TPI REMA 1000 CUP 2020

TPI REMA 1000 CUP 2020

KOM TIL ODENSE d. 10-12 eller 17-19 januar 2020.

Vær med i en af Danmarks største klub arrangementer.
Stævnet med de mange stolte traditioner. De sidste 5 år har mere end 400 hold fra hele landet deltaget 2016 var rekord år med 460 hold

HUSK NU!! at angive alle kontakt oplysninger ved tilmelding
I rækkerne drenge/piger U8-U15 går alle hold videre til A+B gruppe/slut-spil hvis nok tilmeldt!!
Vi starter med kvalifikations puljer, så angiv niveau.
Vi tager selvfølgelig hensyn til indplacering af hold med stor afstand til Odense.
Alle kan i A+B gruppe/slut-spillet SELV afgøre deres skæbne
Pigehold er velkommen til at deltage i drengerækker 1 årgang under deres egen.

Facts:

• FYNS største åbne stævne
• Flotte præmier til alle finale hold.
• Der spilles i 2 sammenhængene haller
• Stævnet afvikles over 2 weekender.
• Alle årgange færdig spilles samme dag.
• Spilledato og ca. tidspunkt fastlagt for alle årgange.
• Mulighed for overnatning og bespisning
• Medaljer til alle i årgangene U5,U6,U7,U8 og U9
• INGEN spilledato'er konflikter med DBU-Fyn stævner!! - så tilmeld jer
• Der spilles efter egne regler, bl.a. må der max bruges en kvartals/dispensationspiller pr. hold

Overnatning og bespisning:

Der er gode muligheder for overnatning og bespisning.
Så lav en fodbold tur ud af det og kom og besøg os.
Vi har en super kunstoft bane i forbindelse med anlægget som må benyttes til træning og kampe.

Inden længe kommer der mere info på vores hjemmeside:

• Stævne regler
• Muligheder for overnatning og bespisning
• Se resultater og billeder fra tidligere år

På vores hjemmeside ligger også en skabelon/beskrivelse af A-B gruppe/slut-spillet.
se mere på vores hjemmeside: www.tpi.dk/fodbold/tpi-cup

Kontakt:

Uffe Strunk - 60672245 – TPICUP20@gmail.com
Pris pr. 3 mands/pode hold 200 kr. (slik og medaljer til alle)
Pris pr. ungdomshold (U8-U19)er 350 kr.
Pris pr. Herresenior 600 kr. (Pengepræmier)
Pris pr. Damesenior 400 kr. (Pengepræmier)
Kontonr.:3578-0016884251
Mobilpay via 60672245

HUSK nu at angive ID nr. eller klub og årgang ved betaling.
Mulighed for at betale ved ankomst (Kontant eller MobilePay)
VÆR DOG OPMÆRKSOM PÅ AT U17 & U19 DRENGE og SENIOR
SKAL BETALE VED TILMELDING eller SENEST 4/1-2020!
Dette er for at undgå hold som bare udebliver til STOR gene for både os og de andre hold.
Det er et KRAV at der er angivet et telefonnummer som benyttes

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U17 drenge Male 4 350 Fre d.10/1 18-22 37 0
U19 drenge Male 4 350 Fre d. 10/1 20-24 14 0
U13 Drenge Male 4 350 Lør d. 11/1 09-14 38 0
U14 Drenge Male 4 350 Lør d. 11/1 11-19 32 0
U15 drenge Male 4 350 Lør d. 11/1 15-23 22 0
U8 Drenge Male 5 350 Søn d. 12/1 09-15 29 0
U11 Piger Female 4 350 Søn d. 12/1 12-17 14 0
U12 Piger Female 4 350 Søn d. 12/1 13-19 12 1
Herre Senior Male 4 600 Fre d. 17/1 18-24 19 0
Dame Senior Female 4 400 Fre d. 17/1 18-24 16 0
U9 Drenge Male 4 350 Lør d. 18/1 8-16 39 1
U10 Drenge Male 4 350 Lør d. 18/1 11-19 31 0
U11 Drenge Male 4 350 Lør d. 18/1 14-21 29 0
U13 Piger Female 4 350 Lør d. 18/1 17-22 13 0
U5 Drenge Male 3 200 Søn d. 19/1 09-14 1 0
U6 Drenge Male 3 200 Søn d. 19/1 09-14 18 0
U7 Drenge Male 3 200 Søn d. 19/1 11-16 40 0
U12 Drenge Male 4 350 Søn d. 19/1 12-19 27 0

