Ulbjerg Cup 2020

Ulbjerg IF inviterer til ULBJERG CUP 2020. Stævnet foregår som altid i Skals Idrætscenter, dog er U6, U7 og U8 henlagt til Ulbjerg Kultur & Fritidscenter. I rækkerne U6 - U10 er der medaljer til alle. Øvrige rækker er der personlige præmier til nr. 1 og 2 Betaling: Skal ske via overførsel til konto nr.9261 3050115746 eller overføre på mobilepay 38894, I må gerne skrive niveau og ved tilmelding, så vi kan ramme det så fair som muligt, dog forbeholder vi os retten til at slå flere rækker sammen. Spørgsmål kan stilles til Jakob Frandsen mobil: 61778669 Email: jakobmf@hotmail.com

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U15 drenge Male B-C 7 450,- Søndag Eftermiddag 12 0
Kvinder Female 7 500,- fredag aften 4 0
Oldboys/Veteran Male 7 500,- fredag aften 2 0
U16 drenge Male B-C 7 450,- lørdag eftermiddag/aften 2 0
U13 piger Male B-C 7 400,- Søndag middag 4 0
U13 drenge Male B-C 7 400,- Søndag middag 2 0
U11 piger Female B-C 7 350 Søndag Eftermiddag 1 0
U15 piger Female B-C 7 450,- Søndag Eftermiddag 3 0
U7 drenge/piger Mixed 5 300,- lørdag formiddag 4 0
U14 piger Mixed B-C 7 400,- Søndag middag 2 0
U14 drenge Male B-C 7 400,- Søndag middag 1 0
U12 piger Female B-C 7 400,- Søndag formiddag 5 0
U12 drenge Male B-C 7 400,- Søndag formiddag 2 0
U11 drenge Male B-C 7 350 Søndag Eftermiddag 2 0
U10 drenge Male B-C 7 350,- lørdag Eftermiddag 1 0
U6 drenge/piger Mixed 5 300,- lørdag formiddag 6 0
U9 drenge Male B-C 7 300,- lørdag formiddag 10 0

Signetud teams

U15 drenge 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
BMK C BMK 90 Logo BMK 90
Sub88 B SUB 88 Logo SUB 88
Ravnsbjerg Ravnsbjerg IF Logo Ravnsbjerg IF
Aars IK C Aars IK Logo Aars IK

Kvinder 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: fredag aften

Teamname LVL Logo Club
HBI B Hersom Bjerregrav
SUB 09 B Ulbjerg Idrætsforening Logo Ulbjerg Idrætsforening
Lines Rødder A
Roslev Roslev IK Logo Roslev IK

U17 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag aften

Teamname LVL Logo Club

U16 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club

Oldboys/Veteran 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: fredag aften

Teamname LVL Logo Club
Kurts Drenge
Ulbjerg Veteraner B Ulbjerg Idrætsforening Logo Ulbjerg Idrætsforening

U19 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club

U16 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club

U13 piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
Løgstrup C Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening
SUB88 (1) C SUB 88 Logo SUB 88
SUB88 (2) SUB 88 Logo SUB 88
Rebild syd B

U13 drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
SALLING IK B Skive IK Logo Skive IK
BMK B BMK 90 Logo BMK 90

U11 piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SUB88 C SUB 88 Logo SUB 88

U15 piger 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SUB 88 B SUB 88 Logo SUB 88
Skive IK 1 C Skive IK Logo Skive IK
Skive IK 2 C Skive IK Logo Skive IK

U7 drenge/piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Kvik/Aalestrup IF A Aalestrup IF Logo Aalestrup IF
Bmk 90 C BMK 90 Logo BMK 90
NUGF B Viborg Nørremarken Logo Viborg Nørremarken
SIK B Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK

U14 piger 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
SUB 88 B SUB 88 Logo SUB 88
Viborg q B Viborg Q Logo Viborg Q

U14 drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag middag

Teamname LVL Logo Club
BMK BMK 90 Logo BMK 90

U12 piger 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Hanstholm IF C Hanstholm Idrætsforening Logo Hanstholm Idrætsforening
Hanstholm IF C Hanstholm Idrætsforening Logo Hanstholm Idrætsforening
SUB88 C SUB 88 Logo SUB 88
Viborg FF C Viborg Ff

U12 drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag formiddag

Teamname LVL Logo Club
BMK C Møldrup
SUB88 C SUB 88 Logo SUB 88

U11 drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club
SUB88 B SUB 88 Logo SUB 88
LGIF B Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening Logo Løgstrup Gymnastik- og Idrætsforening

U10 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag Middag

Teamname LVL Logo Club

U10 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag Eftermiddag

Teamname LVL Logo Club

U9 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag middag

Teamname LVL Logo Club

U8 piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U6 drenge/piger 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
Viborg SIK 1 Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
Viborg SIK 2 Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
BMK 1 B BMK 90 Logo BMK 90
BMK 2 B BMK 90 Logo BMK 90
BMK 3 B BMK 90 Logo BMK 90
Fuik Farsø-Ullits Idrætsklub Logo Farsø-Ullits Idrætsklub

U9 drenge 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club
BMK B BMK 90 Logo BMK 90
Ravnsbjerg IF B Ravnsbjerg IF Logo Ravnsbjerg IF
Skive IK - Resen (1) A Skive IK Logo Skive IK
Skive IK - Resen (2) B Skive IK Logo Skive IK
Skive IK - Resen (3) B Skive IK Logo Skive IK
Skive IK - Resen (4) C Skive IK Logo Skive IK
SUB88 B SUB 88 Logo SUB 88
Søndermarken IK B
Søndermarken IK Søndermarkens IK Logo Søndermarkens IK
Fjelsø Gedsted FF C Fjelsø Gedsted Ff

U8 drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: lørdag formiddag

Teamname LVL Logo Club

U18 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag aften

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
10. - January 12
Last signup
Thursday, January 2, 2020

Organisation
Ulbjerg Idrætsforening
Place
Skals Idrætscenter
Address
Kærvej 9
Postalcode
8832
City
Skals
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
ulbjerg.if.indebold@gmail.com

Tournament overview