Avarta-Julestævne 2019

Bredde stævne for U5-U9 med statuet til alle .

Der vil ikke være resultater , kun fokus på hygge stævne men mange kampe til alle

Betaling hurtigst muligt til konto 5329-0244499 og med angivelse af holdnavn og hold id

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Mixed 5 500 Lørdag 17 0
U7 Mixed 5 500 Søndag 25 1
U9-A Mixed 7 600 Søndag 7 0
U8-C Mixed 7 600 Lørdag 18 0
U8-B Mixed 7 600 Lørdag 19 0
U8-A Mixed 7 600 Lørdag 11 0
U9-C Mixed 7 600 Søndag 10 0
U9-B Mixed 7 600 Søndag 9 0

Signetud teams

U5 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club

U6 13 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Avarta Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
KB løverne 1 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KB løverne 2 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
KBQ2 -Hvid Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Nfc blå B Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
NFC Mårkeblå Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Avarta 2 C Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Avarta 3 B Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
AB Tårnby 1 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Fb Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
Ab tårnby 2 Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
FB GUL 1 Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub
FB GUL 2 Frederiksberg Boldklub Logo Frederiksberg Boldklub

U7 21 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Greve blå 1 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve blå 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve blå 3 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Måløv BK U7 Måløv Boldklub Logo Måløv Boldklub
Husum 1 Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
Husum 2 Husum Boldklub Logo Husum Boldklub
Avarta 1 Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Avarta 2 Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Avarta 3 Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
KB Q4-1 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
Kb q4-2 Kjøbenhavns Boldklub Logo Kjøbenhavns Boldklub
GFA Gentofte Fodbold Akademi Logo Gentofte Fodbold Akademi
Hellas løver C Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Hellas tigre C Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Hik Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
St. lyngby if St. Lyngby IF - 24. kreds Logo St. Lyngby IF - 24. kreds
Avarta 4
IF Frem Bjæverskov B
Lsf B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 2 B Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold
LSF 3 Ledøje-Smørum Fodbold Logo Ledøje-Smørum Fodbold

U9-A 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Aakande gf hvid A Aakanden GF Logo Aakanden GF
Aaakanden blå A Aakanden GF Logo Aakanden GF
Greve Fodbold Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Dragør 1 A Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub

U8-C 17 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Stenløse BK Stenløse BK Logo Stenløse BK
Vallensbæk IF Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Kastrup 2 Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Avarta Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Holbæk B&I A Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk b&i c Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
brøndby if 1 C Brøndby IF Logo Brøndby IF
Dragør 3 Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Nykøbing fc Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
BK Hellas 2 C Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Rosenhøj C Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Slagslunde Ganløse IF C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
B1908 - Messi C Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
rosenhøj 1 C Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
rosenhøj 3 C Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
Lyngby Boldklub C C Lyngby Boldklub Logo Lyngby Boldklub
Hareskov Rødderne C Hareskov IF Logo Hareskov IF

U8-B 18 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Stenløse BK Stenløse BK Logo Stenløse BK
Vallensbæk if Vallensbæk IF 39 Logo Vallensbæk IF 39
Avarta Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Avarta Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Holbæk b&i b B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
brøndby if 2 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Dragør 2 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Hellas 1 B Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
BS72 Blå B Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
BK Hellas 3 Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
B1908 - salah B Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Hvid B Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
rosenhøj 1 B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
rosenhøj 1 B Rosenhøj BK Logo Rosenhøj BK
IF Frem Bjæverskov B
Ab tårnby 2 B Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Boldklubben Fix Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Hareskov Bøllerne B Hareskov IF Logo Hareskov IF

U8-A 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Kastrup 1 Kastrup Boldklub Logo Kastrup Boldklub
Avarta Boldklubben Avarta Logo Boldklubben Avarta
Dragør 1 Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Nykøbing FC Nykøbing FC Logo Nykøbing FC
Bs72 gul A Boldklubben Syd 1972 Logo Boldklubben Syd 1972
Avedøre IF A Michael Povlsen
Blå A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893
AB Tårnby 1 A Boldklubben AB Tårnby Logo Boldklubben AB Tårnby
Boldklubben Fix A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX

U9-C 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Greve Fodbold Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
B 1908 Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Hik rød Hellerup Idræts Klub Logo Hellerup Idræts Klub
SGIF U9 C Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Brøndby IF C Brøndby IF Logo Brøndby IF
Kif2 C Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Greve fodbold 2 Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
B82 C B82 Virum Logo B82 Virum

U9-B 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Greve Fodbold Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
B 1908 Boldklubben 1908 Amager Logo Boldklubben 1908 Amager
Dragør 2 B Dragør Boldklub Logo Dragør Boldklub
Brøndby IF B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Hellas B Boldklubben Hellas Logo Boldklubben Hellas
Kif1 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Jyderup BK B Jyderup Bk

U10-C 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U10-B 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U10-A 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
November 30 - December 1 2019

Organisation
Boldklubben Avarta
Place
Rødovrehallen
Address
Rødovreparkvej 425
Postalcode
2610
City
Rødovre
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
highlandpark25@gmail.com
Avarta-Julestævne 2019 map

Tournament overview