Signetud teams

U17 drenge 22 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre d.10/1 18-22

Teamname LVL Logo Club
"jørgens undersåtter" A Sanderum
Icons A
Team slip A Odense M
Sunday league A
OB 1 A Odense Boldklub
OB 2 A Odense Boldklub
Good ebening A
Brims slaver
TPI 7 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Team Bornholm B Give
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 6 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Blue Birds A
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
FCK B
Odense Bolig A
Fc shababs A
Fogeden Kommer A
Gyldenkål B

U19 drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre d. 10/1 20-24

Teamname LVL Logo Club
Assens Fc 2 Assens FC Logo Assens FC
Universal Transport A Skibet If
Café Rindbæk B Hedensted IF Logo Hedensted IF
Tpi 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Assens Fc Assens FC Logo Assens FC
Black Devils A
Nike f.c. B
Rantzausminde Murrerforetning A

U13 Drenge 36 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør d. 11/1 09-14

Teamname LVL Logo Club
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 4 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 5 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 6 C Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Vinding A Vinding Sportsforening Logo Vinding Sportsforening
Playermatch.com B
Dalum if 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum if 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum if 3 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum if 4 B Dalum IF Logo Dalum IF
Sanderum BK A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
SB 2007 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
SV Boyz B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
TOQ Blå B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TOQ Rød B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TOQ Hvid B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
FC Pandaerne A Esbjerg Fb Logo Esbjerg Fb
Team Odense Q A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Horsens nord 1 B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Horsens nord 2 B Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Horsens nord 3 C Østbirk Idrætsforening Logo Østbirk Idrætsforening
Otterup B B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Otterup c C Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
En blandet pose bolsje A
The boys B The Boys
Sammenholdet A Syddansk Fodbold Fællesskab
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 6 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 7 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
BM zico B

U14 Drenge 23 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør d. 11/1 11-19

Teamname LVL Logo Club
Team Odense Q B Marienlyst Boldklub
Svinene fra frede A
FIF B Fjordager IF Logo Fjordager IF
Odense kfum B Odense
Legenderne hvid A
Legenderne sort
Ssv højfyn 1 B SSV Højfyn Logo SSV Højfyn
Ssv højfyn 2 B SSV Højfyn Logo SSV Højfyn
Dalum IF Liga 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF Liga 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Ssv højfyn 3 C SSV Højfyn Logo SSV Højfyn
Team Sydbank A
Legenderne rød B
TPI 2 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Otterup A Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
SFB A S.f.b
Otterup RS B Ob & Ik
Morud 1 A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Morud 2 A Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening

U15 drenge 19 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør d. 11/1 15-23

Teamname LVL Logo Club
Årslev BK 1 A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev BK 2 B Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Tpi piger C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Bredsten United C
Dennis's Shababs
Playermatch.com
Team hygge B
Morud 1 Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Dalum 1 C Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 C Dalum IF Logo Dalum IF
TPI IIII C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Ladefoged Vinduesvask B
TPI I A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI II Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI III Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Sefco B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 1 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
TSK Byg Otterup B
Otterup A

U8 Drenge 28 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn d. 12/1 09-15

Teamname LVL Logo Club
Næsby B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
årslev bk C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
OKS 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Sanderum 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
OKS 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Middelfart 1 B Middelfart
Middelfart 2 C Middelfart
OB A Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB C Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Fjordager 2 A Fjordager
Morud If U8 B Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
SUB Ullerslev U8 B SUB Ullerslev Logo SUB Ullerslev
Fjordager 1 A Fjordager IF Logo Fjordager IF
Aarup A
BBB A Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum 1 A Dalum If
Dalum 2 A Dalum If
Marienlyst 1 A
Marienlyst 2 B
B1909 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909

