TAASTRUP FC OG EL CAMBIO CUP

Taastrup FC inviterer til El Cambio Cup på Fodboldfabrikken.

Spil en masse fodbold i fede omgivelser.

Oplev de bedste fodboldtalenter fra Uganda.

5 drenge fra El Cambio Academy stiller nemlig op med et hold i U14 elite.

Alt går ubeskåret til El Cambio Academy, et fodboldakademi i Uganda med fokus på fodbold, skole og karakter.

Læs mere om El Cambio Academy på http://www.elcambioacademy.com/da/forside/

Mød Brian "Brizze" Mengel.

Drenge fra årgang 2011- 2006 (U9-U14) kan deltage i stævnet.

4 vs. 4 med maks 6 spillere pr. hold.

U9-U10 kl.09:00-11:00
U13-U14 Kl.11:00-13:00
U11-U12 kl.13:00-15:00

Betalingen skal ske med det samme, ellers er din tilmelding ikke bindende.

Reg.: 2275 konto: 4382731676.

MobilePay:  26 33 50 03 (Nadia Ansari)

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U9 Pulje A (Elite) Male A 4 (6 i alt) 400 Kl.09:00-11:00 4 0
U9 Pulje B (Bredde) Male B 4 (6 i alt) 400 Kl.09:00-11:00 14 0
U10 Pulje A (Elite) Male A 4 (6 i alt) 400 Kl.09:00-11:00 4 0
U10 Pulje B (Bredde) Male B 4 (6 i alt) 400 Kl.09:00-11:00 5 0
U11 Pulje A (Elite) Male A 4 (6 i alt) 400 Kl.13:00-15:00 11 0
U11 Pulje B (Bredde) Male B 4 (6 i alt) 400 Kl.13:00-15:00 14 0
U12 Pulje A (Elite) Male A 4 (6 i alt) 400 Kl.13:00-15:00 1 0
U12 Pulje B (Bredde) Male B 4 (6 i alt) 400 Kl.13:00-15:00 5 0
U13 Pulje A (Elite) Male A 4 (6 i alt) 400 Kl.11:00-13:00 4 0
U13 Pulje B (Bredde) Male B 4 (6 i alt) 400 Kl.11:00-13:00 7 0
U14 Pulje A (Elite) Male A 4 (6 i alt) 400 Kl.11:00-13:00 6 0
U14 Pulje B (Bredde) Male B 4 (6 i alt) 400 Kl.11:00-13:00 14 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U9 Pulje A (Elite) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.09:00-11:00

Teamname LVL Logo Club
Farum BK A Farum Boldklub Logo Farum Boldklub

U9 Pulje B (Bredde) 9 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.09:00-11:00

Teamname LVL Logo Club
Greve Fodbold 1 B Greve Fodbold Logo Greve Fodbold
HG Sort B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
KiF1 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
KiF2 B Karlslunde IF Logo Karlslunde IF
HG Blå B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
Taastrup FC U8A B
HG Hvid B Herlufsholm GF Logo Herlufsholm GF
SGIF U9 B Slagslunde Ganløse Idrætsforening Logo Slagslunde Ganløse Idrætsforening
BK Union B Boldklubben Union Logo Boldklubben Union

U10 Pulje A (Elite) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.09:00-11:00

Teamname LVL Logo Club
B93 - Abavubuka nga basanyufu A Boldklubben af 1893 Logo Boldklubben af 1893

U10 Pulje B (Bredde) 3 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.09:00-11:00

Teamname LVL Logo Club
TFC B Taastrup FC Logo Taastrup FC
ØIF B Østerbro IF Logo Østerbro IF
BK Union Boldklubben Union Logo Boldklubben Union

U11 Pulje A (Elite) 7 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.13:00-15:00

Teamname LVL Logo Club
BSV A Bsv Af 2016
HUI A A Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Ipswich A Valby Boldklub Logo Valby Boldklub
helt sort A
B1903 A
Værløse BK Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Glostrup fk A Glostrup FK Logo Glostrup FK

U11 Pulje B (Bredde) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.13:00-15:00

Teamname LVL Logo Club
Taastrup FC B Taastrup FC Logo Taastrup FC
HUI B B Hørsholm-Usserød Idrætsklub Logo Hørsholm-Usserød Idrætsklub
Køge Boldklub B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
BSV B Bsv Af 2016
Værløse BK Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Glostrup FK B Glostrup FK Logo Glostrup FK
BK Union B Boldklubben Union Logo Boldklubben Union
BK Union 2 B Boldklubben Union Logo Boldklubben Union

U12 Pulje A (Elite) 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.13:00-15:00

Teamname LVL Logo Club
BK Union B Boldklubben Union Logo Boldklubben Union

U12 Pulje B (Bredde) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.13:00-15:00

Teamname LVL Logo Club
TFC 2008 B
Sengeløse B Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening Logo Sengeløse Gymnastik og Idrætsforening
Værløse BK B Værløse Boldklub Logo Værløse Boldklub
Vestia B Vestia

U13 Pulje A (Elite) 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.11:00-13:00

Teamname LVL Logo Club
Taastrup FC1 A Taastrup FC Logo Taastrup FC
Fortnite Boys X

U13 Pulje B (Bredde) 6 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.11:00-13:00

Teamname LVL Logo Club
Fortnite Boys Y
Køge 17 B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Køge 27 Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Køge 7 B Køge Boldklub Logo Køge Boldklub
Taastrup FC2 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Union B Boldklubben Union Logo Boldklubben Union

U14 Pulje A (Elite) 4 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.11:00-13:00

Teamname LVL Logo Club
Unite2gether
SSL A A Ssl Skævinge- Og St. Lyngby
SSL B A Ssl Skævinge- Og St. Lyngby
Tfc A Taastrup FC Logo Taastrup FC

U14 Pulje B (Bredde) 8 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Kl.11:00-13:00

Teamname LVL Logo Club
The Gnoop B Næstved
SSL E C Skævinge- Og St. Lyngby Fodbold
Taastrup FC C B Taastrup FC Logo Taastrup FC
SSL D C Ssl Skævinge- Og St. Lyngby
SSL C C Ssl Skævinge- Og St. Lyngby
Tfc 2 B Taastrup FC Logo Taastrup FC
Østerbro 1 A Østerbro IF Logo Østerbro IF
Østerbro 2 B Østerbro IF Logo Østerbro IF

Tournament program

Click the button below to download the tournament's program

Download tournament program
Held
December 8
Last signup
Sunday, December 1, 2019

Organisation
Taastrup FC
Place
Fodboldfabrikken
Address
Kløvermarksvej 70
Postalcode
2300
City
København
Sport
Soccer
Type
Unknown

Organisermail
Na@elcambioacademy.com
TAASTRUP FC OG EL CAMBIO CUP map

Tournament overview