Assentofthallerne
Address
Stadionvej 41
Postalcode
8960
City
Randers SØ
Sport
Soccer
Type
Unknown
Dansk Revision Cup 2019 map

Tournament overview