Sportigan Kolind Cup 2020

Kolind/Perstrup IF inviterer til indendørs fodboldstævne i Kolind i weekenderne omkring uge 7 (vinterferien).

Sportigan Kolind er navnesponsor på stævnet og Djurslands Bank og HN Auto er præmiesponsorer.

Holdgebyr skal betales/overføres til stævnets konto 7300 1109914 senest ved tilmeldingsfristens udløb.

Der er lørdag aften d. 15.02.2020 mulighed for deltagelse i fællesspisning efter tilmelding senest d. 10.02.2020 - pris kr. 100,00 excl. drikkevarer.

Betaling til Kolind Slagteren tlf. 86392550 - betaling MobilePay 14761 med angivelse af Tilmeldings ID.***

Rowname Gender Level (within row) Teamsize Price pr. team Playing # Signup Waitlist
U6 Drenge/Piger Mixed 5 250 Søndag d. 09.02.2020 om formiddagen 0 0
U7 Drenge/Piger Mixed 5 250 Søndag d. 09.02.2020 om formiddagen 0 0
U8 Drenge Male A 7 350 Søndag d. 09.02.2020 om eftermiddagen 0 0
U8 Drenge Male B 7 350 Søndag d. 09.02.2020 om eftermiddagen 0 0
U9 Drenge Male A 7 350 Søndag d. 09.02.2020 om eftermiddagen 2 0
U9 Drenge Male B 7 350 Søndag d. 09.02.2020 om eftermiddagen 0 0
U10 Drenge Male A 7 350 Lørdag d. 08.02.2020 om formiddagen/henover middag 0 0
U10 Drenge Male B 7 350 Lørdag d. 08.02.2020 om formiddagen/henover middag 0 0
U11 Drenge Male A 7 350 Lørdag d. 08.02.2020 midt på dagen 1 0
U11 Drenge Male B 7 350 Lørdag d. 08.02.2020 midt på dagen 1 0
U12 Drenge Male A 7 350 Lørdag d. 08.02.2020 sidst på eftermiddagen 0 0
U12 Drenge Male B 7 350 Lørdag d. 08.02.2020 sidst på eftermiddagen 0 0
U13 Drenge Male A 7 400 Fredag d. 07.02.2020 eftermiddagen/aften 2 0
U13 Drenge Male B 7 400 Fredag d. 07.02.2020 om eftermiddagen/aften 1 0
U14 Drenge Male A 7 400 Fredag d. 07.02.2020 aften 0 0
U14 Drenge Male B 7 400 Fredag d. 07.02.2020 aften 0 0
U15 Drenge Male 7 400 Fredag d. 14.02.2020 sidst på eftermiddagen 0 0
U16/U17 Drenge Male 7 400 Fredag d. 14.02.2020 aften 0 0
U8 Piger Female 7 350 Søndag d. 16.02.2020 om formiddagen 0 0
U9 Piger Female 7 350 Søndag d. 16.02.2020 om formiddagen 0 0
U10 Piger Female 7 350 Søndag, d. 16.02.2020 henover middag 0 0
U11 Piger Female 7 350 Søndag d. 16.02.2020 henover middag 0 0
U12 Piger Female 7 350 Søndag d. 16.02.2020 først på efterrmiddagen 0 0
U13 Piger Female 7 400 Søndag d. 16.02.2020 om eftermiddagen 0 0
U14 Piger Female 7 400 Søndag d. 16.02.2020 om eftermiddagen 0 0
U15 Piger Female 7 400 Søndag d. 16.02.2020 om eftermiddagen 0 0
U16 Piger Female 7 400 Søndag d. 16.02.2020 om eftermiddagen 0 0
Damesenior Female 7 500 Søndag d. 15.02.2020 om eftermiddagen 0 0
Herresenior Male 7 500 Lørdag d. 15.02.2020 om eftermiddagen/aften 0 0
Oldboys o/32 år Male 7 500 Lørdag d. 15.02.2020 om eftermiddagen 0 0
Oldboys o/40 år Male 7 500 Lørdag d. 15.02.2020 midt på dagen 0 0
Oldboys o/50 år Male 7 500 Lørdag d. 15.02.2020 midt på dagen 0 0

Signup to tournament

If you organisation is missing in the above list, please enter you organisationname below.
Organisation missing?