U11 Piger 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn d. 12/1 12-17

Teamname LVL Logo Club
Vindinge boldklub 1 C Vindinge BK Logo Vindinge BK
Vindinge boldklub 2 C Vindinge BK Logo Vindinge BK
BM u11 piger B Boldklubben Marienlyst
Kerteminde B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Pink Girlpower 1 C Assens FC Logo Assens FC
Pink Girlpower 2 C Assens FC Logo Assens FC
boldklubben marienlyst u11 piger Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Tpi hvid B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Munkebo U11 B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Egebjerg fodbold C Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 C Dalum IF Logo Dalum IF

U12 Piger 10 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Søn d. 12/1 13-19

Teamname LVL Logo Club
Dalum IF 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Søhus Stige 3 B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Søhus Stige 1 B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Søhus Stige 2 B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
BM 2 B Boldklubben Marienlyst
Egebjerg Fodbold B Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
TPI Hvid Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI Rød B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Boldklubben marienlyst u12 piger Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst

Herre Senior 16 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre d. 17/1 18-24

Teamname LVL Logo Club
Tårnvej Biler A Grindsted Gif
C.F.E International de sande blå A Odense C
TPI - Sportmonda Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Rantzausminde Murrerforetning
IBF
ELITEN
Molo
CF. E Internationale - De røde A
BH’s Ølhunde Brenderup IF Logo Brenderup IF
KaffeImperiet
Alnor biler
Felix Feeling
Traepillerfyn.dk
Korup Malerforretning
Kildemosen

Dame Senior 12 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fre d. 17/1 18-24

Teamname LVL Logo Club
Næsby A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Odense Q A
Søhus
EGB B Brenderup
Pink Ladies A Kolding Boldklub
TPI A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Revisorgården I Odense ApS A
Forza Middelfart A
ØB
Morud 2 Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
Morud 1 Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
rosticceria

U9 Drenge 32 confirmend signups, 1 on waitlist in this row

Playing: Lør d. 18/1 8-16

Teamname LVL Logo Club
Olsens drenge A Bredballe IF Logo Bredballe IF
TPI 4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi 5 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Næsby Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Rolfsted C Rolfsted Idrætsforening Logo Rolfsted Idrætsforening
BBB B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
SB1 Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Dalum 3 C Dalum IF Logo Dalum IF
OKS hold A A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS hold B B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
MG&BK1 A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Marienlyst 1 Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Marienlyst 2 Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Thurø/Stjernen 1 A
MG&BK 2 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Thurø/Stjernen 2 C
Årslev C Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
If centrum Silkeborg B If Centrum Silkeborg
OB 1 A Odense C
OB 2 B Odense C
OB 3 C Odense C
Otterup B Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
MGBK 3 B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Fjordager Fjordager IF Logo Fjordager IF
Kerteminde 1 A Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub
Kerteminde 2 B Kerteminde Boldklub Logo Kerteminde Boldklub

U10 Drenge 28 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør d. 18/1 11-19

Teamname LVL Logo Club
Mg&bk A Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Søndersø bk C Søndersø Bk
Ammitsbøl Fodbold A Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Ammitsbøl Fodbold B Ammitsbøl Fodbold Logo Ammitsbøl Fodbold
Mg&bk B Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
Dalum IF 2 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 3 A Dalum IF Logo Dalum IF
Oks 2 B Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
BM1 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Øb B
Næsby 2 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Oks 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Aarslev A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
BBB B Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
allesø 1 Allesø Gymnastik Forening Logo Allesø Gymnastik Forening
S.f.B. Hvid A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
BM2 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Næsby 1 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 3 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
TPI 1 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 5 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Dalum IF 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
TPI U9 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Munkebo B Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Dalum IF 4 A Dalum IF Logo Dalum IF

U11 Drenge 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør d. 18/1 14-21

Teamname LVL Logo Club
POCA A Bredballe If
Dalum 1 A Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 2 B Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum 3 C Dalum IF Logo Dalum IF
SUB Ullerslev B
Boldklubben marienlyst 1 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Odense KFUM C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
Odense KFUM 2 C KFUMs Fodboldklub Odense Logo KFUMs Fodboldklub Odense
B1909 B Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
Heino vistisen - "helt sort" A Næstved
Sanderum Boldklub 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 2 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum Boldklub 3 B Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
TPI 1 A A Hustru
Tpi 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Tpi 3 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Starup uif Starup UIF Logo Starup UIF
Munkebo B
Oks 1 A Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
SFB 1 A Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
Tves C Tved Boldklub Logo Tved Boldklub
Næsby 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 C Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Boldklubben Marienlyst 2 B Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst

