24Sport Indoor Cup 2020

Velkommen

Himmelev-Veddelev Boldklub og 24sport byder velkommen til 24sport Indoor Cup i weekenden den 1.-2.-februar i Himmelev idrætshal.

Vi har prioriteret kort ventetid mellem kampene, pokaler til ALLE og god mulighed for at få en vinderpokal

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U9 Male 8 375 Søndag morgen/formiddag 18 0
U10 Male 8 375 Søndag eftermiddag/aften 5 0
U11 Male 8 375 Lørdag eftermiddag/aften 12 0
U12 Male 8 375 Lørdag morgen/formiddag 7 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U9 15 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
BFC Lundegården B Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
RB1906 - 1 A Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
Rb1906 - 2 B Roskilde BK af 1906 Logo Roskilde BK af 1906
B93 - TDP Boldklubben Af 1893
SGIF U9 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
Hvb1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvb2 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
BFC Lundegården 2 C Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
Jyllinge FC 1 B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
Jyllinge FC 2 B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club
Køge Nord FC C
Greve Fodbold 3 C Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
Greve Fodbold 1 A Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
B82 C B82 Virum Logo B82 Virum
Greve Fodbold 2 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold

U10 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
Fk sydsjælland A FK Sydsjælland 05 Logo FK Sydsjælland 05
Himmelev-Veddelev Boldklub U10 Niv A1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev Boldklub U10 Niv B1 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Himmelev-Veddelev Boldklub U10 Niv C1 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U11 10 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag eftermiddag/aften

Teamname LVL Logo Club
HVB3 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Fix 2 B Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Ejby O
KHIF B Kirke Hyllinge IF Logo Kirke Hyllinge IF
Fix 1 A Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
Fix 3 C Boldklubben FIX Logo Boldklubben FIX
HVB5 C Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB4 B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Hvb2 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

U12 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag morgen/formiddag

Teamname LVL Logo Club
TFC B Taastrup FC Logo Taastrup FC
HVB Sort B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
HVB Grøn B Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub
Kattinge Caravan A
Ringsted A Ringsted IF Logo Ringsted IF
HVB 2 A Hvb 2
HVB 1 A Himmelev-Veddelev Boldklub Logo Himmelev-Veddelev Boldklub

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
1. - February 2 2020
Last signup
Monday, January 6, 2020

Organisation
Himmelev-Veddelev Boldklub
Place
Himmelev Hallen
Address
Herregårdsvej 42
Postalcode
4000
City
Roskilde
Sport
Soccer
Type
Indoor tournament

Organisermail
staevneledelse@hvb-fodbold.dk
24Sport Indoor Cup 2020 map

Tournament overview