Rema 1000 Cup Munkebo

Rema 1000 Munkebo Cup

Indbydelse til indefodboldstævne

For ungdom

På store og små mål

Den 15., 16., og 17. november 2019

I Munkebo Idrætscenter

Tilmeldingsfrist er senest den 5. november 2019.

Pris pr. hold er kr. 350,00, indbetales på konto 3596 3596429394   Inden tilmeldingsfristens udløb, oplys holdnavn, årgang + mail adresse.

Der er præmie til nr. 1,2 og 3 i hver række.

Hvert hold består af max. 6 spillere med max. 4 spillere på banen ad gangen.

Drenge og piger U8-U9 og U10 spiller på håndboldmål og alle andre rækker spiller på store 7-mandsmål.

Program og regler vil blive sendt pr. mail ca. 1 uge inden stævnet.

Praktiske oplysninger kan ses på http://munkebooldboys.dk

Tilmelding på mail eller på staevner.dk:

Mail:

prebenketty@gmail.com

Preben Petersen                                                      Jørgen Christensen

Strandlystvej 14                                                         Søvangsparken 23

5330 Munkebo                                                        5300 Kerteminde

Telefon: 20 16 16 72                                                Mobil: 31 71 02 25

Der kan betales med MobilePay:

Skriv holdnavn, årgang + mail addresse

MobilePay nr. 20 16 16 72

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U 8 Piger Female 6 350 kr. 9 0
U 9 Piger Female 6 350 kr. søndag 2 0
U 10 Piger Female 6 350 kr. søndag 4 0
U 11 Piger Female 6 350 kr. søndag 3 0
U 12 Piger Female 6 350 kr. søndag 2 0
U 13 Piger Female 6 350 kr. 1 0
U 14 Piger Female 6 350 kr. Lørdag 5 0
U 15 Piger Female 6 350 kr. søndag 1 0
U 16 Piger Female 6 350 kr. søndag 4 0
U 18 Piger Female 6 350 kr. 0 0
U 19 Drenge Male 6 350 kr. Fredag 1 0
U 17 Drenge Male 6 350 kr. Fredag 0 0
U 16 Drenge Male 6 350 kr. Fredag 3 0
U 15 Drenge Male 6 350 kr. Lørdag 9 0
U 14 Drenge Male 6 350 kr. Lørdag 17 0
U 13 Drenge Male 6 350 kr. Lørdag 12 0
U 8 Drenge Male 6 350 kr. søndag 5 0
U 12 Drenge Male 6 350 kr. søndag 12 0
U 11 Drenge Male 6 350 kr. søndag 16 0
U 10 Drenge Male 6 350 kr. søndag 16 0
U 9 drenge Male 6 350 kr. Lørdag 9 0

Signetud teams

U 8 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 9 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club

U 10 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Korup Ubberud Korup-Ubberud Ungdom Logo Korup-Ubberud Ungdom
Næsby Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Nr. Lyndelse/Søby B Nr. Lyndelse/søby Fc.

U 11 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Korup Ubberud C Korup IF Logo Korup IF
Hold A C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Nr. Lyndelse/Søby B Nr. Lyndelse/søby Fc

U 12 Piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Marienlyst B Odense C
Hold B C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 13 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club
Hold C C Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 14 Piger 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
NØFF B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Langeskov C Langeskov If
KRFK 1 B Krfk
KRFK 2 B Krfk
Langeskov 2 C Langeskov If

U 15 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
NØFF Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 16 Piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
NØFF 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Team PiC.it Hedensted IF Logo Hedensted IF
NØFF A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 18 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Teamname LVL Logo Club

U 19 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 17 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U 16 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo 1 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 3 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 15 Drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Ladefoged Vinduesvask A
OB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
NØFF 3
NØFF
Morud 1 Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Morud 1 Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Dennis's Shababs
NØFF 2

U 14 Drenge 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 5 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 3 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo 4 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Team LA Travel A Privat Hold
Legenderne Hvid
Dalum Dalum IF Logo Dalum IF
Legenderne Sort
The Lions Bredballe IF Logo Bredballe IF
Team Sydbank Dalum IF Logo Dalum IF
Team LA Travel 2 A Privat Hold
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Munkebo 1 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 13 Drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
NØFF 2 Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Morud IF B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
NØFF 1 Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Dalum IF 3 B Odense
Team WALS
OKS 2 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Team Odense Q Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
OKS 6 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 4 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Oks 5 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub

U 8 Drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
HPTI 2 Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
HPTI 1 Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening

U 12 Drenge 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Munkebo 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Aarslev 3 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Aarslev 4 Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev B 2
Årslev B 1 A
Munkebo 1 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

U 11 Drenge 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
B.1909. 1 B B1909
B.1909. 2 Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Munkebo Boldklub 1 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Munkebo Boldklub 2 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
OB 3 C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
TPI 1 A
TPI 2
Gauerslund B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF

U 10 Drenge 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: søndag

Teamname LVL Logo Club
Egebjerg Fodbold 3 C Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
HPTI Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
OB Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Stif Salbrovad C Stif If
Munkebo 2 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Egebjerg Fodbold 1 A Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
Egebjerg Fodbold 2 C Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
BBB B Bbb
B 1913
HPTI 2 Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening Logo Holluf Pile - Tornbjerg Idrætsforening
allesø 1 B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
allesø 2 B Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
OB 2 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Munkebo 1 Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Marslev GIF Marslev Gymnastik & Idrætsforening Logo Marslev Gymnastik & Idrætsforening

U 9 drenge 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Marienlyst 1 Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
SB1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Næsby Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
OB C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
SB2 C Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Marienlyst 2 Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
15. - November 17
Last signup
Wednesday, November 6, 2019

Organisation
Munkebo Oldboys klub
Place
Munkebo Idrætscenter
Address
Mosevangen 2
Postalcode
5330
City
Munkebo
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
prebenketty@gmail.com
Rema 1000 Cup Munkebo map

Tournament overview