U13 Piger 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lør d. 18/1 17-22

Teamname LVL Logo Club
Morud U13 piger Morud Idrætsforening Logo Morud Idrætsforening
TPI U12
Egebjerg Fodbold X Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
Egebjerg Fodbold Z Egebjerg Fodbold Logo Egebjerg Fodbold
De Blå Piger B
Fortuna Svendborg C Fortuna Svendborg Logo Fortuna Svendborg
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Brylle 1 B

U5 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn d. 19/1 09-14

Teamname LVL Logo Club

U6 Drenge 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn d. 19/1 09-14

Teamname LVL Logo Club
Næsby 1 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Fjordager IF 2 Fjordager IF Logo Fjordager IF
TPI 4 C Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
Munkebo 1 A Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
Taulov B
OB 3 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Boldklubben Marienlyst C Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Næsby 2 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
OB 1 B
OB 2 B Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
Næsby piger Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Fjordager IF Fjordager IF Logo Fjordager IF
TPI 1 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF

U7 Drenge 34 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn d. 19/1 11-16

Teamname LVL Logo Club
TPI 1 A Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 2 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 3 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
TPI 4 B Tarup Paarup IF Logo Tarup Paarup IF
OKS 1 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 2 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
OKS 3 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Nørre aaby 1 B Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
Nørre aaby 2 Nørre Aaby IK Logo Nørre Aaby IK
Taulov/Skærbæk 1 B Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
Taulov/Skærbæk 2 B Taulov/Skærbæk IF Logo Taulov/Skærbæk IF
Dalum IF 3 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 4 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 1 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 5 Dalum IF Logo Dalum IF
Dalum IF 2 Dalum IF Logo Dalum IF
B1913 U7 B Boldklubben 1913 Logo Boldklubben 1913
OKS 4 Odense Kammeraternes Sportsklub Logo Odense Kammeraternes Sportsklub
Boldklubben Marienlyst Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Næsby piger 2 Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Munkebo Munkebo Boldklub Logo Munkebo Boldklub
B1909 C Boldklubben af 1909 Logo Boldklubben af 1909
BBB 2 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 3 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
BBB 1 Brændekilde Bellinge Fodboldklub Logo Brændekilde Bellinge Fodboldklub
Strib U7 C Strib IF Logo Strib IF
Tåsinge Tåsinge Forenede Boldklubber Logo Tåsinge Forenede Boldklubber
Næsby piger C
Næsby U7 B Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
OB 1 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
OB 2 Odense Boldklub Logo Odense Boldklub
MG&BK 1 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 2 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK
MG&BK 3 Middelfart G & BK Logo Middelfart G & BK

U12 Drenge 24 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søn d. 19/1 12-19

Teamname LVL Logo Club
NBSIF Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
NBSIF2 B Nr. Bjært Strandhuse IF Logo Nr. Bjært Strandhuse IF
borslunde bk B
Dalum if A
Otterup B&IK 1 Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Næsby 1 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Næsby 2 A Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Gauerslund if B Gauerslund IF Logo Gauerslund IF
BM 1 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Bm 2 A Boldklubben Marienlyst Logo Boldklubben Marienlyst
Dalum if 2 A
If Centrum Silkeborg 2 C
BBB1 A
BBB2 A
If centrum silkeborg 1 B If Centrum Silkeborg
Blue Town FC Næsby Boldklub Logo Næsby Boldklub
Årslev B 1 A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Årslev B 2 A Aarslev Boldklub Logo Aarslev Boldklub
Otterup B&IK 2 Otterup B&IK Logo Otterup B&IK
Ringsted A Ringsted IF Logo Ringsted IF
Svendborg Svendborg forenede Boldklubber Logo Svendborg forenede Boldklubber
SØHUS/STIGE B Søhus Stige Boldklub Logo Søhus Stige Boldklub
Sanderum BK 1 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub
Sanderum BK 2 A Sanderum Boldklub Logo Sanderum Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
10. - January 19
Last signup
Thursday, January 9, 2020

Organisation
Tarup Paarup IF
Place
Paarup Hallerne
Address
Paarupvej 21
Postalcode
5210
City
Odense NV
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
TPICUP20@gmail.com
TPI REMA 1000 CUP 2020 map

Tournament overview