Lillestrøm EL Cup 2020

Faxe Boldklub byder velkommen til indendørs stævne, lørdag-søndag d 4-5. januar 2020.

SCORINGSPRÆMIERI ALLE KAMPE. Medaljer/pokaler til alle i årgange U6-U9. Årgang U10-U13, Pokaler til 1-3. plads. Stævnet er et bredde stævne målrettet B/C Niveau. Alle hold er garanteret 4 kampe. Der spilles efter DBU regler.

Lørdag spiller: U6, U7, U9, U10 & U12

Søndag spiller: U8, U11, U12 piger & U13

Stævnet betales på reg. nr.: 2750 konto nr.: 5369724411. Husk ID nummer og klubnavn. Spørgsmål bedes rettet til Mads Blume - mmblume@gmail.com

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U9 Mixed B/C 7 450 Lørdag middag 21 0
U10 Mixed B/C 6 450 Lørdag eftermiddag 10 1
U11 Male B/C 6 450 Søndag middag 12 0
U12 Piger Female B/C 6 450 Søndag formiddag 8 0
U12 Male B/C 6 450 Lørdag aften 10 1
U6 Mixed B/C 6 350 Lørdag morgen 5 0
U7 Mixed B/C 6 350 Lørdag morgen 9 0
U13 Male B/C 6 450 Søndag eftermiddag 4 0
U8 Mixed B/C 7 450 Søndag morgen 7 0

Signetud teams

U9 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag middag

Teamname LVL Logo Club
Møns fk hvid C Møns FK Logo Møns FK
Møns fk sort C Møns FK Logo Møns FK
HG BLÅ C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG HVID C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Faxe C Faxe
AIK 65 Strøby C Aik65
Haslev FC C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
KIK C Karise Idræts Klub Logo Karise Idræts Klub
Solrød FC Solrød FC Logo Solrød FC
Køge Nord FC C Køge Nord FC Logo Køge Nord FC
Solrød 2 C Solrød FC Logo Solrød FC
FK Sydsjælland 05 C FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Faxe bk Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
TOF C Toksværd Olstrup Fodbold Logo Toksværd Olstrup Fodbold
RIF U9 C Rønnede If
Faxe Ladeplads IF B Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF

U10 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Suså IF C Suså If
Karlslunde IF 1 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Karlslunde IF 2 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
Faxe Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Bagsværd Boldklub Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
RIF U10 C Rønnede If
Faxe Ladeplads IF B Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Karlslunde IF 3 Karlslunde IF Logo Karlslunde IF

U11 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
De røde djævle B Store Heddinge BK Logo Store Heddinge BK
SB drengene C Store Heddinge BK Logo Store Heddinge BK
FC Pacybits 2 Brøndby IF Logo Brøndby IF
FC Pacybits 1 B Brøndby IF Logo Brøndby IF
Faxe BK Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
KIK B Karise Idræts Klub Logo Karise Idræts Klub
HFC Hvid B
HFC Blå B
HFC Sort
RIF U11 C Rønnede If
Køge Boldklub B Køge Boldklub
Køge Boldklub B Køge Boldklub

U12 Piger 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
AIK 65 Strøby Fodbold B
AIK 65 Strøby Fodbold C
HBK Piger B HB Køge Pigefodbold Logo HB Køge Pigefodbold
HG's fodboldpiger C Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
SB piger C Store Heddinge BK Logo Store Heddinge BK
Faxe Bk Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
BK Hekla B Boldklubben Hekla Logo Boldklubben Hekla

U12 8 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club
Øgif rød B Ørslev GIF Logo Ørslev GIF
Laudrups Lårbasser B Store Heddinge BK Logo Store Heddinge BK
Faxe BK Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Faxe BK Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Haslev 1 C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Haslev 2 C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Haslev 3 C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Karise Idræts Klub C Karise Idræts Klub Logo Karise Idræts Klub

U6 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen

Teamname LVL Logo Club
Faxe Boldklub Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Næstved if 1 Næstved IF Logo Næstved IF
Hellested if C Hellested Idræts Forening Logo Hellested Idræts Forening
Faxe Ladeplads Idrætsforening C Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
Næstved if 2 Næstved IF Logo Næstved IF

U7 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen

Teamname LVL Logo Club
Næstved IF Næstved IF Logo Næstved IF
Karise U7 C Karise Idræts Klub Logo Karise Idræts Klub
rønnede if C Rønnede
Faxe Boldklub Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Rødvig g & i C Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening Logo Rødvig Gymnastik-og Idrætsforening
Faxe Ladeplads Idrætsforening C Faxe Ladeplads IF Logo Faxe Ladeplads IF
HG 1 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
HG 2 Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF

U13 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
Hif B Hvidovre IF Logo Hvidovre IF
Præstø IF B Præstø IF Logo Præstø IF
Faxe BK Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Everyday super service B

U8 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen

Teamname LVL Logo Club
Faxe Bk C Faxe Boldklub Logo Faxe Boldklub
Haslev FC Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Haslev FC C Haslev Fodbold Club Logo Haslev Fodbold Club
Karise U8 C Karise Idræts Klub Logo Karise Idræts Klub
RIF U8 C Rønnede If

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
4. - January 5
Last signup
Saturday, December 21, 2019

Organisation
Faxe Boldklub
Place
Faxe Hallerne
Address
Rådhusvej 6
Postalcode
4640
City
Faxe
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
mmblume@gmail.com
Lillestrøm EL Cup 2020 map

Tournament overview