Signetud teams

U6 Drenge/Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 09.02.2020 om formiddagen

Teamname LVL Logo Club

U7 Drenge/Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 09.02.2020 om formiddagen

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 09.02.2020 om eftermiddagen

Teamname LVL Logo Club

U8 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 09.02.2020 om eftermiddagen

Teamname LVL Logo Club

U9 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 09.02.2020 om eftermiddagen

Teamname LVL Logo Club
TRIF 1 B Trif
TRIF 2 C Trif

U9 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 09.02.2020 om eftermiddagen

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 08.02.2020 om formiddagen/henover middag

Teamname LVL Logo Club

U10 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 08.02.2020 om formiddagen/henover middag

Teamname LVL Logo Club

U11 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 08.02.2020 midt på dagen

Teamname LVL Logo Club
NV Djurs C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF

U11 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 08.02.2020 midt på dagen

Teamname LVL Logo Club
NV Djurs B Allingåbro IF Logo Allingåbro IF

U12 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 08.02.2020 sidst på eftermiddagen

Teamname LVL Logo Club

U12 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 08.02.2020 sidst på eftermiddagen

Teamname LVL Logo Club

U13 Drenge 2 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 07.02.2020 eftermiddagen/aften

Teamname LVL Logo Club
Glenns drenge A Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub
NBK/AIF 2 C Allingåbro IF Logo Allingåbro IF

U13 Drenge 1 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 07.02.2020 om eftermiddagen/aften

Teamname LVL Logo Club
NBK/AIF 1 C Nørager Boldklub Logo Nørager Boldklub

U14 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 07.02.2020 aften

Teamname LVL Logo Club

U14 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 07.02.2020 aften

Teamname LVL Logo Club

U15 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 14.02.2020 sidst på eftermiddagen

Teamname LVL Logo Club

U16/U17 Drenge 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Fredag d. 14.02.2020 aften

Teamname LVL Logo Club

U8 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 16.02.2020 om formiddagen

Teamname LVL Logo Club

U9 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 16.02.2020 om formiddagen

Teamname LVL Logo Club

U10 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag, d. 16.02.2020 henover middag

Teamname LVL Logo Club

U11 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 16.02.2020 henover middag

Teamname LVL Logo Club

U12 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 16.02.2020 først på efterrmiddagen

Teamname LVL Logo Club

U13 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 16.02.2020 om eftermiddagen

Teamname LVL Logo Club

U14 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 16.02.2020 om eftermiddagen

Teamname LVL Logo Club

U15 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 16.02.2020 om eftermiddagen

Teamname LVL Logo Club

U16 Piger 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 16.02.2020 om eftermiddagen

Teamname LVL Logo Club

Damesenior 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Søndag d. 15.02.2020 om eftermiddagen

Teamname LVL Logo Club

Herresenior 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 15.02.2020 om eftermiddagen/aften

Teamname LVL Logo Club

Oldboys o/32 år 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 15.02.2020 om eftermiddagen

Teamname LVL Logo Club

Oldboys o/40 år 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 15.02.2020 midt på dagen

Teamname LVL Logo Club

Oldboys o/50 år 0 confirmend signups, 0 on waitlist in this row

Playing: Lørdag d. 15.02.2020 midt på dagen

Teamname LVL Logo Club

Tournament program

Impatient? A program has not yet been published if you have signed up you will receive an email - otherwise look back in a few days.

Held
7. - February 16 2020
Last signup
Saturday, January 18, 2020

Organisation
Kolind Pederstrup Idrætsforening
Place
Kolind+ / Kolind Hallen
Address
Bugtrupvej 33
Postalcode
8560
City
Kolind
Sport
Soccer
Type
Indoor cup

Organisermail
jpantonsen58@gmail.com
Sportigan Kolind Cup 2020 map

Tournament overview