Aluline Indendørs Cup 2019

Tølløse Boldklub inviterer til

Aluline Cup 2019

Indendørsstævne fra d. 22. - 24. November 2019

Aluline Cup er et indendørsstævne som afvikles i Tølløse hallen.

* Alle hold er garanteret minimum 4 kampe á 7 minutter.

* Stævnet er IKKE niveauinddelt men et breddestævne.

* POKALER til ALLE

Fredag Lørdag Søndag
U13 Drenge U5 Mix U8 Drenge
U13 Piger U6 Mix U8 Piger
U14 Drenge U7 Mix U9 Drenge
U14 Piger U11 Drenge U9 Piger
U11 Piger U10 Drenge
U12 Drenge U10 Piger
U12 Piger

Tilmelding kan ske på staevner.dk frem til d.17. november 2019

Ved fyldte rækker kan tilmelding lukkes tidligere.

LINK:https://staevner.dk/T15878/aluline-indendoers-cup-2019

* Tilmeldingsgebyret på kr. 300 kr. pr. hold skal indbetales

senest d. 17 november 2019, til konto 0521-0000284682 eller

MobilePay 907366. Tilmelding er først gyldig efter indbetaling.

* Programmet forventes sendt på mail til de tilmeldte

hold d.20 november 2019

Adresse: Tølløse hallen, Sportsvej 2, 4340 Tølløse

Spørgsmål vedrørende Aluline Cup sendes til tbkinfo1924@gmail.com

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U9 Pige Mixed 7 300 Søndag 0 0
U13 Drenge Mixed 6 300 Fredag 1 0
U13 Piger Mixed 6 300 Fredag 0 0
U11 Drenge Mixed 7 300 Lørdag 2 0
U10 Drenge Mixed 7 300 Søndag 3 0
U12 Drenge Mixed 7 300 Lørdag 2 0
U14 Piger Mixed 6 300 Fredag 0 0
U8 Drenge Mixed 7 300 Søndag 11 0
U7 MIX Mixed 7 300 Lørdag 4 0
U14 Drenge Mixed 6 300 Fredag 10 0
U9 Drenge Mixed 7 300 Søndag 5 0
U5 Mix Mixed 7 300 Lørdag 1 0
U6 Mix Mixed 7 300 Lørdag 2 0
U8 Piger Female 7 300 Søndag 0 0
U10 Piger Female 6 300 Søndag 0 0
U11 Piger Female 6 300 Lørdag 1 0
U12 Piger Female 6 300 Lørdag 1 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U9 Pige 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U13 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Ringsted IF 2 B Ringsted If

U13 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Tølløse Tigers C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Tølløse panthers C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U10 Drenge 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
rødderne 3 C Tbk
Tuse if Tuse IF Logo Tuse IF
rødderne 6 C Tbk

U12 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Tølløse 1 C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U14 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
Holbæk B&I 7 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I 10 C Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I 20 B Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Bagsværd Boldklub 1 Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
Bagsværd Boldklub 2 Bagsværd Boldklub Logo Bagsværd Boldklub
Avedøre IF B Hvidovre
BFC Lundegården I C Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården
BFC Lundegården II C Ballerup FC Lundegården Logo Ballerup FC Lundegården

U7 MIX 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Tølløse BK Blå C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub
Tølløse BK Blå C Tølløse Boldklub Logo Tølløse Boldklub

U14 Drenge 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag

Teamname LVL Logo Club
Fremad Amager-1 B Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
Holbæk B&I 2 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I 4 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Holbæk B&I 3 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF
Ringsted B C Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ringsted C C Ringsted IF Logo Ringsted IF
Ringsted A B Ringsted IF Logo Ringsted IF
Fremad Amager-2 B Boldklubben Fremad Amager Logo Boldklubben Fremad Amager
Holbæk B&I 1 Holbæk B&IF Logo Holbæk B&IF

U9 Drenge 5 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club
B73 C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
Stillinge IF C Kirke Stillinge
B73 C B73 Slagelse Logo B73 Slagelse
rødderne C Tbk
Jyllinge FC B Jyllinge Fodbold Club Logo Jyllinge Fodbold Club

U5 Mix 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Solrød FC Solrød Strand

U6 Mix 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Næstved if 2 C Næstved
næstved if 1 C Næstved IF Logo Næstved IF

U8 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
Skælskør B&I B

U12 Piger 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag

Teamname LVL Logo Club
HBK piger B Hb Køge Pige Fodbold

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
22. - November 24
Last signup
Sunday, November 17, 2019

Organisation
Tølløse Boldklub
Place
Tølløse hallen
Address
Sportsvej 2
Postalcode
4340
City
Tølløse
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
tbkinfo1924@gmail.com
Aluline Indendørs Cup 2019 map

Tournament overview